Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες

dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Απαντήσεις 12,8k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Αποκλείεται να σου δουλεύουν σωστά τα Windows mobile. Κάποιο πρόβλημα έχει το κινητό σου

Ωραία, να σας πω τα ευχάριστα λοιπόν... Διορίστικα καθηγητής πληροφορικής σε δημοτικό

Επιτέλους, μετά από διάφορες αναποδιές σε παραγγελίες, το έχω στα χέρια μου. Lumia 950 XL

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αυτά είναι νέα. Να πάρουν όλα το update σε μικρό διάστημα όπως έγινε με το mango, για να δούμε πόσο σοβαρή είναι η εταιρεία.

Περιμένω το φθινόπωρο.

Επίσης, για όσους ενδιαφέρονται, έχει βγει interop unlock (jailbreak) για nokia lumia 800.

Στο xda θα βρείτε παραπάνω πληροφορίες, εγώ περιμένω ακόμα καιρό, προς το παρόν αξιοποιώ την prepaid giftcard μου στα παιχνίδια.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο συγχρονισμός δεδομένων γίνεται ακόμα ευκολότερος απο τον desktop υπολογιστή με το skydrive for windows

Δε χρησιμοποιούσα πολύ το skydrive, αλλά τώρα το κάνω ολοένα και περισσότερο. Και στο κινητό έχει πολύ καλή ενσωματωμένη υποστήριξη (υπάρχει βέβαια και app), και στον υπολογιστή, όπου και εκεί θα ενσωματωθεί στα windows 8 νομίζω, προς το παρόν το application κάνει εξίσου καλή δουλειά.

Edit: Οκ, το έβαλε και ο privateer στις ειδήσεις, και ανησύχησα προς το παρόν :mrgreen:

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Moderators

παιδια μπορει κανεις να μου πει πως στο διαολο βγαζουμε αυτα τα τετραγωνακια με την αλφαβητο????!!!!

θα βγουν αυτόματα μόλις έχεις εγκατεστημένες από έναν αριθμό εφαρμογών και πάνω

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

θα βγουν αυτόματα μόλις έχεις εγκατεστημένες από έναν αριθμό εφαρμογών και πάνω

μηπως θελεις να πεις το αντιθετο? οτι απο εναν αριθμο και πανω βγαινουν αυτα τα κουτακια?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.