Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed: Revelations


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια ειμαι sequence 6 και οταν μου κανουν attack den με αφινει να κανω μονο τις ξυλινες ασπιδες και να βαλω απο πισω μονο assassins και οχι πανω στα σπιτια και ειναι δυσκολο ολο χανω τα den καμια βοηθεια??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 291
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για να παραπονιέται οτι σκοτώνει βυζαντινούς, κάτι πάει να πεί αυτό. :rolleyes:

Εξού και το πράσινο "χαμόγελο".

Πολλά μπορεί όντως να σημαίνει. Απλά δεν σημαίνει Ρωμιός (έλεος με το Βυζαντινός) = νεοέλληνας "ορθόδοξος" (τα "" είναι με λόγο βαλμένα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ειμαι sequence 6 και οταν μου κανουν attack den με αφινει να κανω μονο τις ξυλινες ασπιδες και να βαλω απο πισω μονο assassins και οχι πανω στα σπιτια και ειναι δυσκολο ολο χανω τα den καμια βοηθεια??

 

με κάποιο κουμπί θυμάμε ότι σου ανοίγει το menu για να βάλεις ότι θες εσύ για άμυνα. το TAB ή το Q ήταν δεν θυμάμε ακριβώς. δοκίμασε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις το εκλεισα.

Νταξει οπως και καθε creed,εχει κατι για να σε τραβηξει οπως και τα προηγουμενα.

sequence 6 απο αυριο:Ρ

 

 

και εκει που επαιζα μου πεταξε μπλε οθονη το pc nv4_disp.κατι :Ρ αλλη μια φορα ειχα παθει το ιδιο με το portal 2

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις το τερματισα κ εγω.

πολυ ωραια ιστορια και γραφικα,ο καλυτερος εζιο που εχω χειριστει και απο θεμα μαχης και απο θεμα σκαρφαλωματος.

 

Τρελα οι βομβες,ειχα κατσει και εσπαγα πλακα με τους φρουρους.

Απομενουν τα data fragments για να συνεχισω και τις υπολοιπες αναμνησεις που εχει στο island..

Ποτε βγαινει το επομενο ειπαμε;;;:-D

 

παλι το τελος του σε αφηνει να περιμενεις το επομενο μιας και

ξυπναει ο εζιο και λεει:ξερω τι πρεπει να κανω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

acrsp2011120501430233.png

 

Uploaded with ImageShack.usΠαιδιά με έχει σκάσει! Πριν το ξεκίνησα και κοιτάξτε πως δείχνει! Αυτό δεν είναι φυσιολογικό και τα FPS είναι πάνω από 60. Τι να κάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση

οταν παταμε για τον εξοπλισμο(δηλαδη οταν παταμε το Q)

στον αριστερο κυκλο εχω 2 τετραγωνα ελευθερα και στον δεξι εχω 1

ξερει κανεις τι εξοπλισμος μπαινει εκει;

 

 

post-184642-0-84452700-1323104748_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oκ μολις εντοπισα ενα θεμα

δεν ξερω για σας αλλα μολις μπω multiplayer η κανω αναμνησεις του desmond απ το animus island και γυρισω πισω στο νησι και μπω στην πυλη και με βγαλει στην κωνσταντινουπολη το παιχνιδι τρεχει στον 1 πυρηνα μου μονο

Η λυση ειναι να ξετικαρω τους 2 cores(αν και ειναι ενεργοποιημενοι)και να τους τικαρω παλι

 

το εχει συναντησει κανεις αλλος;

C2D Ε6600,3GB Ram,GTS250,Win XP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oκ μολις εντοπισα ενα θεμα

δεν ξερω για σας αλλα μολις μπω multiplayer η κανω αναμνησεις του desmond απ το animus island και γυρισω πισω στο νησι και μπω στην πυλη και με βγαλει στην κωνσταντινουπολη το παιχνιδι τρεχει στον 1 πυρηνα μου μονο

Η λυση ειναι να ξετικαρω τους 2 cores(αν και ειναι ενεργοποιημενοι)και να τους τικαρω παλι

 

το εχει συναντησει κανεις αλλος;

C2D Ε6600,3GB Ram,GTS250,Win XP

εμενα με C2D E6300 τρεχει κανονικα και στους δυο πυρηνες

περιεργο προβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεχρι στιγμης βρηκα αλλον 1 παγκοσμιως που ειχε δηλωσει το ιδιο προβλημα και συγκεκριμενα ειδα βιντεο στο youtube με το ιδιο πραγμα

 

πιστευω οτι το προβλημα το δημιουργει το nod 5,περασα το 4 σημερα παλι και δεν μου το εκανε ουτε για αστειο...εχω στειλει Mail στην eset ελπιζω να με παρουν στα σοβαρα...

 

 

 

το ελιωσα στο μουλτι σημερα περιπου 3 ωρες γυρισα στην πολη και τρεχει κανονικα και στους 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεχρι στιγμης βρηκα αλλον 1 παγκοσμιως που ειχε δηλωσει το ιδιο προβλημα και συγκεκριμενα ειδα βιντεο στο youtube με το ιδιο πραγμα

 

πιστευω οτι το προβλημα το δημιουργει το nod 5,περασα το 4 σημερα παλι και δεν μου το εκανε ουτε για αστειο...εχω στειλει Mail στην eset ελπιζω να με παρουν στα σοβαρα...

 

 

το ελιωσα στο μουλτι σημερα περιπου 3 ωρες γυρισα στην πολη και τρεχει κανονικα και στους 2.

 

με ESET smart security 5 (που περιέχει και το NOD 5) δεν μου εμφάνισε κανένα πρόβλημα πάντως. (σε win7 x64)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλειωσα κι εγώ το main story όμως παρ'ότι έχω βάλει το update patch δέν μπορώ να μπώ στο memory του Desmond κρασάρει και με πετάει επιφ.εργασ.

Και σε μένα τα ίδια. Το main story τα σπασε πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τερμάτισα κι εγώ χθες και...

Παράτα μας με τα cliffhangers Ubisoft! :P

Κρίμα που η Lucy πέθανε στο τέλος του Brotherhood btw. Θα ήθελα να έβλεπα το updated model (έστω για μισό λεπτό, όπως των άλλων :P).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και που να δειτε και την ταινια που εχει βγει για μετα το revelations,δινει πληροφοριες γενικοτερα και οτι

προσοχη μεγα σποιλερ

 

ο ezio πεθαινει στη firenze απο γειρατεια,μαζι του ειναι και η sofia sartor.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...