Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2012


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν λες να βάλω στα settings default τί εννοείς?

 

μην πειράξεις από settings Ανάλυση,ποιότητα και γενικά τίποτα για την πρώτη φορά που θα μπεις μήπως τυχαίνει και είναι κάτι από εκεί.

Άσε ότι σου βγάλει από μόνο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 471
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ρωτησω αν καποιος εχει βρει καποιο update στις ομαδες με τις νεες μετεγραφες, ενα option file δηλαδη που να εχει τις ανανεωσεις εως τωρα

 

καμια ιδεα κανεις??

Επεξ/σία από sep01
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 1 χρόνο αργότερα...

γεια σασ εχω μια ερωτηση εχω το pes 2012 στο ps3 και οταν παω να μπω στο online του παιχνιδιου μου βγαζει αυτο το μηνυμα 'Δεν ειναι δυνατοσ ο εντοπισμοσ διακομιστη της συνδεσησ δικτυου.Βεβαιωθειτε οτι οι παραμετροι δικτυου εχουν ρυθμιστει σωστα. 'τι πρεπει να ρυθμισω σωστα για να παιξω online pes 2012 στο ps3;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σασ εχω μια ερωτηση εχω το pes 2012 στο ps3 και οταν παω να μπω στο online του παιχνιδιου μου βγαζει αυτο το μηνυμα 'Δεν ειναι δυνατοσ ο εντοπισμοσ διακομιστη της συνδεσησ δικτυου.Βεβαιωθειτε οτι οι παραμετροι δικτυου εχουν ρυθμιστει σωστα. 'τι πρεπει να ρυθμισω σωστα για να παιξω online pes 2012 στο ps3;

Δεν μπορεις οι σερβερ του παιχνιδιου εχουν κλεισει απο τον γεναρη απο οσο θυμαμαι και συνεπως δεν υπαρχει ονλινε πια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...