Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2012


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο 0:09 που o επιθετικος σταματαει !!! δεν το ειδε κανεις? :fear:

 

Γιατί το Καραπροβληματικό animation επιθετικού και αμυντικού στο 0.18 τη στιγμή της κεφαλιάς ;

 

Αν ηταν beta θα έλεγα πως θέλει δουλειά ακόμη σε κρίσιμους (bug) τομείς, Τώρα δε βλέπω πως θα σωθεί :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 471
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πάρτε εδώ φάση, τραβάω μια αθώα και αδύναμη πασούλα (έχω Mίλαν) και κοιτάχτε πως κατέληξε :P

 

http://www.youtube.com/watch?v=fckwREazIC0

 

settings δε πείραξα , μπήκα μια στα γρήγορα να δω τι παίζει με τη δυσκολία στο "κανονικό" ...

 

 

Παρακαλώ κάποιος να μου δώσει ένα λόγο να συνεχίσω :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι πολυ ευκολο να γινει η γκελα κανοντας πασα προς τα πισω , με 2-3 αντιπαλους επιθετικους να βρισκονται στη αμυνα σου. Τωρα , το οτι περασε κατω απο τον τερμα η μπαλα , νταξ , εχουμε δει και χειροτερα στο κανονικο ποδοσφαιρο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι πολυ ευκολο να γινει η γκελα κανοντας πασα προς τα πισω , με 2-3 αντιπαλους επιθετικους να βρισκονται στη αμυνα σου. Τωρα , το οτι περασε κατω απο τον τερμα η μπαλα , νταξ , εχουμε δει και χειροτερα στο κανονικο ποδοσφαιρο!

 

Η μπάλα είχε ταχύτητα χελώνας , δε ξέρω πόσο καλά φαίνεται στην αργή κίνηση αυτό. Το μεγαλύτερο γαμώτο είναι ότι όλοι την κοιτούσαν λες και ήταν βόμβα που θα σκάσει... :shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρτε εδώ φάση, τραβάω μια αθώα και αδύναμη πασούλα (έχω Mίλαν) και κοιτάχτε πως κατέληξε :P

 

http://www.youtube.com/watch?v=fckwREazIC0

 

settings δε πείραξα , μπήκα μια στα γρήγορα να δω τι παίζει με τη δυσκολία στο "κανονικό" ...

 

 

Παρακαλώ κάποιος να μου δώσει ένα λόγο να συνεχίσω :devil:

 

Είχε γράσο η μπάλα ρε συ και του γλίστρησε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρτε εδώ φάση, τραβάω μια αθώα και αδύναμη πασούλα (έχω Mίλαν) και κοιτάχτε πως κατέληξε :P

 

http://www.youtube.com/watch?v=fckwREazIC0

 

settings δε πείραξα , μπήκα μια στα γρήγορα να δω τι παίζει με τη δυσκολία στο "κανονικό" ...

 

 

Παρακαλώ κάποιος να μου δώσει ένα λόγο να συνεχίσω :devil:

 

χαχαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλώ κάποιος να μου δώσει ένα λόγο να συνεχίσω :devil:

 

Επειδή αυτό άνετα μπορεί να συμβεί και στην πραγματικότητα; :huh: Και χειρότερα, δηλαδή, έχουν γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον.

 

Θελησα και εγω να κατεβασω το ντεμο του ΠΡΟ 2012 . Μπηκα λοιπον σε γνωστο σαιτ που ασχολειτε με το πατσαρισμα του αγαπημενου ποδοσφαιρακίου και αρχισα το κατεβασμα απο το ραπιντσεαρ .

 

Εγκατασταση , η οποια κρατησε μερικα δευτερολεπτα και ετοιμος για διπλο κλικ και ραν!

Το εισαγωγικο βιντεακι -θες δε θες- θα το δεις ΟΛΟ ρε παιδι μου. Κλασσικα δηλαδη οπως και στα προηγουμενα ντεμο. Πραματικα , ενα πραμα που αναπολω απο τα περασμενα ΠΡΟ , ειναι οτι δεν εχουν καλα ποδοσφαιρικα βιντεακια εισαγωγης. Εχω να δω καλο βιντεακι απο το 2007(αν θυμαμαι καλα).

Τελοςπαντων,λεπτομερειες.

 

Μενου , κλασικο των τελευταιων ετων.Φυσικα στο ντεμο δεν ειναι ενεργοποιημενα ολα , αλλα γενικα μη περιμενουμε κατι συνταρακτικο.Οχι πως με πειραζει ιδιαιτερα δηλαδη.

Αφου τα εφτιαξα ολα στο μανιουαλ , διαλεγω ομαδα.

Γουσταρα να παρω Πορτο , εφοσον δεν παω καμια αλλη ομαδα που προσφερεται με το ντεμο, αλλα επειδη ηθελα να παιξω και λιγη μπαλιτσα, διαλεγω ΜΙΛΑΝ.

Μπαινω στο μενου στρατηγικης.Τα ιδια χαλια,το μονο καλο ειναι οτι αφαιρεσαν ολα αυτα τα πολυπλοκα-μυστηρια settings και το απλουστεψαν λιγο.Αλλα και παλι ,νοσταλγησα την εποχη του 2008 και πισω.Αρνητικο στο μενου στρατηγικης ειναι επισης οτι για να δεις τα χαρακτηριστικα των παικτων πρεπει να πατησεις πολλα "κουμπακια " και να αλλαξεις πολλες οθονες , και ετσι ειναι λιγο δυσκολο να διαλεξεις τον καταλληλο παικτη - αν δεν γνωριζεις την ομαδα-.

 

Ξεκιναει το παιχνιδι.

 

Αμαν λεω , τι εγινε; Κατεβασα το ΦΙΦΑ καταλαθος; Τελοσπαντων , ας ειναι, αφου κατεβασα το νεο ΦΙΦΑ ας παιξω το ΝΕΟ ΦΙΦΑ.

Το νεο ΦΙΦΑ λοιπον ειναι οπως και τα προηγουμενα που ειχα παιξει στο παρελθον:

 

Οι παικτες δεν τρεχουν σε ποδοσφαιρικο γηπεδο αλλα κανουν καλλιτεχνικο πατιναζ!

Πασες , αααθλιες . Το χα στο μανιουλ , καποιες πηγαιναν αργα χωρις λογο, αλλες πηγαιναν οπου γουσταρανε.

Τα σουτ(κανα δυο που καταφερα να κανω ) το ενα ηταν μαλιστα βολ πλανε( χεχε σαν του ΠΡΟ 2011 οταν επερνες τη μπαλα στον αερα απο κορνερ) το αλλο αθλιο, αργο , δυνατο , ολα τα ειχε!

 

Τερμες: Εχουν κλωνοποιησει τον Κολιτσιδακη και τον εχουν βαλει τερμα σε ολες τις ομαδες!

 

Για την ιστορια, εχασα 2-1 , επαιζα ΜΙΛΑΝ(εγω) ΝΑΠΟΛΙ(ο ηλεκτρονικος) . Το γκολ που εβαλα δε μ'αρεσε, ενα σουτ που κανονικα επρεπε ο αντιπαλος τερμας να το αποκρουσει, τελικα το εφαγε.

 

Γραφικα!! Το ΠΡΟ 2011 ηταν ομορφα, εδω αυτα δεν ηταν γραφικα παιχνιδιου της εποχης.Θολα,ασχημα,Φιφατζιδικα.

Καποιες ωραιες λεπτομερειες: τα λεγομενα collisions , εχμ ναι ,οκ , καλα ειναι, ενδιαφεροντα animations, κατι καμερες που κινουνται , κατι προπονητες που κλ@νουν/ξυνονται εχουν προσθεσει ΣΥΝ(+) στο παιχνιδι.

 

Αυτο που διαβασα απο φιλους , οτι δηλαδη υπαρχει πλεον ποδοσφαιρικη ατμοσφαιρα, α, ε, α,...εμ...αδιαφορο .Τα ιδια οπως πριν.

Πεναλτυ δε ετυχε να εκτελεσω , εμπιστευομαι φιλους που λενε οτι πλεον το εχουν φτιαξει.

Τα φαουλ μια απο τα ιδια.

Κατι νεα στοιχεια , να ελεγχεις αλλον παικτη σε κορνερ/φαουλ , δε τα ειδα και δε με ενδιεφερε γιατι ειχα ξενερωσει.

 

Το ντεμο του Προφιφα 2012 ηταν χαλια, Τζιγγερ Πουλα ,κτλπ, αναμενω λοιπον το νεο ΠΡΟ 2012 , καθως και για πρωτη φορα και το νεο Φιφα .

 

Διαφορετικα , θα ξαναρχισω το ψαξιμο για option file για ΠΡΟ2008 / PS2 .

Πλακα πλακα αν ξερει κανεις που μπορω να βρω , ας μου στειλει pm.

 

Κατι μου λεει οτι θα το χρειαστω...

 

Αντε καληνυχτα...

 

Η Παναθηναικαρα 0-0 στο 40'... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι τρως παρατηρησεις και ενιοτε κιτρινες μονο και μονο επειδη ασκεις πιεση σε αντιπαλο, αλλα οταν σου ερχονται 2 μαζι και σε τσακιζουν δε σφυραει τιποτα. Μπραααααβο για αλλη μια φορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...