Προς το περιεχόμενο

Εκτυπωτές στο Amazon


lefta_yparxoun

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση. Αγόρασα τον HP CN216B με τελικό κόστος περ. 45 ευρώ τη στιγμή που ο φθηνότερος στο σκρουτζ το δίνει 130.

Όσο για το φίλο που ρωτάει για τα 5 μελάνια: το πλεονέκτημά τους είναι ότι μπορείς να χρησιμοποιήσεις το black n white μελάνι τους ειδικά για εκτύπωση ασπρόμαυρης φωτογραφίας που σου δίνει καλύτερους τόνους grayscale.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 153
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση. Αγόρασα τον HP CN216B με τελικό κόστος περ. 45 ευρώ τη στιγμή που ο φθηνότερος στο σκρουτζ το δίνει 130.

Όσο για το φίλο που ρωτάει για τα 5 μελάνια: το πλεονέκτημά τους είναι ότι μπορείς να χρησιμοποιήσεις το black n white μελάνι τους ειδικά για εκτύπωση ασπρόμαυρης φωτογραφίας που σου δίνει καλύτερους τόνους grayscale.

 

το ειδα , αλλα απ οτι διαβασα δεν τα καταφερνει κ καλα σ'αυτο.

διαβαζοντας κ αυτα ,

http://reviews.shopping.hp.com/8843/CN503A_BVEP_B1H/hp-photosmart-premium-e-all-in-one-printer-c310a-reviews/reviews.htm?sort=rating&dir=asc

 

νομιζω οτι ο μεσαιος ο 503Β ειναι λιγο ρισκο, σαυτα τα λεφτα ο Canon 4850 ειναι εγγυηση, (χωρις oθονη & wifi βεβαια).

Οι αλλοι 2 ειναι μια χαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια η διαφορά ανάμεσα στο φτηνό και ακριβό μοντέλο πέρα από την διπλής όψεως εκτύπωση;

 

Με νοιάζει κυρίως η ποιότητα εκτύπωσης(κειμένου και φωτογραφιών) και το σκανάρισμα.

 

Αν δεν έχουν διαφορά λέω να πάω για το φτηνό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ποια η διαφορά ανάμεσα στο φτηνό και ακριβό μοντέλο πέρα από την διπλής όψεως εκτύπωση;

 

Με νοιάζει κυρίως η ποιότητα εκτύπωσης(κειμένου και φωτογραφιών) και το σκανάρισμα.

 

Αν δεν έχουν διαφορά λέω να πάω για το φτηνό.

 

διαφορα εχουν στις φωτο. αλλα τελειωσε & το φτηνό, οποτε πας για τον 503

 

update: σημερα υπαρχουν & οι 3 ΗΡ

Επεξ/σία από ipal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χτύπησα κι εγώ έναν από τους φτηνούς, νομίζω η δεύτερη παρτίδα βγήκε και 5 λίρες φτηνότερα.. Έψαχνα έναν εκτυπωτή με wifi κυρίως για φωτογραφίες, ελπίζω να βλέπονται οι εκτυπώσεις. Πάντως για να είναι photosmart λογικά θα βλέπονται.

Πάντως τα δωρεάν μεταφορικά είναι όλα τα λεφτά! 9 κιλά πακέτο!

thanks στον lefta_yparxoun για την ανάρτηση της προσφοράς!

 

είδα κάτι reviews και φαίνεται ότι συνεργάζεται πολύ καλά με iphone/ipad. Επίσης έχει δικό του dedicated e-mail, στο οποίο μπορείς να στείλεις αρχεία και να στα τυπώνει απευθείας.. nice

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χτύπησα κι εγώ έναν από τους φτηνούς, νομίζω η δεύτερη παρτίδα βγήκε και 5 λίρες φτηνότερα

 

ποιον πηρες & βγαινει 5 λίρες φτηνότερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως με τέτοιες τιμές πιο πολύ συμφέρει αν σου τελιώνουν τα μελάνια στον εκτυπωτή να τον πετάς και να αγοράζεις καινούριο!!! Πιο φτηνά θα σου έρθει! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ή ακόμα καλύτερα παίρνεις έναν καινούριο, κρατάς τα μελάνια και τον πουλάς 60 ευρώ

 

έχει ψάξει κανείς για τιμές σε μελάνια? γιατί έχω σκοπό να τυπώσω αρκετές φωτογραφίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλεις να τυπώσεις "πολλές" φωτογραφίες, δώστες σε κανονικό φωτογραφείο.

Το κόστος για τα ειδικά χαρτιά + μελάνια με τη διαφορά ποιότητας που πάλι θα έχεις με το επαγγελματικό μηχάνημα είναι μία η άλλη.

 

Μόνο για περιστασιακή εκτύπωση λένε αυτά τα μαραφέτια, αν έχεις όγκο μαζεμένο πας στο μαγαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο για περιστασιακή εκτύπωση λένε αυτά τα μαραφέτια, αν έχεις όγκο μαζεμένο πας στο μαγαζί.

Όχι φίλε δεν είναι έτσι. Εγώ έχω τον HP Officejet Pro L7400 και επειδή τον έχω για χρήση γραφείου και δεν με ενδιαφέρουν οι φώτος του έχω βάλει κινέζικα μελάνια με υποδοχη για επαναγέμισμα(και πηραγμένα τσιπάκια πάνω) και τα γεμίζω με φτηνά μελάνια που πήρα από το ebay. Σε πληροφορώ ότι εκτύπωσα καμιά 15αριά φώτο σε γυαλιστερό χαρτί και έμεινα μ*λ*κας με την ποιότητα εκτύπωσης!

Τα αυθεντικά μελάνια είναι η μεγαλύτερη κομπίνα που έχουν βρει οι εταιρείες εκτυπωτών για να μας τα πέρνουν συνεχώς! Εντάξει το αποτέλεσμα μπορεί να μην είναι τόσο καλό όσο του φωτογραφείου αλλά αν είναι "σχεδόν" το ίδιο καλό (κατά 90-95%) σας χαλάει τόσο πολύ δηλαδή;

Όσο για "γυαλιστερό χαρτί" ψάξτε στο ιντερνετ για προσφορές, με απλό χαρτί μην το δοκιμάσετε καν θα βγεί πολύ χάλια η φωτογραφία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα λάθος έκανα, ίδια τιμή έχει. πήρα τον 216

 

& εγω , αλλα οταν ειδα οτι τον ειχαν βαλει 40λιρες καταλαβα ποσο αξιζει...

http://uk.camelcamelcamel.com/CN216B-Photosmart-All-Enabled-Printer/product/B003VMXV1O

 

οσο για τα μελανια αστα να πανε, αν & σαν το χαλι του epson SX των 25λιρων δεν ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχετε βρει σε κάποιο σάιτ πόσο έρχεται το κόστος / σελίδα ?

μιλάω για απλή εκτύπωση ασπρόμαυρου εγγράφου .

 

επίσης , ξέρει κάποιος αν με αυτά τα σκάνερ μπορώ να σκανάρω φωτογραφικά φιλμ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή η προσφορά για τον HP CQ521B.

Μια ερώτηση...Σε σχέση με τον canon mx360 http://www.skroutz.gr/s/321673/Canon-Pixma-MX360.html

ο οποίος έχει σχεδόν ίδια τιμή με τον hp, ποιός πιστεύετε είναι καλύτερος?

Ευχαριστώ.

 

Και μια άσχετη ερώτηση...Σε όλα τα πολυμηχανήματα με wireless έχουμε τη δυνατότητα να απενεργοποιήσουμε

τελείως το wireless, ώστε να μην τρώμε τσάμπα ακτινοβολία? Ή πάντα θα υπάρχει ασύρματο σήμα ασχέτως αν δεν το χρησιμοποιούμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...