Προς το περιεχόμενο

Σε διαδικασία πώλησης το e-Shop


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

SlimData είναι έγκυρες αυτές οι πληροφορίες?Απο που το διάβασες?

Και σχετικά με εγγυήσεις θα καλυπτόμαστε απο τις επίσημες αντιπροσωπίες η θα κάνουμε το σταυρό μας μην πάθει κάτι.....πx ένα λάπτοπ που λένε 2 χρόνια εγγύηση απο e-shop αν πάθει κάτι το πρώτο χρόνο το στέλνουμε στην acer η το κάνουμε φρίσμπι?

Κρίμα αν κλείσει γιατι βλέπω τις τιμές να ανεβαίνουν κατακόρυφα απο πλαίσιο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 252
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φίλε μου κυκλοφορεί στην ας πούμε "πιάτσα" τις τελευταίες μέρες. Από ανθρώπους του multirama το άκουσα εγώ.

Επίσης άκουσα ότι πολλά καταστήματα θα απορροφηθούν από γερμανό και multirama.

 

Για τα υπόλοιπα δεν μπορώ να σε βοηθήσω, υποθέσεις κάνουμε όλοι.

Όσο για τις τιμές που λες, τι να πω, όποιος έχει internet και ασχολείται έστω και λίγο με φορουμ και συνεχίζει να ψωνίζει από το πλαίσιο και το κάθε πλαίσιο είναι άξιος της μοίρας του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το eshop ουδέποτε έχει υπαχθεί στο άρθρο 99. Απλά βγήκανε κάποια δημοσιεύματα ότι "σκέφτεται" να υπαχθεί στο άρθρο 99. Το άρθρο 99 προβλέπει να μπει στην επιχείρηση διαχειριστής και να συμφωνήσει για τα υπόλοιπα με πιστωτές και προμηθευτές, και εφόσον συμφωνήσουνε όλοι (αν δεν συμφωνήσει έστω και ένας δεν προχωράει η διαδικασία). http://www.capital.gr/Articles.asp?id=1047941

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο σίγουρος είσαι για αυτό που λες?

Η πηγή από την οποία το έμαθα εγώ είναι τόσο ψηλά στα multirama που δεν έχω καμία αμφιβολία ότι είναι έγκυρο αυτό που μου είπε.

 

Άντε να μην σου πω 100% αλλά 99% απλά και μόνο επειδή δεν το έχω δει με τα ίδια μου τα μάτια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί πολύ απλά θα έβγαινε ανακοίνωση όπως βγήκε και σε τόσες ακόμη περιπτώσεις και απαριθμό (expert hellas, fena κλπ) Όσο για την εξαγορά της multirama καταστημάτων e-shop το βλέπω λίγο χλωμό γιατί δες πόσα multirama stores έχει κλείσει η αλυσίδα ήδη. (Επτάλοφο θεσσαλονίκης, Γιαννιτσά κλπ κλπ). Δεν έχει λοιγική να κλείνει μαγαζιά, να κάνει απολύσεις και μετά να παει να αγοράσει άλλα μαγαζιά, εκτός αν ειναι τόσο καλά τα σημεία των e-shop points και αξίζει να τα πάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι μου λεει οτι τα μουλτιραμα θα εχουν την ιδια πορεια με το eshop.

ειναι τοσο γιδια που ανοιξαν καταστημα διπλα στο πλαισιο αργυρουπολης,επι της βουλιαγμενης,ενω εχουν αλλο καταστημα 500 μετρα πιο κατω παλι επι της βουλιαγμενης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεχνητή πιάτσα φτιάχνουν ρε Ντινάρα,δεν την ανθίζεσαι;

 

Είναι σαν τους νερόλακκους για τα αποδημητικά,σταματάνε και από κάτω έχει τοίχο πυρός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ κακό..πάρα πολύ αν γίνει αυτό..Θα συμφωνούν τιμές,και μετά ΜΠΑΑΑΠ στα αφτιά μας !

 

Έχουμε τίποτα νεα;; Ψάχνω στο capital .

 

Να ρωτήσω..τα λεφτά που μας έχουν πιστώσει,ισχύουν έτσι;;Δεν ακυρώνονται με κάποιον τρόπο;; Ρωτάω να έχω το κεφάλι μου ήσυχο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα οποια εχουν κλεισει. Οπως και η Altec δηλαδη :P

 

τελικα δικιο εχεις

 

Σύμφωνα με το νόμο και το καταστατικό της εταιρείας μετά από απόφαση του Διοικητικού Συμβουλίου καλούνται οι μέτοχοι σε Τακτική Γενική Συνέλευση την 30/6/2011 ημέρα Πέμπτη και ώρα 17.00 μ.μ., στην έδρα της εταιρείας στο Μαρούσι Αττικής, επί της οδού Πάτμου αρ. 12.

 

http://www.capital.gr/News.asp?id=1214740

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως καταλαβα, οταν λεει 'Αμεσα διαθέσιμο για online παραγγελία', τα εχει στις αποθηκες του, και τα παραδιδει αμεσα.

Οταν λεει '1-2 εργασιμες μερες' δεν τα εχει διαθεσιμα και πρεπει να τα παρει απο προμηθευτη, και τοτε ειναι σχεδον αγνωστο ποτε θα παραλαβεις.

 

Παρηγγειλα προσφατα 2 προιοντα. Εκανα τηλεφωνικη παραγγελια. Το ενα ηταν 'αμεσα διαθεσιμο' και το δευτερο ηταν '1-2 εργασιμες'. Ο πωλητης με προτεινε για το 2ο προιον, να διαλεξω κατι αλλο παρομοιο, για να μην εχω καθυστερηση. Μπορουσα να το κανω, γιατι αναλωσιμα ηταν, αντι για ταδε μαρκα dvd, επελεξα αλλη μαρκα dvd. Του λεω την αλλη μαρκα με 'αμεσα διαθεσιμο' ταμπελακι, οπως μου προτεινε, και την επομενη μερα η παραγγελια ηταν στα χερια μου.

 

Προσπαθω να καταλαβω αν βελτιωθηκε η κατασταση με τις παραγγελιες στο eshop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...