Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed: Revelations


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οπως επισης : σκουπιζω μαγειρευω, κανω ολες τις δουλειες της γυναικας!

Ειναι καταπληκτικο παιχνιδι. Αν και μολις το ξεκινησα μου εχει αφησει τις καλυτερες εντυπωσεις. Συν του οτι δεν ειναι εξαιρετικα βαρυ. Γραφικα πανω κατω ιδια με του brotherhood

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 291
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καλα ε, εχω λιωσει

ακουω ελληνικα απο την στιγμη που κυνηγαμε τον καραφλα. φυγε, ωχ θεε μου, βοηθεια, μακακας και διαφορα αλλα. φαση εχει

το νομισμα το Α ενα περιεργο συμβολο ειναι και αυτο ελληνικο; γιατι οταν μιλαγαν ελληνικα οι υποτιτλοι απο κατω ηταν σε αυτο το στυλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσους ζητιάνους έχω συναντήσει μέχρι τώρα μιλάνε όλοι Ελληνικά τούρκος ουδείς. :confused:

 

Έφτασες στο σημείο με το Desmond's memory sequence όπου όλοι λένε ότι έχουν crash to desktop ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συν του οτι δεν ειναι εξαιρετικα βαρυ. Γραφικα πανω κατω ιδια με του brotherhood

 

Η προσωπική μου γνώμη είναι πως τα γραφικά είναι λίγο ποιό προσεγμένα απο το brotherhood

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσωπική μου γνώμη είναι πως τα γραφικά είναι λίγο ποιό προσεγμένα απο το brotherhood

 

εγω δεν παρατηρησα και τοσο μεγαλη διαφορα σε σχεση με το brotherhood οσον αφορα τα γραφικα αν και το brotherhood τοτε το ειχα παιξει στο παλιο pc με την 8800 περιμενα τωρα το revelations με την 560 ti να δω πολυ καλυτερα γραφικα. γιατι συμβαινει αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν παρατηρησα και τοσο μεγαλη διαφορα σε σχεση με το brotherhood οσον αφορα τα γραφικα αν και το brotherhood τοτε το ειχα παιξει στο παλιο pc με την 8800 περιμενα τωρα το revelations με την 560 ti να δω πολυ καλυτερα γραφικα. γιατι συμβαινει αυτο?

Γιατί παίζεις στην ίδια ανάλυση, και παίζεις ακριβώς το ίδιο, είτε έχεις την 8800, είτε την 560.

Με άλλα λόγια, στην ανάλυσή σου, η 8800 το έπαιζε ήδη τέρμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί παίζεις στην ίδια ανάλυση, και παίζεις ακριβώς το ίδιο, είτε έχεις την 8800, είτε την 560.

Με άλλα λόγια, στην ανάλυσή σου, η 8800 το έπαιζε ήδη τέρμα.

δεν νομιζω να φταει η αναλυση. Γιατι τοτε στο Battlefied 3 ειδα τεραστια διαοφορα στα γραφικσ? το ειχα παιξει λιγο την πρωτη πιστα με την 8800 low και οταν πηρα την 560 το επαιξα με ολα φουλ και ειδα ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορα στα γραφικα και ας επαιξα στην ιδια αναλυση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το BF3 δεν τραβούσε η 8800 να το παίξει καλά.

Τα AC όμως, τα έπαιζε ήδη τέρμα, γι' αυτό δεν βλέπεις διαφορά.

 

υγ : απάντησες μόνος σου στην ερώτησή σου, με την 8800 το είχες low, λογικό να είδες τεράστια διαφορά

το AC η 8800 το έπαιζε τέρμα, οπότε τι 8800-high, τι 560-high, καμία διαφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1280x1024 το παίζει.

 

OROKUSAKI, καλό μου αγόρι, πάρε μια άλλη οθόνη, θα βγάλεις τα μάτια σου στην ρημάδα 17αρα που έχεις..!!

Έχεις που έχεις δυνατό σύστημα, μην πάει στράφι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...