Προς το περιεχόμενο

Marvel Heroes


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Ναι, κανονικό hack n' slash σαν Diablo.

Ε, έχουν διαφορετικές δυνάμεις και playstyle.

Π.χ. o Spider-Man είναι ευέλικτος με dodge, mix melee/ranged, ενώ ο Hulk είναι πιο πολύ για να δέρνει άσχημα τον κόσμο. (προφανώς :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 301
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι, κανονικό hack n' slash σαν Diablo.

Ε, έχουν διαφορετικές δυνάμεις και playstyle.

Π.χ. o Spider-Man είναι ευέλικτος με dodge, mix melee/ranged, ενώ ο Hulk είναι πιο πολύ για να δέρνει άσχημα τον κόσμο. (προφανώς :P)

χαχα καλή φάση :P

με φίλους ξεκινάμε όλοι παρέα ? πως πάει το πράμα?

έχω αρχίσει το κατευασμα,είμαι περιέργος να δω σε πόσες μέρες θα κατεύει(300kb/s ,10 gb παιχνίδι τα κακά του εξωχικού το καλοκαίρι :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το party παίρνει 5 άτομα.

Παρέα πας όπως και στα άλλα παιχνίδια.

Pro-tip: δεξί κλικ στο πορτραίτο party member και μπορείς να κάνεις teleport πάνω του. ;)

 

Σημαντικό γενικά είναι να είσαι φαν της Marvel. Αλλιώς δεν νομίζω να σε κρατήσει γενικά, θέλει ακόμα πράγμα, αλλά είναι σε καλό δρόμο (πιστεύω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το party παίρνει 5 άτομα.

Παρέα πας όπως και στα άλλα παιχνίδια.

Pro-tip: δεξί κλικ στο πορτραίτο party member και μπορείς να κάνεις teleport πάνω του. ;)

 

Σημαντικό γενικά είναι να είσαι φαν της Marvel. Αλλιώς δεν νομίζω να σε κρατήσει γενικά, θέλει ακόμα πράγμα, αλλά είναι σε καλό δρόμο (πιστεύω).

έχει διάφορους σερβερ? πως είναι δομημένο το game? είμαστε σε διαφορετικές "πόλεις" ο καθένας ?διαφορετικά region?μπορεί να έχουμε 2 άτομα ίδιο χαρακτήρα πχ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ένας server.
Υπάρχουν hubs (non combat και combat), αλλά σε μέρη που πας για boss, κλπ, είσαι ή μόνος ή με το party σου.

Για τον ίδιο χαρακτήρα, μπορείτε και 50 να έχετε τον ίδιο βασικά... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Moderators

Έχει περάσει καιρός και παίζω on-off για τον χαβαλέ. :)

 

Σήμερα μπαίνει το νέο μεγάλο 1.2 patch που βάζει διάφορα νέα καλούδια.

 

http://forums.marvelheroes.com/discussion/21917/marvel-heroes-1-2-patch-notes/p1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators

Για όποιον παίζει ακόμα, σήμερα μπαίνει το 1.3 patch.

Δεν έχουν βγάλει τα τελικά patch notes ακόμα, οπότε ένας παίχτης έκανε "preview" των σημαντικότερων πραγμάτων με βάση το 1.3 στο Test Center:

 

http://forums.marvelheroes.com/discussion/29032/preparing-for-1-3-things-to-know/p1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιζω που και που, τωρα με Thor atm. Εχει στρωσει πολυ το παιχνιδι, μπορει να μην ειναι παραγωγη με τα production values του diablo αλλα η ομαδα δειχνει να εχει μερακι και να προσπαθει πολυ να το βελτιωσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα μου αρέσει ότι ακούνε και κάνουν αλλαγές σε ήρωες (αν και μερικές είναι ατυχείς, όπως λένε οι παίχτες που λιώνουν τους ήρωες) και πράγματα στο παιχνίδι και πως έχουν γενικά συνεχή επικοινωνία με την community στο forum.

 

Πάντως πολλά καρότα πέφτουν τελευταία για να κυνηγάμε. :P

Και ακόμα αναμονή για Ghost Rider που μάλλον πάει για Ιανουάριο/Φεβρουάριο 2014, αφού είπαν ότι Δεκέμβρη θα βγει ο Gambit.

 

Edit:

Patch notes. :)

https://forums.marvelheroes.com/discussion/28527/marvel-heroes-1-3-patch-notes#latest

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 5 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

δεν πολυαξίζει να ασχοληθεί σοβαρά κάποιος πιστεύω(ειδικά αμα δεν έχεις παρέα)

θέλει δουλίτσα ακόμα κατα την γνώμη μου,έχει potential σαν παιχνίδι και είναι ευχάριστο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει φτιαξει σε σχεση με το τραγικο παρελθον και το παλευουν οι devs, βαζουν συνεχεια content και δειχνουν γενικα να νοιάζονται και να ακουν το community.. Λιγο το gameplay να ειχαν προσεξει και το impact/hit detection και θα ηταν πολυ καλα τα πραγματα.. Ιδεες εχουν το execution τους λείπει..

 

Anyway εγω το παιζω πολυ ευχαριστα και περναει η ωρα μια χαρα, σιγουρα δεν ειναι καμια παιχνιδαρα ειδικα αν δεν εισαι φαν arpg/marvel. Οποιος θελει ας με κανει add να παιξουμε εχω χαρακτηρες σχεδον σε ολα τα level.. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...