Προς το περιεχόμενο

ArmA 3


john2gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Brazzers 1080p...χαχαχχαχαχαχαχαχ!!! :-D

 

 

Εγώ το game το αγόρασα αλλά έκανα refund. Ο λόγος ; Υπερβολικά hardcore simulation και άθλιες επιδόσεις στο PC μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 506
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όλα τα ArmA έτσι είναι (και παλιότερα το έπος Operation Flashpoint). Αυτό είναι άλλωστε και ο σκοπός/στόχος του παιχνιδιού, όσο πιο hardcore γίνεται. Δεν πιστεύω να περίμενες μια εναλλακτική πρόταση για το Battlefield ή το Call of Duty; :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα ArmA έτσι είναι (και παλιότερα το έπος Operation Flashpoint). Αυτό είναι άλλωστε και ο σκοπός/στόχος του παιχνιδιού, όσο πιο hardcore γίνεται. Δεν πιστεύω να περίμενες μια εναλλακτική πρόταση για το Battlefield ή το Call of Duty; :)

 

 

 

Όχι αλλά περίμενα μια εναλλακτική πρόταση για το Red Orchestra 2! Ευτυχώς πρόλαβα και έκανα refund και πήρα τα 22,50 € μου πίσω. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Brazzers 1080p...χαχαχχαχαχαχαχαχ!!! :-D

 

 

Εγώ το game το αγόρασα αλλά έκανα refund. Ο λόγος ; Υπερβολικά hardcore simulation και άθλιες επιδόσεις στο PC μου.

 

Όχι αλλά περίμενα μια εναλλακτική πρόταση για το Red Orchestra 2! Ευτυχώς πρόλαβα και έκανα refund και πήρα τα 22,50 € μου πίσω. :-)

Thanks για το name.  :-D

 

Εχω 4500 ωρες στο αρμα 3 και παραπλησιες στα αλλα αρμα και μπορω να σε διαβεβαιωσω οτι ναι ειναι αρκετα δυσκολο παιχνιδι.Ακομα και εγω που θεωρουμαι βετερανος μπερδευω τα μπουτια μου.(Αν με βαλεις τωρα με τοσους μηνες αποχης απλα θα κλαψεις με τις αποδοσεις μου).

 

Συμφωνω με τον πιο πανω οτι εχει δημιουργηθει για να ειναι hardcore και οσο πραγματικο γινεται.Ξαναδωστου μια ευκαιρια στα bundles του καλοκαιριου  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε ακομα arma2 παιζουμε αλλα εχει φοβερα mods το 3 πχ exile

Αυτο μου αρεσει αν βλεπω να μην πεθαινουν τετοια θρυλικα θα ελεγα κατεμε games

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...