Προς το περιεχόμενο

ArmA 3


john2gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 506
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 μήνες μετά...
  • Moderators

Την ΑΙ την πυροβολάς πχ και κάθεται ακίνητη εκεί που ήταν, χωρίς να κάνει κάποια κίνηση να καλυφθεί κλπ;;

 

Εξαρτάται. Αν ρίξεις headshot, την γλύτωσες. Γενικά της Bohemia Interactive το AI είναι "αργώ να σε πάρω χαμπάρι, αλλά αν σε δω, έχεις φάει headshot από 1 χιλιόμετρο (not kidding) με κανόνι, πιστόλι, LMG.".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έχω καιρό να παίξω το ArmA 3, αλλά όπως είπα, είναι μέχρι να σε πάρει χαμπάρι το ΑΙ.

 

Συνήθως πέφτουν prone και ψάχνουν ή τρέχουν να κρυφτούν, αλλά αν ακούσεις σφαίρα να περνάει δίπλα σου, η 4η θα σε σκοτώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακραν ο καλυτερος military simulator EVER!!! Να το παρεις αλλα να ξερεις οτι ειναι ζορικο. Πρεπει να μαθεις κυριολεκτικα να σημαδευεις αλλα οταν αρχισεις και νοιωθεις δυσκολα ξεκολλας. Επισης το καλο που εχει ειναι οτι παιζουν απιστευτα mods και online αλλα και sp οποτε το αν θα βαρεθεις ή οχι εξαρταται απο τις ορεξεις σου. A must have κατα τη γνωμη μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το άρμα αλλά με την ελληνική κοινότητα όποτε έμπαινα να παίξω έπρεπε να κατέβαζω ένα καρο νέα μοντς και με κούρασε και το παράτησα..xtreme παίζεις καθόλου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παιδιά θέλω να αγοράσω το Arma 3. Έχετε υπόψιν σας κάποιο αξιόπιστο online κατάστημα ή κλειδάδικο που μπορώ να το βρώ σε όσο το δυνατόν πιο χαμηλή τιμή;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ είσαι: http://www.allkeyshop.com/blog/buy-arma-3-cd-key-digital-download-best-price/

 

G2A, Kinguin κλπ είναι όλα πολύ γνωστά μαγαζιά, αγοράζεις άφοβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ είσαι: http://www.allkeyshop.com/blog/buy-arma-3-cd-key-digital-download-best-price/

 

G2A, Kinguin κλπ είναι όλα πολύ γνωστά μαγαζιά, αγοράζεις άφοβα.

και steam μέχρι τις 12/2 στα 22.42€ αν το προλάβει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ε ρε τις πανελληνιες μου μεσα δεν μπορω να το ευχαριστηθω το παιχνιδι!

 

Δυο πραγματα θελω να ρωτησω!

 

1)Εχει συγκεντρωσει τα πιο γνωστα και "καλα" mods που υπαρχουν εξω αυτη τη στιγμη?

2)Αν και ισως λιγο off-topic εχουμε νεα για arma 4?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...