Προς το περιεχόμενο

ArmA 3


john2gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 506
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι δεν είναι άσχημα ?

Πλάκα κάνεις ? 2 σκάλες κάτω από Original Crysis είναι και άμα προσθέσεις μοντς στο δεύτερο κατεβαίνει και άλλο σκαλί, λολ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τα κάνει άσχημα που είναι χειρότερα από γκέιμ του 2007 ?

Τι λες ρε ? Μιλάμε για τραγικότητα, προχωράς και το LoD είναι τόσο άθλιο που φτιάχνει τα χόρτα στα 5 μέτρα..Για πιο μακριά δεν το συζητώ, δεν τα εμφανίζει καν και ας έχεις το Visibility τέρμα.

Εκτός από αυτά, στις περισσότερες στιγμές το gpu usage είναι ~60% με αποτέλεσμα να βλέπεις 25-30FPS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός από αυτά, στις περισσότερες στιγμές το gpu usage είναι ~60% με αποτέλεσμα να βλέπεις 25-30FPS.

True dat

Τελικά δεν είναι τόσο βαρύ, και στην 6950, χθες που χρησιμοποιούταν 100% έπιανα 50FPS. Σήμερα έπαιζε στο 70% και είχα 30FPS... Chivalry μου θυμίζει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 euro για ρώσικη έκδοση μιλάς, για multilanguage πάει 25+

 

Νομίζω ότι η συγκεκριμένη έκδοση των 15 ευρώ έχει και αγγλικά, απλώς χρειάζεται ενεργοποίηση από ρώσικη IP (άρα θέλει VPN). Ομολογώ κι εγώ ότι δεν ξέρω αν θα το ρίσκαρα για 10 ευρώ διαφορά, δεν είναι πχ. σαν το Battlefield 3 που όλες οι εκδόσεις είχαν ίδια ενεργοποίηση και για να γυρίσεις από τα ρώσικα στα αγγλικά το μόνο που είχες να κάνεις ήταν να αλλάξεις τα language files. Έστω και 25 όμως καλά είναι για τέτοιο παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...