Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βοήθησε λίγο περισσότερο. Ποιο είναι το σημείο στο οποίο κολλάει η διαδικασία;

Δεν έχω βάλει yahoo ποτέ μου, αλλά ίσως πρόκειται για προσωρινό πρόβλημα της υπηρεσίας και όχι του κινητού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Nokia Lumia 800 In Top 10 List Of Best Selling Devices For February In UK

 

http://wmpoweruser.com/nokia-lumia-800-in-top-10-list-of-best-selling-devices-for-february-in-uk/

 

Statcounter: WP/Nokia Lumia growing in Finland, eating iOS, Android (well, everybody); moves up T-Mobile USA best seller list

 

http://mynokiablog.com/2012/03/02/statcounter-wpnokia-lumia-growing-in-finland-eating-ios-android-well-everybody-moves-up-t-mobile-usa-best-seller-list/

 

Nokia Lumia 800 Firmware out? Camera update with panorama, sport mode, self timer and smart group shot

 

http://mynokiablog.com/2012/03/02/nokia-lumia-800-firmware-out-camera-update-with-panorama-sport-mode-self-timer-and-smart-group-shot/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορει να συνχρονισει με yahoo.com ,yahoo.gr. κοινως δεν βγαζει ουτε ενα email.

πηρα στην microsoft ,εκεινη με παρεπεμψε στην Htc.Apo thn Ητc μου ειπαν οτι το yahoo δεν θα δουλεψει στην ευρωπη(αφησε να ενοηθει επειδη ειναι ανταγωνιστριες εταιριες......)

Η πλακα ειναι οτι το yahoo μου δουλευε στο hd7 t mobile(το οποιο το ανεφερα στην htc ,μου απαντησαν αλλη ηπειρος εκει και αλλο software).

Τοτε αφου δεν θελουν να υποστηριξουν την αλληλογραφια αυτη ,τι στο διαολο δινουν επιλογες για yahoo.com,yahoo.gr??????????:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

παντως μου εκανε εντυπωση το παιδι στην htc ,την απαντηση την ειχε στο στομα του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορει να συνχρονισει με yahoo.com ,yahoo.gr. κοινως δεν βγαζει ουτε ενα email.

πηρα στην microsoft ,εκεινη με παρεπεμψε στην Htc.Apo thn Ητc μου ειπαν οτι το yahoo δεν θα δουλεψει στην ευρωπη(αφησε να ενοηθει επειδη ειναι ανταγωνιστριες εταιριες......)

Η πλακα ειναι οτι το yahoo μου δουλευε στο hd7 t mobile(το οποιο το ανεφερα στην htc ,μου απαντησαν αλλη ηπειρος εκει και αλλο software).

Τοτε αφου δεν θελουν να υποστηριξουν την αλληλογραφια αυτη ,τι στο διαολο δινουν επιλογες για yahoo.com,yahoo.gr??????????:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

παντως μου εκανε εντυπωση το παιδι στην htc ,την απαντηση την ειχε στο στομα του

Αμάν, κάτι θυμάμαι τώρα. Ένα πρόβλημα με yahoo και τα pop3 services, τα δίνει μόνο στην Ασία.

Και όταν το έψαχνα για έναν φίλο, άλλαζες το Location στον λογαριασμό σου σε Ασιατικό, αλλά πλέον αυτό το κόλπο δε δουλεύει.

Το μόνο που με μπερδεύει είναι οτι σου δούλευε πριν..

 

@privateer:

Το firmware περιμένω εγώ, για ότι αφορά τη κάμερα κυρίως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο με τη συζήτησή σας αλλά το Windows Phone μου λειτουργεί και πάλι :-)

 

 

post-64037-0-35866900-1330961432_thumb.jpg

 

Sent from my iPhone using Insomnia

To έκανες μόνος σου; Δύσκολο ήταν; Αν ναι, την οθόνη πόσο την αγόρασες και απο που;

 

το hd7 το πηρα απο αμερικη t mobile ενω το htc radar ειναι vodafone greece.

καλα η yahoo δεν εχει απαντηση στο ολο θεμα:mad:

Δε ξέρω πραγματικά. Μήπως είναι προσωρινό πρόβλημα του yahoo τελικά; Αλλά εγώ θυμάμαι οτι μόνο αν είχες premier account γινόταν.

Ψάξε μήπως μπορείς να κάνεις προώθηση σε gmail λογαριασμό, αλλιώς θα μπαίνεις απο IE.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα τα αναποδα σε εμενα συμβαινουν.ωραια την πρωτη φορα μου ειπε οτι απετυχε και την δευτερη φορα που ολα ηταν ενταξει μου ειπε οτι ηταν ηδη αγορασμενο και δεν μπορει :shock: να το τραβηξει το κινητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To έκανες μόνος σου; Δύσκολο ήταν; Αν ναι, την οθόνη πόσο την αγόρασες και απο που;

Το πιο δύσκολο ήταν να το λύσω και να βγάλω την οθόνη και σε αυτό με βοήθησε ένας insomniac.

Άλλαξα και οθόνη και digitizer τα οποία αγόρασα από ebay και συγκεκριμένα από εδώ. Σύνολο κοντά στο 80€.

Το συναρμολόγησα ο ίδιος αλλά ήθελε προσοχή και αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...