Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε όλους νόμιζα ότι είναι μόνο για τους insiders,τέλος υπάρχει κάτι θετικό ;

 

Κάθε επίσημη (production) έκδοση έχει bug fixes. 3-4 μεγάλα και δεκάδες συνήθως μικρότερα που δεν αναφέρονται. Κάποια performance optimizations, ίσως καλύτερη μπαταρία κτλ.

Αυτό δεν αποκλείει όμως να έχει περάσει κάτι που να στο κάνει και χειρότερα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε επίσημη (production) έκδοση έχει bug fixes. 3-4 μεγάλα και δεκάδες συνήθως μικρότερα που δεν αναφέρονται. Κάποια performance optimizations, ίσως καλύτερη μπαταρία κτλ.

Αυτό δεν αποκλείει όμως να έχει περάσει κάτι που να στο κάνει και χειρότερα..

Σε ευχαριστώ retro μακάρι να βγάλουμε ακόμα πολλές και να λύσουμε όλα τα προβληματα μας
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια ερώτηση ,όλα τα νούμερα νου τα έχω από το εμαιλ ,τώρα όταν με περνούν τηλέφωνο μου βγάζει μόνο το νουμερο και έτσι δεν μπορώ να καταλάβω με ποιον μιλάω είναι bug η πρέπει να αλαξω κάτι στης ρυθμίσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια ερώτηση ,όλα τα νούμερα νου τα έχω από το εμαιλ ,τώρα όταν με περνούν τηλέφωνο μου βγάζει μόνο το νουμερο και έτσι δεν μπορώ να καταλάβω με ποιον μιλάω είναι bug η πρέπει να αλαξω κάτι στης ρυθμίσεις

πήγαινε δες στις επαφές,το νούμερο το αναφέρει ως κινητο,σταθερό κλπ η αλλος αριθμος;

αν δεν αναγράφει κινητο,οικια κλπ κλπ θα πρέπει να το αλλάξεις εσύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήγαινε δες στις επαφές,το νούμερο το αναφέρει ως κινητο,σταθερό κλπ η αλλος αριθμος;

αν δεν αναγράφει κινητο,οικια κλπ κλπ θα πρέπει να το αλλάξεις εσύ.

Έγραφε άλλος αριθμός τώρα τα γύρισα όλα σε κινητο (κουραστικό)θα δούμε θα σου πω αν δούλεψε
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγραφε άλλος αριθμός τώρα τα γύρισα όλα σε κινητο (κουραστικό)θα δούμε θα σου πω αν δούλεψε

Το ειχα πάθει και γω,το έχω γράψει σε προηγούμενο πόστ,μιας και ειχα μεταφέρει μια επαφή απ ευθείας στο gmail μου απο αρχειο.

100% θα σου γράψει τα στοιχεία τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγραφε άλλος αριθμός τώρα τα γύρισα όλα σε κινητο (κουραστικό)θα δούμε θα σου πω αν δούλεψε

 

Να ξέρεις για άλλη φορά ότι τις επαφές τις κάνεις edit και από το επαφές στον pc, αν έχεις windows 10 με ίδιο account. Θα τελειώνεις πολύ πιο γρήγορα και γίνονται sync αυτόματα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ξέρεις για άλλη φορά ότι τις επαφές τις κάνεις edit και από το επαφές στον pc, αν έχεις windows 10 με ίδιο account. Θα τελειώνεις πολύ πιο γρήγορα και γίνονται sync αυτόματα...

σε ευχαριστώ για την πληροφορία αλλα και το λαπτοπ σε win7 το έχω οποτε δεν θα μπορούσα να το κάνω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια ερώτηση ,όλα τα νούμερα νου τα έχω από το εμαιλ ,τώρα όταν με περνούν τηλέφωνο μου βγάζει μόνο το νουμερο και έτσι δεν μπορώ να καταλάβω με ποιον μιλάω είναι bug η πρέπει να αλαξω κάτι στης ρυθμίσεις

Αναθεματισμένο bug είναι..η κατασταση όπως έχω ξαναπεί είναι γελοία!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναθεματισμένο bug είναι..η κατασταση όπως έχω ξαναπεί είναι γελοία!

πλεον τελειωνει η εταιρεια με την πλατφορμα αυτη,οποτε σταματαει και η υποστηριξη,δεν ειναι μονον αυτο το προβλημα να εισαι σιγουρος,υπαρχουν τοσες ααναφορες για το θεμα του gps για τη γενικοτερη ασταθεια,για το οτι τα τηλεφωνα εχουν χασει απο την αποδοση τουλαχιστον 40-50%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και υπάρχουν προβλήματα, ποτε δεν είδα περισσότερο υποστήριξη από τι τον τελευταίο καιρό.

Ρε συ,αυτό είναι πραγματικότητα.Μου δίνουν την αίσθηση όμως πως δεν ξέρουν τι κάνουν..δεν υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο σχέδιο δηλαδή.Ναι,οκ θα κάνουμε universal apps,στην υλοποίηση όμως τα σκατώνουν.Χρονοδιαγράμματά εκτος τόπου,απόσυρση της σειράς Lumia την οποία εξαγόρασε(Νοκια).Και πόση υποστήριξη θα δώσεις ακόμα σε μια πλατφορμα τόσο μικρού ποσοστου αγοράς;

Γενικώς μια αναρχία που σου δίνει αβεβαιότητα.Σαν να είναι καμμιά εταιριουλα..

Α ρε Bill...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...