Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

λοιπόν, το Live tile του ημερολογίου,δεν αλλάζει ημερομηνία.

Μετά τις 12 κάθε μέρα είτε τα κολλήσει και θα δείχνει την προηγουμενη ημερομηνία είτα δεν θα δειχνει τίποτα και θα λέει απλά Ημερολόγιο του Outlook.

 

η αλλαγή μεγέθους βοηθάει σχεδόν πάντα,αλλα είναι κρίμα να το κάνω κάθε μέρα,Καμία βοήθεια;

Το πρόβλημα εμφανίστηκε μετά την επαναφορά που έκανα ύστερα απο hard reset.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν, το Live tile του ημερολογίου,δεν αλλάζει ημερομηνία.

Μετά τις 12 κάθε μέρα είτε τα κολλήσει και θα δείχνει την προηγουμενη ημερομηνία είτα δεν θα δειχνει τίποτα και θα λέει απλά Ημερολόγιο του Outlook.

 

η αλλαγή μεγέθους βοηθάει σχεδόν πάντα,αλλα είναι κρίμα να το κάνω κάθε μέρα,Καμία βοήθεια;

Το πρόβλημα εμφανίστηκε μετά την επαναφορά που έκανα ύστερα απο hard reset.

ούτε και εμενα αλλάζει έχει κολλήσει στις 18\κυριακη αλλα άμα μπω μέσα δουλεύει κανονικά
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόβλημα.

Ειχα την εκδοση 14393.187 μεσο insider.(release)

Όταν ηρθε η επισημη 14393.189 βγαινω από insider και την περναω.

Δοκιμαζω το τηλ . η συμπεριφορά του ιδια δηλαδή το γνωστο πρόβλημα με το κολυμενο πλακιδιο του ημερολογιου(Δεν αλλαζε η ημερομηνια)

Λεω δεν κανω ένα hardreset μηπως στρωσει?

Λοιπον εκανα και εφτιαξε η ημερομηνια αλλα εξαφανιστηκε η φωνητικη πλοηγηση(το gps κλειδωνει κανονικα στα 5μ).

Η πλακα είναι ότι δεν με αφηνει να ξαναμπω insider (release)

Το τηλ. εναι το 640

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^^ δοκίμασε να αλλάξεις κάτι μέσα στις ρυθμίσεις, στις ... Πιστεύω μετά να ξεκολλήσει.

nope.

Αλλάζει για την σημερινή ημερομηνία. Μετά τια 00:00 μένει κολλημένο είτε θα γυρίσει και θα γράφει ημερολόγιο του outlook.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^^ βγάλε το πλακάκι και ξαναβάλτο, κάνε και ένα σοφτ ρεσέτ. Μετά πέτα το στο τοίχο... Εκεί θα φτιάξει πιστεύω...

τίποτα απο όλα αυτά δεν έχει διορθώσει το πρόβλημα.

Τα έχω κάνει πριν γράψω το πρόβλημα. :-(

Στην αρχή νόμιζα ειχε φτιάξει,εδώ και 2 εβδομάδες είχα πρόβλημα,χτες εκανα ριστάρτ το τηλέφωνο πάλι και η ημερομηνία ηταν κολλημένη απο 16/9

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι στιγμής όλα καλά με τα τελευταία updates σε w10 mobile στο 640xl, απλά έχω μια απορία. Μερικές φορές είναι φυσιολογικό να κλείνει αυτόματα ο edge ; Μου έχει τύχει πολλές φορές καθώς εναλλάσσω εφαρμογές πατώντας το βελάκι παρατεταμένα να μου κλείνει πχ ο browser, έτσι στο ξεκάρφωτο. Μου έχει συμβεί και στην εφαρμογή radyo αυτό αλλά και σε μερικά παιχνίδια, συμβαίνει σπάνια βέβαια αλλά όταν συμβεί είναι σπαστικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως έχεις πολλές εφαρμογές ανοιχτές και γεμίζει το 1γιγα ταμ του κινητού σ και κλείνει αυτόματα κάποιες εφαρμογές ... Όχι εν ειναι φυσιολογικό ... Ειναι bug ????... Κανονικά δεν θα έπρεπε μα κρασαρει καμια εφαρμογή .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...