Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το 1 και 2 μπορούν άνετα να συνυπάρχουν. Έπρεπε να βγάζουν τουλάχιστον μια φθηνή συσκευή του κατοστάρικου κάθε χρόνο με την mobile έκδοση γιατί πάει μπάλα σε φθηνό hardware.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια μια βοηθεια για νοκια 1020,κατεβασα την εφαρμογη facebook απο το playstore και ενω αυτη δουλευει μια χαρα,το messenger που κατεβασα αμεσως μετα για να μπορω να στελνω μηνυματα μεσω facebook ,μου λεει οτι πλεον πρεπει να κατεβασω μια αναβαθμισμενη εκδοση του facebook,στο mobile facebook που λειτουργουσα μεχρι στιγμης εστελνα κανονικα μηνυματα.

 

με λιγα λογια το facebook απο το playstore λειτουργει μια χαρα αλλα δεν μπορω να στελνω μηνυματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν παρακολουθεις τις εξελιξεις, το fb (σαν εταιρια) εκοψε την υποστηριξη του messenger στα 8.1 εδω και ενα μηνα σχεδον.

 

http://www.windowscentral.com/facebook-dropping-support-messenger-and-facebook-apps-older-windows-windows-phone-versions

 

Οποτε εχεις τις εξης επιλογες

- πας σε wm10, μιας και υποστηριζονται κανονικα

- μπαινεις στο fb απο τον ie και απο εκει στα μηνυματα σου

- πας σε android ή ios.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν παρακολουθεις τις εξελιξεις, το fb (σαν εταιρια) εκοψε την υποστηριξη του messenger στα 8.1 εδω και ενα μηνα σχεδον.

 

http://www.windowscentral.com/facebook-dropping-support-messenger-and-facebook-apps-older-windows-windows-phone-versions

 

Οποτε εχεις τις εξης επιλογες

- πας σε wm10, μιας και υποστηριζονται κανονικα

- μπαινεις στο fb απο τον ie και απο εκει στα μηνυματα σου

- πας σε android ή ios.

 

Σωστος σε ολα αλλα Δεν υποστηριζεται το 1020 κανονικα σε wm 10..

δεν εχω ακoμη αναβαθμισει σε wm10,θα παρει το 1020?

Δεν περνει τα 10 ρια το 1020 επισημα..υπαρχει αλλος τροπος να μπουν βεβαια  αλλα δεν σου υποστεται κανεις πως θα πετυχει σιγουρα και θα λειτουργουν ολα καλα..και  υπευθυνη σου ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το θεματακι με το instagram το εχει λυσει κανενας?? σε Lumia 640xl στην 14393.1066 δεν μου το ανοιγει με τη μια και ολο με πεταει..απο τις 10 φορες που το παταω να ανοιξει θα ανοιξει μια..

εχουμε καμμια λυση??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το θεματακι με το instagram το εχει λυσει κανενας?? σε Lumia 640xl στην 14393.1066 δεν μου το ανοιγει με τη μια και ολο με πεταει..απο τις 10 φορες που το παταω να ανοιξει θα ανοιξει μια..

εχουμε καμμια λυση??

 

Δεν μου κάνει τέτοιο θέμα στο 535. Ίσα ίσα που στις τελευταίες εκδόσεις δείχνει να ανοίγει και αρκετά πιο γρήγορα από ότι πριν κάποιους μήνες από cold start. Δοκίμασε να το εγκαταστήσεις στην εσωτερική μνήμη αν το έχεις στην SD κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...