Προς το περιεχόμενο

Εκτυπωτές στο Amazon


lefta_yparxoun

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα παρα πολλα αρνητικα σχολια & για τους 3, λετε να ειναι π@π@ριες των αγγλων H' οντως να παιζει κατι

με ολη τη σειρα? διαβαζω για προβληματα στο μελανι,στο wifi, στο scanner , στα trays, στα 64bit7, στο WPA ...

:(

 

αν ερ8ει προβληματκος πρεπει να πακεταριστει & αγγλια? Η' ΗP εδω?

 

Που τα διαβασες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 153
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάπαλα οι προσφορές προς το παρόν.

 

Οι τιμές πάντως ήταν όντως πολύ καλές.

 

Το σχόλιο για τα κλασσικά περί αποστολής του Amazon άκυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάπαλα οι προσφορές προς το παρόν.

 

Οι τιμές πάντως ήταν όντως πολύ καλές.

 

δε μπαινει το -30?

Ηταν απο : Found in the insert to the TRON Legacy Blu-Ray, £30 off any of the following HP ePrint printers

Mαλλον 8α το πηραν χαμπαρι οτι διαφοροι ελληνες που ΔΕΝ αγορασαν το TRON Legacy χτυπανε αβερτα.

 

ερωτηση: αν δεν εχω υπολοιπο στη χρεωστικη 8α το ακυρωσουν Η' 8α μου στειλουν mail?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε μπαινει το -30?

Ηταν απο : Found in the insert to the TRON Legacy Blu-Ray, £30 off any of the following HP ePrint printers

Mαλλον 8α το πηραν χαμπαρι οτι διαφοροι ελληνες που ΔΕΝ αγορασαν το TRON Legacy χτυπανε αβερτα.

 

ερωτηση: αν δεν εχω υπολοιπο στη χρεωστικη 8α το ακυρωσουν Η' 8α μου στειλουν mail?

 

 

Λάθος μου, δεν είχα διαβάσει την είδηση προσεκτικά και δεν είχα καταλάβει ότι υπάρχει εκπτωτικό κουπόνι, οπότε κύτταξα κατευθείαν τις τιμές από τα links.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάθος μου, δεν είχα διαβάσει την είδηση προσεκτικά και δεν είχα καταλάβει ότι υπάρχει εκπτωτικό κουπόνι, οπότε κύτταξα κατευθείαν τις τιμές από τα links.

 

Ναι, έκανες λάθος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απιστευτες προσφορες αν και υποψιαζομαι οτι σε μερικες μερες θα δουμε πολλους απο τους εκτυπωτες..να πωλουνται ως ''καινουργιοι'' στα ντοπια μας σαιτ πληστηριασμων με το αναλογο κέρδος...παραειναι προσφορα!!!!

 

μπραβο στο lefta_yparxoyn!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμη για τον CQ521B ειναι εξωπραγματικη, οσα προβληματα και να εχει (τα οποια θα λυθουν αργα η γρηγορα)

 

Στο skroutz παιζει απο 200€ και πανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμη για τον CQ521B ειναι εξωπραγματικη, οσα προβληματα και να εχει (τα οποια θα λυθουν αργα η γρηγορα)

 

& oι αλλοι πανω απο 120ε κανουν.

Ο CQ521B βγαζει οτι σε 1μηνα 8α ερ8ει τωρα.

 

Σχετικα με τον CN503 τα 5 μελανια ειναι υπερ Η κατα?

Yπολογισε κανεις ποσο κανουν τα 4Χ μελανια του μικρου & τα 5Χ του CN503?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

& oι αλλοι πανω απο 120ε κανουν.

Ο CQ521B βγαζει οτι σε 1μηνα 8α ερ8ει τωρα.

 

Σχετικα με τον CN503 τα 5 μελανια ειναι υπερ Η κατα?

Yπολογισε κανεις ποσο κανουν τα 4Χ μελανια του μικρου & τα 5Χ του CN503?

 

Βρισκεις στο ebay πολυ φθηνα. Περιπου στα 13-14€ τα 5 μαζι. Οχι original βεβαια, αλλα εδω και 2 χρονια ποτε δεν ειχα προβλημα με τα συγκεκριμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρισκεις στο ebay πολυ φθηνα. Περιπου στα 13-14€ τα 5 μαζι. Οχι original βεβαια, αλλα εδω και 2 χρονια ποτε δεν ειχα προβλημα με τα συγκεκριμενα.

 

Κάποιο link? (ebay)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχουν καιρό να βάλουν micro sdhc, αλλά όλες οι προσφορές τους γυρίζουν, αν δω κάτι θα σε ενημερώσω και προσωπικά με pm

 

Ευχαριστω φιλε μου, επαιξε μια καλη προσφορα στο memoryc οταν εκανε τις προσφορες την παρασκευη για sandisk 32gb micro sdhc αλλα δεν την προλαβα, την ειδα αργα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω φιλε μου, επαιξε μια καλη προσφορα στο memoryc οταν εκανε τις προσφορες την παρασκευη για sandisk 32gb micro sdhc αλλα δεν την προλαβα, την ειδα αργα.

 

 

Το είδα εγώ, ήταν πολύ αργό, class2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιο link? (ebay)

 

εγω βρηκα αυτα http://cgi.ebay.co.uk/5-compatible-Ink-Cartridge-HP-364XL-B8553-C309-/250809962121?pt=UK_CamerasPhoto_Printing_PrinterInkCatridges_JN&hash=item3a65704e89, το 8εμα ειναι τι μελανια ειναι γιατι οτι φτηνο εχω παρει απο

ebay απο μπαταριες, usb, θηκες κ.α. ολα ηταν για τα μπαζα.

 

αλλα & το 60αρι που ζηταει η ΗΡ δε λεει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...