Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια σαχλαμαρα και μιση..για πολλους λογους..

χαχα,

απλός, περιεκτικος και σαφης.

 

καλα, εχωντας τα 1020, 1520, 950xl, δεν ψαχνω και αλλο, απλα κουβεντα να γινεται. Ίσα ισα, σιγα σιγα σκεφτομαι να τα βγαζω σε αγγελεις...ξεκινωντας πιθανοτατα από το ... (άραγε ποιό? δεν μου κανει καρδια ν αποχωριστω κανενα. προς το παρον χορταινω ως κανονικη συσκευη το 1020).

χαχα,

απλός, περιεκτικος και σαφης.

 

καλα, εχωντας τα 1020, 1520, 950xl, δεν ψαχνω και αλλο, απλα κουβεντα να γινεται. Ίσα ισα, σιγα σιγα σκεφτομαι να τα βγαζω σε αγγελεις...ξεκινωντας πιθανοτατα από το ... (άραγε ποιό? δεν μου κανει καρδια ν αποχωριστω κανενα. προς το παρον χορταινω ως κανονικη συσκευη το 1020).

κάτι αλλο παιδιά:

 

μια εφαρμογή ΑΟΘ (αρχες οικονομικης θεωριας (μαθημα Λυκειου) , που υπήρχε στα 8αρια, την εχει κατεβασμενη κανείς ? εστειλα μηνυμα στον δημιουργό( ? )  της στο myphone, αλλα δεν φαίνεται πλεόν να ειναι ενεργο μέλος.

 

υπαρχει περιπτωση να παιξει στα 10αρια, αν την εχει καποιος και μου εστελνε το αρχειο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χαχα,

απλός, περιεκτικος και σαφης.

 

καλα, εχωντας τα 1020, 1520, 950xl, δεν ψαχνω και αλλο, απλα κουβεντα να γινεται. Ίσα ισα, σιγα σιγα σκεφτομαι να τα βγαζω σε αγγελεις...ξεκινωντας πιθανοτατα από το ... (άραγε ποιό? δεν μου κανει καρδια ν αποχωριστω κανενα. προς το παρον χορταινω ως κανονικη συσκευη το 1020).

κάτι αλλο παιδιά:

 

μια εφαρμογή ΑΟΘ (αρχες οικονομικης θεωριας (μαθημα Λυκειου) , που υπήρχε στα 8αρια, την εχει κατεβασμενη κανείς ? εστειλα μηνυμα στον δημιουργό( ? )  της στο myphone, αλλα δεν φαίνεται πλεόν να ειναι ενεργο μέλος.

 

υπαρχει περιπτωση να παιξει στα 10αρια, αν την εχει καποιος και μου εστελνε το αρχειο ?

Χωρις να μπορω να σε βοηθησω στα παραπανω ερωτηματα σου..

Αυτο το 1520 ομως..τι κινηταρα ρε φιλε? Τι οθοναρα?? Τι μπαταριαρα?Το χα μεγαλο αχτι...απιστευτη συσκευη...

Να φανταστω οτι σε μπαταρια το 950xl το παταει κατω ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει περιπτωση να παιξει στα 10αρια, αν την εχει καποιος και μου εστελνε το αρχειο ?

 

Ναι κανονικά.... Τα windows 10 είναι συμβατά με τα windows 8.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Retromaniac, το θεμα ειναι πού την βρισκουμε...


Χωρις να μπορω να σε βοηθησω στα παραπανω ερωτηματα σου..

Αυτο το 1520 ομως..τι κινηταρα ρε φιλε? Τι οθοναρα?? Τι μπαταριαρα?Το χα μεγαλο αχτι...απιστευτη συσκευη...

Να φανταστω οτι σε μπαταρια το 950xl το παταει κατω ετσι?

 

ισχυει.

και καμερες συγκρισιμες ανετα με του 950xl.

μαλιστα το 1520 δεν ζεσταινεται και πολυ, ενω το 950xl τις προαλλες που βιντεοσκοπουσα κανα δεκαλεπτο, εχωντας το εντος θηκης σιλικονης, με "κρεμασε" με μηνυμα υπερθερμανσης.αναγκάστικα να το γδυσω για να συνεχισω ληψεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cube WP10 4G Phablet ,

το εχετε υπόψιν αυτο παιδια ?

gearbest το εχει.

 

 

Είναι βολική η διάσταση της οθόνης αλλά θα πρέπει να το χακέψεις για να πάρει αναβάθμιση καθόσον οι κινέζοι δεν νομίζω ότι ασχολούνται με αυτό το σπορ. Προσωπικά, αν υπήρχε, θα αγόραζα ένα 8αρι -10αρι ταμπλετ με το mobile λειτουργικό λόγω μπαταρίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβγαλε επίσημα οδηγό για την αναβάθμιση των κινητών που δεν παίρνουν αυτόματα το update η Microsoft.

 

https://mspoweruser.com/microsoft-will-still-let-unsupported-windows-phones-update-creators-update/

 

Κάτι άσχετο, αν η Microsoft επανακυκλοφορούσε το Lumia 1520 και το ονομαζε πχ Lumia 1520 windows 10 Edition ή Lumia 1550 είμαι σίγουρος ότι θα έκανε παρά πολύ καλές πωλήσεις και θα έληγε άμεσα το πρόβλημα FB, messenger και άλλων εφαρμογών που έχουν προαπετουμενα τα 2GB RAM.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιάζω να το γυρίσω σε Αγγλικά Αμερικής μήπως και δώ φώς.

Επίσης το πείρε και η αρραβωνιαστικιά μου (Lumia 650), νομίζω με region Greece και Αγγλικά Αμερικής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίεργο, είναι εντάξει ο αποθηκευτικός σου χώρος;

 

Btw το επίσημο είναι το 15063.251

 

Edit: Εκτός αν βλέπουν ip και την Ελλάδα την άφησαν για τις επόμενες μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...