Προς το περιεχόμενο

Σε διαδικασία πώλησης το e-Shop


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα δεν μπορω να καταλαβω με ορισμενους που τα βαζουν με τους υπαλληλους των καταστηματων. Λες και φταινε αυτοι που καθυστερουν οι παραγγελιες. Δυστυχως ειναι αυτοι που τα εισπραττουν ολα αυτα και μαλιστα χωρις να πληρωνονται. Δεν φταινε αυτοι αλλα τα μεγαλα κεφαλια που διοικουν το e-shop. Ας ειμαστε λιγο πιο συγκρατημενοι "ορισμενοι".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 252
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αν φιλε μου με το ορισμενοι εννοεις εμενα...βρες μου το απευθειας τηλεφωνο καποιου απο τα μεγαλα κεφαλια να πω αυτα που εχω να πω σε εκεινον. μεχρι να μου το βρεις ομως, αφου το κεντρο τους με συνδεει με καποιους που ειναι στην τηλεφωνικη εξυπηρετηση, θα τα λεω εκει. συμφωνοι; περιμενω παντως το τηλεφωνο ε; μην λεμε κατι απλα για να το πουμε, να δινουμε και λυση :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω το ακουσα αυτο για το οτι δεν τους αφηνουν να παρουν προιονται με πιστωση.

Εγω να φανταστειτε ειχα προπαραγγηλει το crysis 2 μεσα στον μαρτιο και πριν μια βδομαδα ηρθε :confused:

Κριμα παντος :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι ειναι στην αρχι οταν εισαι μονος και δεν εχεις αντιπαλους χ€ζ€σ€ στο €υρο

μετα απο χρονια οταν μπηκαν εταιριες Plasio getitnow και αλλες λογικο να φτασουν σε αυτο το σημειο..

 

Ρε φιλε το plaisio μήπως ήταν πόλη παλιότερο; άσχετο αλλα όταν μικρούς μες λίγο απο ολα τότε τη πάτας.

ΜΑΚΆΡΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΓΆΛΑ ΜΑΓΑΖΙΆ ΜΑ ΚΛΕΊΣΟΥΝ σιχάθηκα να πηγαίνω σε τζάμπο και να πουλάει και λίγα παιχνίδια ανάμεσα σε εσωρουχα και χαλιά και και και...plaisio με καφετιερα και τοστιέρα κατι ποτο ηλιθιότητας θες...παπασωτηρίου νώε κράνη gia μηχανή οπως και το διάφανο.η γνώμη κουρτ ειναι να πουλάς κατι aσtop ίδιο πλαισιο οχι στο ησοπ που πουλάει εργαλεία και φωτοβολταϊκά...βέβαια το μονο τυπικά οκ μιας και λες ον λαιν ειναι.αλλα δεν ήταν πλεον ών ονλαιν

 

good luck απο μενα

 

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πω και γω τον καημο μου.ειχε καει το πισι και το πηγα για να μου αλλαξουν μητρικη και επεξεργαστη(στην εγγυηση ολα).παω τωρα τελη μαρτιου πρεπει να ηταν αρχες απριλιου.σε μια εβδομαδα ειπαν θα ειναι ετοιμο.ενταξει ενταξει.περναει μια εβδομαδα τιποτα,2 τιποτα,3 τιποτα περνουμε να δουμε τα υλικα λεει δεν εχουν ερθει,καλα καλα,παμε αρχες μαιου ακομα τα ρημαδια δεν ειχαν ερθει να μην στα πολυλογω φτανουμε μεχρι πριν μια εβδομαδα και μας λενε να παμε να το παρουμε,χαρα ολα μια χαρα ελα μου που την επομενη μερα μας λενε το καταστημα στην στουρναρη κλεινει και εχει παει στο μενιδι να περιμενουμε να το συναρμολογησουν και μπουρδες,και δεν δεχοντε να μην μου τον συναρμολογησουν θελουν λεει να δουν εαν δουλευουν,οποτε ακομα 1 βδομαδα υπομονη το λιγοτερο.συνολο 1μισης μηνας για το τιποτα ευχαριστω e-shop ελπιζω να φαληρησεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η υπαρξη της στρατηγικης αυτης δεν προυποθετει και αυστηρη καταδειξη της αληθειας, για να ξερουμε και τι λεμε.

 

Οσο να'ναι υπαρχει μεγαλο περιθωριο για αλλαγη της κοινωνικης συμφιλιωσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω ότι το προσωπικό είναι απλήρωτο εδώ και 4 μήνες και είσαι σε συζητήσεις με το προσωπικό για να παίρνουν έστω 300€ το μήνα μέχρι το τέλος του έτους που τους είπαν θα λήξει το πρόβλημα.

Πιάσε το αυγό και κούρευτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλαισιο 82,00 ευρω

Ε-shop 81,99 ευρω

 

Κατι τετοια εβλεπα!Aνανεωση στη σελιδα και τα Βοt wars ξεκινουσαν!

Ανταγωνισμος my ass... B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σύμφωνα με έγκυρες πηγές το eshop θα κλείσει σε λίγες μέρες ,ήδη έχει υποβάλει τα χαρτιά του για πτώχευση.Το μόνο που λυπάμαι είναι τους καημένους υπαλλήλους που τους έχουν μήνες απλήρωτους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω χαρτια για πτωχευση τα εχει υποβαλει εδω και μηνες. Δεν σημαινει αναγκαστικα οτι θα κλεισει.

Μπορει να κλεισει αρκετα καταστηματα, ή να γινει εξαγορα απο αλλη εταιρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O ανταγωνισμός στις εταιρείες λιανεμπορίου ηλεκτρονικών-ψηφιακών ειδών και ειδών πληροφορικής είναι πλέον τεράστιος. Οι τράπεζες δεν έχουν ρευστότητα και οι καταναλωτές δεν αγοράζουν όπως παλιά . Τα καταναλωτικά δάνεια καταργήθηκαν. Συνεπώς η πτώση τζίρου και κέρδους ελόγω ανταγωνισμού και οικονομικής κρίσης είναι πλέον τεράστια. Το Πλαίσιο ανακοίνωσε πτώση 40% στον τζίρο φέτος! Καταλαβαίνετε δλδ τι πτώση έχουν οι άλλες εταιρείες!! Προσωπικά πιστεύω ότι PUBLIC , GET IT NOW Και MULTIRAMA του ομίλου Γερμανού θα συγχωνευθούν αναγκαστικά σε 1 εταιρεία πολύ σύντομα κλείνοντας μαγαζιά και απολύοντας προσωπικό για να επιβιώσουν. Το Πλαίσιο θα προσπαθήσει να στηριχτεί με νύχια και με δόντια στο Β2Β εμπόριο και στα χαρτικά είδη. To e-shop θα πάει για λουκέτο.Η Cosmodata θα πάει για λουκέτο.Τα you (U) της ALTEC θα πάνε για λουκέτο.Η Saturn διαγράφει ήδη τρομακτική πτώση και είναι στα πρόθυρα λουκέτου.Η Media Μarkt δεν θα αντέξει κι αυτή που ήδη διαγράφει πτώση σημαντική. Ο Κωτσόβολος που είναι στον όμιλο DIXONS θα γίνει ο ηγέτης στο λιανεμπόριο απορροφόντας κάθε εταιρεία στο διάβα του. Είναι η μόνη εταιρεία με την χαμηλότερη πτώση τζίρου στο 20%.

 

Στο τέλος θα μείνει όρθιος μόνο ένας. Κατα τη γνώμη μου ο Κωτσόβολος μέχρι το 2015. Η αγορά στην Ελλάδα είναι μικρή και οι εταιρείες είναι υπερβολικά πολλές στον χώρο. Ένας μόνο θα αντέξει. Τώρα με την ύφεση ούτε φαγητό δεν θα μπορεί να αγοράζει ο κόσμος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...