Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed: Revelations


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 291
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εξαρτάται αν ήσουνα με θείο ή με το offline fix.Αν ήσουνα με το πρώτο κ έβαλες το update του πάρε τον φάκελο 40 απο το φάκελο orbit μέσα στον φάκελο του παιχνιδιού κ βάλε τον στο

C:\Users\(το USER NAME σ)\AppData\Local\Ubisoft Game Launcher\savegame_storage\XXXXXXXXXX==\ όπου ΧΧΧΧΧΧΧ είναι ο τελευταίως φάκελος π δημιουργήθηκε(πχ 23cgds3egd==) κ έχει έναν άλλο φάκελο μέσα με όνομα 40.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν κανενα 2ωρο παρελαβα την day1 εκδοση που ειχα παραγγειλει.

Κατεβαζει το 1.01 και ξεκιναω αμεσως.

 

btw το χαρτι που εχει αναμεσα στη ζελατινα και το κουτι ειναι καπως τριδιαστατο :Ρ

 

θελω να δω τι πουλια πιανει στο multiplayer ο crusader...και το ultimate armour του ezio

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια και εγω το τερματισα...μια ερωτηση μονο...μπορω να "ξαναγυρισω" πισω να τελιωσω και αυτες τις επιπροσθετες αποστολες?κ εκτος αυτου θελω και να φτιαξω το παιχτη μου,να του αλλαξω κανα ρουχαλακι και γενικα να μ@λ@κιστω :P γιατι οταν παω στο save μου λεει τα κρεντιτς δεν με γυρναει πισω...δεν πιστευω να θελει παλι απτην αρχη :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια και εγω το τερματισα...μια ερωτηση μονο...μπορω να "ξαναγυρισω" πισω να τελιωσω και αυτες τις επιπροσθετες αποστολες?κ εκτος αυτου θελω και να φτιαξω το παιχτη μου,να του αλλαξω κανα ρουχαλακι και γενικα να μ@λ@κιστω :P γιατι οταν παω στο save μου λεει τα κρεντιτς δεν με γυρναει πισω...δεν πιστευω να θελει παλι απτην αρχη :fear:

 

οταν τελειωσουν τα credits μετα σε πεταει στο αρχικο μενου;

δεν το εχω τερματισει ακομα αλλα στα προηγουμενα επρεπε να δεις ολα τα credits και μετα σε γυρνουσε πισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγο το τερμάτισα κ με πέταξε στο animus land οπού υποθέτω μπορώ να ξαναμπώ στην πύλη κ να συνεχίσω.

Κάθε φορά ρε γαμώτο στο τέλος κάθε assasins creed πρέπει η ιστορία να σε αφήνει με μια αγωνία για το επόμενο...

μην αναφέρω για τα "εξωγήινοηδές"..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχοντας παιξει ολα τα ac εχω να πω οτι εχω ξενερωσει απιστευτα με το στορυ του revelations.

Ειμαι στο 15% περιπου και μεχρι στιγμης ολοι οι κακοι ειναι βυζαντινοι,ολοι οι καλοι τουρκοι

μεχρι να βοηθησω να σωθει ενας πασας απο τους κακους δολοφονους βυζαντινους μου ζητησε.

 

Οι βυζαντινοι εχουν και καλα τον ελεγχο της πολης (lol).

 

Ολο το παιχνιδι ετσι παει μεχρι τελους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από πότε η ρωμιοσύνη είναι θρησκεία?

Για να παραπονιέται οτι σκοτώνει βυζαντινούς, κάτι πάει να πεί αυτό. :rolleyes:

Εξού και το πράσινο "χαμόγελο".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχοντας φτασει sequence 3 εχω να πω οτι το παιχνιδι εχει κρατησει τον "πυρηνα"του αλλα το εχουν αλλαξει τοσο ωστε να μην το βαρεθεις και να πεις οτι ειναι σαν το προηγουμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...