Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διαβαζω για τις αναβαθμισεις θα τις παρουν τα ταδε τηλ. δεν θα τις παρουν.

Εγω προσωπικα και εδω να εμενα(10.0.14393.1066) δεν θα ειχα κανενα προβλημα εχοντας δει και την εκδοση που ερχεται.

Τα παντα δουλευουν όπως πρεπει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το πρόβλημα είναι ότι αν ο άλλος προγραμματίσει για rs3 εκδοση εσύ δεν θα την πάρεις. Αλλα αυτό μέχρι συμβεί θα περάσει πολύ καιρός. Τον σεπτ. θα βγει rs3, μετά θα περάσουν μήνες μέχρι οι προγραμματιστες να προγραμματιζουν αποκλειστικά rs3. Σε κάνα χρόνο δηλαδή θα υπάρξει πρόβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη για να το λυσουμε το θεμα.

Οι συσκευες που δεν περνουν αναβαθμιση είναι 2.5--3ων ετων τουλάχιστον αν βαλουμε και 1 χρονο που δεν θα εχουν πρόβλημα παμε 3.5--4χρονια τουλάχιστον.

Αρα 169ευρω που το πηρα δια 48μηνες 3.52 το μηνα.κοστος χρησης με πολύ καλη εμπειρια χρησης.

Κατά τα αλλα μας καταστρεψε η Microsoft.

 

Μην αρχισει κανενας να γραφει τι γινονταν με τα 7και τα 8 ουτε ξερω ουτε με (μσς)ενδιαφερει να μαθουμε. 

Κοιταμε μπροστα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη για να το λυσουμε το θεμα.

Οι συσκευες που δεν περνουν αναβαθμιση είναι 2.5--3ων ετων τουλάχιστον αν βαλουμε και 1 χρονο που δεν θα εχουν πρόβλημα παμε 3.5--4χρονια τουλάχιστον.

Αρα 169ευρω που το πηρα δια 48μηνες 3.52 το μηνα.κοστος χρησης με πολύ καλη εμπειρια χρησης.

Κατά τα αλλα μας καταστρεψε η Microsoft.

 

Μην αρχισει κανενας να γραφει τι γινονταν με τα 7και τα 8 ουτε ξερω ουτε με (μσς)ενδιαφερει να μαθουμε. 

Κοιταμε μπροστα.

 

Ναι ακριβώς... Και εγώ για καλό το έγραψα :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη για να το λυσουμε το θεμα.

Οι συσκευες που δεν περνουν αναβαθμιση είναι 2.5--3ων ετων τουλάχιστον αν βαλουμε και 1 χρονο που δεν θα εχουν πρόβλημα παμε 3.5--4χρονια τουλάχιστον.

Αρα 169ευρω που το πηρα δια 48μηνες 3.52 το μηνα.κοστος χρησης με πολύ καλη εμπειρια χρησης.

Κατά τα αλλα μας καταστρεψε η Microsoft.

 

Μην αρχισει κανενας να γραφει τι γινονταν με τα 7και τα 8 ουτε ξερω ουτε με (μσς)ενδιαφερει να μαθουμε.

Κοιταμε μπροστα.

Απολύτως λογική σκέψη.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νάτα νατα. Τελικά βλέπω πολύ γρηγορότερα τα Windows arm tablets από τι λένε μερικοί...

 

http://windowscentral.com/first-windows-10-arm-pc-arrive-fourth-quarter-qualcomm-says

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε Πάνο.

Λογικά θα έχει δώσει κ στο παρελθόν κάποιο αντίστοιχο παράδειγμα κάποιος. Θα Βγάλω"Κόκκινη κάρτα" στην Ms για σφάλματα,όταν εταιρείες αυτοκίνητων κάνουν πατάτες που είναι κ επικίνδυνες,ή πιο κοντά στο αντικείμενο μας ,μπαταρίες που σκάνε βόμβες κ ο άλλος με κλειστά μάτια θα ξαναπάρει!!!

Σε πούλησαν μία; Πούλα τους δέκα.Αλλά μοναχός σου .

Από ανθρώπους έως καρφίτσες μόλις γίνει λάθος"κόβω λάσπη" που λέει ο σοφός λαός. Κ δεν "βοηθάω" κανένα να...ανοίξει τα ματάκια του...

Εχει; ας δει. Δεν έχει; ας πρόσεχε :)

Πραγματικα δεν εχω καταλαβει που διαφωνεις μαζι μου τελικα..αληθεια σου λεω..σε αρκετα συμφωνουμε φυσικα..αλλα εδω για τα wm mobile μιλαμε,τι σχεση εχουν τα αυτοκινητα κλπ?

 

 

Δηλαδη για να το λυσουμε το θεμα.

Οι συσκευες που δεν περνουν αναβαθμιση είναι 2.5--3ων ετων τουλάχιστον αν βαλουμε και 1 χρονο που δεν θα εχουν πρόβλημα παμε 3.5--4χρονια τουλάχιστον.

Αρα 169ευρω που το πηρα δια 48μηνες 3.52 το μηνα.κοστος χρησης με πολύ καλη εμπειρια χρησης.

Κατά τα αλλα μας καταστρεψε η Microsoft.

 

Μην αρχισει κανενας να γραφει τι γινονταν με τα 7και τα 8 ουτε ξερω ουτε με (μσς)ενδιαφερει να μαθουμε. 

Κοιταμε μπροστα.

Σεβομαι οσο δεν παει αυτο που λες και τον τροπο που το λες.. μιας και εγω μεχρι ενα μεγαλο βαθμο καλυπτομουν απο την συσκευη μου και εβγαλε τα λεφτα του και με το παραπανω..αλλα τα παραξενα τα ελεγα.. και θα τα λεω και <<δυστυχως>> επεσα μεσα..και λεω δυστυχως γιατι κατα βαθος ηθελα να διαψευστώ... 

Ομως..Κανεις εδω και αρκερο καιρο ενα μεγαλο λαθος..μιλας παντα Μονο για την δικη σου χρηση και τα <<τσουβαλιαζεις>> ολα σε σχεση με την δικη σου χρηση..

Εσυ ζητας 3 πραγματα απο την συσκευη σου αλλα οι αλλοι ζητουσαν και επερναν και θα περνουν 6 πραγματα απο τον ανταγωνισμο..τι θα προτιμησει η πλειοψηφια ? Φυσικα αυτο που δινει τα περισσοτερα..και βλεπουμε το αποτελεσμα ετσι? Αρα κατι στραβα και λαθος γινεται τοσο καιρο..και αφου δεν φταις εσυ και εγω ποιος φταιει αραγε?? Ε??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνος... Το αυτοκίνητο σε σκοτώνει αν η εταιρεία κάνει πειραματισμούς. Κλπ στο θέμα μας ,αυτό έλειπε,να διαφωνούμε σε όλα ή το αντίστροφο!! Υπάρχει κ η μέση!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα δεν εχω καταλαβει που διαφωνεις μαζι μου τελικα..αληθεια σου λεω..σε αρκετα συμφωνουμε φυσικα..αλλα εδω για τα wm mobile μιλαμε,τι σχεση εχουν τα αυτοκινητα κλπ?

 

 

Σεβομαι οσο δεν παει αυτο που λες και τον τροπο που το λες.. μιας και εγω μεχρι ενα μεγαλο βαθμο καλυπτομουν απο την συσκευη μου και εβγαλε τα λεφτα του και με το παραπανω..αλλα τα παραξενα τα ελεγα.. και θα τα λεω και <<δυστυχως>> επεσα μεσα..και λεω δυστυχως γιατι κατα βαθος ηθελα να διαψευστώ... 

Ομως..Κανεις εδω και αρκερο καιρο ενα μεγαλο λαθος..μιλας παντα Μονο για την δικη σου χρηση και τα <<τσουβαλιαζεις>> ολα σε σχεση με την δικη σου χρηση..

Εσυ ζητας 3 πραγματα απο την συσκευη σου αλλα οι αλλοι ζητουσαν και επερναν και θα περνουν 6 πραγματα απο τον ανταγωνισμο..τι θα προτιμησει η πλειοψηφια ? Φυσικα αυτο που δινει τα περισσοτερα..και βλεπουμε το αποτελεσμα ετσι? Αρα κατι στραβα και λαθος γινεται τοσο καιρο..και αφου δεν φταις εσυ και εγω ποιος φταιει αραγε?? Ε??

 

Ακριβως μιλαω για την δικη μου χρηση που πιστευω  πως αυτό είναι το σωστο. Τι θες να πω για την εμπειρια  αλλων?

Να εισαι σιγουρος ότι ζηταω από την συσκευή μου πολύ περισσοτερα από οσα ζηταει ο μεσος χρηστης(το βλεπω καθημερινα) 

Το 90% των χρηστων δεν ξερουν τιποτα περισσοτερο από το facebook.

Μην κοιτας εμας που γραφουμε σε τεχνολογικα  site.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νάτα νατα. Τελικά βλέπω πολύ γρηγορότερα τα Windows arm tablets από τι λένε μερικοί...

 

http://windowscentral.com/first-windows-10-arm-pc-arrive-fourth-quarter-qualcomm-says

Πότε η μαηκροσοφτ θα πάρει την κουαλκομ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι θα κάνει, αλλά windows σε arm ανοίγει ένα σωρό δρόμους. Ένας θεός ξέρει τι προϊόντα θα δούμε.

Καλα μην ενθουσιάζεσαι και πολυ..κρατα μικρό καλάθι..για την Ms μιλάμε εδω περα..δεν το χει και σε πολυ να ξανακάνει πατατιες..
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...