Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed: Revelations


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 291
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

http://www.youtube.com/watch?v=kLy2C-Ety9s

:-D (auto-looped για κάποιο λόγο)

Θα έπρεπε να έχουμε ένα topic με αστεία glitches από παιχνίδια.

Btw, όλο το channel του τυπου έχει τέτοια διαμαντάκια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Παίδες καλησπέρα...Έχω εγκαταστήσει το revelations 1.02 πριν λίγες ημέρες και μου κάνει κάποια σπασίματα στο παιχνίδι.

Έχω έναν intel pentium 4 Core Duo 3,4Ghz, με 3GB ram και την 4870 με 1gb ram. Το τρέχω 1080 σε 23αρα LG.

Έχω κατεβάσει αρκετά τα details levels και παρολα αυτά σε σκηνικά που υπάρχουν κι αλλοι χαρακτηρες εκτός απο μένα, αρχίζει και μασάει. Δικαιολογείται?

Μπορώ να κοιτάξω κάπου, να κάνω κάτι, να πειράξω καμιά ρύθμιση που μπορεί να έχω ξεχάσει εντός ή εκτός παιχνιδιου??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από μηχάνημα καλά τα πας, είσαι πάνω από τις προδιαγραφές της Ubisoft. Δοκίμασε ίσως να κατεβάσεις την ανάλυση και κυρίως να απενεργοποιήσεις ό,τι έχεις σε Antialiasing (ή Multisampling όπως το λέει στα settings το παιχνίδι), Post Effects κλπ. Επίσης σιγουρέψου ότι έχεις τους τελευταίους drivers για την ATI σου (νομίζω είναι οι 12.8).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στον C2D E6600 με τερμα γραφικα οταν υπαρχει πολυς κοσμος πεφτω κ κατω απο 25fps.Πιστευω ειναι θεμα επεξεργαστη κατα κυριο λογο.

εγω εχω απενεργοποιησει και το vsync κ παει καλυτερα,αλλα κ παλι με τερμα γραφικα ειναι δυσκολο να τρεξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα παιδιά.Ξέρετε πως γίνεται στο Assassin's Creed Revelations να μπορώ να αλλάξω τις ρυθμίσεις του και ενώ τώρα παίζω με κονσόλα να το κάνω να παίξει με το πληκτρολόγιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...