Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αφου μπαινει μια χαρα,γιατι δεν την δινει και επισημα και η νοκια και πρεπει να την περναμε εμεις με δικο μας ρισκο?σορυ που ρωταω αλλα οντως ειμαι ασχετος.

Όντως είσαι λίγο άσχετος :P γιατί η Nokia πια δεν έχει καμία σχέση. Μόνο Microsoft είναι τώρα. (Αστειεύομαι για το άσχετος)

Τώρα γιατί δεν την δίνει η Microsoft υπάρχουν πολλές θεωρίες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι φιλε μου δεν παρεξηγουμε οντως ειμαι ασχετος,αλλα νευριαζω οταν σε αναγκαζουν να παρόπλισης ενα κινητο σαν το 1020.

και μιας και ψαχνομαι για νεο κινητο,γνωριζεις κανεις πιο απο τα καινουργια που κυκλοφορουν πλησιαζει στην καμερα του 1020?

συγνωμη για το οφ τοπικ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι φιλε μου δεν παρεξηγουμε οντως ειμαι ασχετος,αλλα νευριαζω οταν σε αναγκαζουν να παρόπλισης ενα κινητο σαν το 1020.

και μιας και ψαχνομαι για νεο κινητο,γνωριζεις κανεις πιο απο τα καινουργια που κυκλοφορουν πλησιαζει στην καμερα του 1020?

συγνωμη για το οφ τοπικ.

 

To 950 έχει πολύ καλή κάμερα, καλύτερη σε προδιαγραφές από το 1020 αλλά λιγότερα mp.

Όσον αφορά το κινητό, υπάρχει τρόπος να ξεγελάσεις το λειτουργικό ότι είναι 950, και να πάρεις αναβάθμιση....

 

btw δεν είσαι ΚΑΘΟΛΟΥ offtοpic :) αλίμονο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρέα.

Εγώ έχω βρεθεί με 3κινητα windows, 950xl,1020,1520.Όλα σε fast preview με τον ίδιο λογαριασμό.

Το παράδοξο:

Στο 1020 και 1520 εγκαθισταται αυτή τη στιγμή η 15063.2 αλλα το 950xl ούτε που λέει να την βρει.

Ελπίζω στο 1020 να συνεχίσει να δουλεύει η οθ.γρηγορης ματιάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρέα.

Εγώ έχω βρεθεί με 3κινητα windows, 950xl,1020,1520.Όλα σε fast preview με τον ίδιο λογαριασμό.

Το παράδοξο:

Στο 1020 και 1520 εγκαθισταται αυτή τη στιγμή η 15063.2 αλλα το 950xl ούτε που λέει να την βρει.

Ελπίζω στο 1020 να συνεχίσει να δουλεύει η οθ.γρηγορης ματιάς.

 

Βάλε γλώσσα αγγλικά. Και εγώ είχα ελληνικά και δεν ερχόταν. Ελπίζω να είναι αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fast releases χρησιμοποιώ εγώ, και αυτή που αναφέρω παραπάνω είναι η πιο πρόσφατη.

Ενημέρωση:

Το 950xl μου είναι σε 15207.0,πως να βρει πιο πρόσφατη;αυτή είναι η πιο πρόσφατη φάση νομίζω.

Tα 1020 και 1520 σε 15063.2, μια χαρά η οθόνη γρήγορης ματιάς στο 1020.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως το προηγουμενο μεγαλο update το εδωσε με την μια σε ολους.

Αυτό από ότι λεει θα το δωσει κατά κυμματα.

Το θεμα  είναι ότι αυτό το κυμα δεν το εχει δει ακομα κανενας παγκοσμίως απ ότι διαβαζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fast releases χρησιμοποιώ εγώ, και αυτή που αναφέρω παραπάνω είναι η πιο πρόσφατη.

Ενημέρωση:

Το 950xl μου είναι σε 15207.0,πως να βρει πιο πρόσφατη;αυτή είναι η πιο πρόσφατη φάση νομίζω.

Tα 1020 και 1520 σε 15063.2, μια χαρά η οθόνη γρήγορης ματιάς στο 1020.

 

 

Παλικαρια λοιπον..μου εχει ερθει σε preview η 15063.251 σε 2   640 ρια...ειναι μια χαρα..μπαταρια κομπλε εδω και 1,5 μερα που τσεκαρα..Φυσικα εκτος απο λεπτομερειες δεν θα δειτε ουδεμια διαφορα σε χαρακτηριστικα..βεβαια βλεπω μια καλυτερη σταθεροτητα σε σχεση με την 1066 που αν και καλη μου εκανε καποια κουλα και στα 2 640 ξαναλεω..Αρα μεχρι στιγμης η 251 εκατσε μπομπα...

 

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!!!

Θελετε να σας πω ομως και κατι πιπερατο?? Περασα την 15063.251 και στο <<παμπαλαιο>> και <<παλιατζουρα>> κατα πολλους  lumia 820...με τον γνωστο τροπο και να Ευχαριστησω δημοσιως τον Flogerako για τον οδηγο του!!! (Που ξερω οτι καπου εδω γυρω ειναι)...

Και ερχεται λοιπον, η αμηχανη στιγμη οπου ο δεινόσαυρος παταει κατω το 640 σε ταχυτητα ανοιγματος παρα πολλων εφαρμογων...και φανταστειτε οτι δεν ειναι  δουλεμενο το λειτουργικο  για αυτη την συσκευη ετσι??

Οποιος πηρε την αποφαση να αφησει τα 820-920-1020 εκτος Τοτε ηταν ΑΣΧΕΤΟΣ ΑΣΧΕΤΟΣ ΑΣΧΕΤΟΣ ΑΣΧΕΤΟΣ ΑΣΧΕΤΟΣ 

και ΑΣΧΕΤΟΣΣΣΣΣ...δεν εχω να πω τιποτα αλλο...

Πάντα είμαι εδω γύρω και παρακολουθώ...! B) Ευχαριστώ πολυ πάντως! Αν μπορείτε να μας πείτε εσείς οι κάτοχοι των Χ20 συσκευων που περάσατε το creators update πως πάνε οι συσκευές κ αν αντιμετωπιζετε το οτιδήποτε πρόβλημα (bluetooth, wifi, καμερα, το οτιδήποτε). Επίσης η γρήγορη ματια δουλεύει μετά απο hard reset η είχατε κάνει το κόλπο με τα αρχεία παλιά και απλά προχωρήσατε σε αναβάθμιση? Το messenger και το facebook ανοίγουν? Ευχαριστώ.

 

Παιδιά πάντως έμενα στο 930 ειμαι στην 15063.138 εχει κολλήσει και την 251 δεν την βρίσκω απο χθες με τίποτα στο release.... 

Επίσης δεν καταλαβαίνω γιατι μερικοί προτείνετε να βαφτίσουν οι κάτοχοι των 930 σε 950? Αφού με insider το παίρνουν κανονικά στο release....!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντα είμαι εδω γύρω και παρακολουθώ...! B) Ευχαριστώ πολυ πάντως! Αν μπορείτε να μας πείτε εσείς οι κάτοχοι των Χ20 συσκευων που περάσατε το creators update πως πάνε οι συσκευές κ αν αντιμετωπιζετε το οτιδήποτε πρόβλημα (bluetooth, wifi, καμερα, το οτιδήποτε). Επίσης η γρήγορη ματια δουλεύει μετά απο hard reset η είχατε κάνει το κόλπο με τα αρχεία παλιά και απλά προχωρήσατε σε αναβάθμιση? Το messenger και το facebook ανοίγουν? Ευχαριστώ.

 

Παιδιά πάντως έμενα στο 930 ειμαι στην 15063.138 εχει κολλήσει και την 251 δεν την βρίσκω απο χθες με τίποτα στο release.... 

Επίσης δεν καταλαβαίνω γιατι μερικοί προτείνετε να βαφτίσουν οι κάτοχοι των 930 σε 950? Αφού με insider το παίρνουν κανονικά στο release....!

Καλημερα.

 

Εγω εχω στην κατοχη μου ενα 1520, ενα 1020 κ ενα 950xl. τα βαφτησα 950xl, 950 και το 950xl δεν χρειαστηκε προφανως νεα βαφτιση.

 

ολα τελεια, στο 1520 και 1020 (αυτο το τελευταιο χρησιμοποιω για κανονικη μου συσκευη απο χθες. το εχω φερει σε 15063.251 και μενει ακομα μια αναβαθμιση για να το φτασω στην εκδοση του 950xl.

 

μονο η ρυθμιση φωτεινοτητας δεν δουλευει από τα toggles, η οθονη γρηγορης ματιας, μια χαρα. εκανα βεβαια τον οδηγο μεσω interop unlock.

 

το 1520 το μετονομασα και αυτο, καθως θελω να ειναι επισης up-to date.

Καλημερα.

 

Εγω εχω στην κατοχη μου ενα 1520, ενα 1020 κ ενα 950xl. τα βαφτησα 950xl, 950 και το 950xl δεν χρειαστηκε προφανως νεα βαφτιση.

 

ολα τελεια, στο 1520 και 1020 (αυτο το τελευταιο χρησιμοποιω για κανονικη μου συσκευη απο χθες. το εχω φερει σε 15063.251 και μενει ακομα μια αναβαθμιση για να το φτασω στην εκδοση του 950xl.

το βραδυ απόψε αυτη.

 

μονο η ρυθμιση φωτεινοτητας δεν δουλευει από τα toggles, η οθονη γρηγορης ματιας, μια χαρα. εκανα βεβαια τον οδηγο μεσω interop unlock.

 

το 1520 το μετονομασα και αυτο, καθως θελω να ειναι επισης up-to date.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...