Προς το περιεχόμενο

Samsung SF510-S05GR i3-380M τιμη 499 ευρω.


val007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.electroworld.gr/site/product.jsp?catid=10097945&cmicc=pr-099482 στα electroworld

 

Περιγραφή

 

Επεξεργαστής Intel Core i3 380M (2.53 GHz). Μνήμη 4GB. Σκληρός δίσκος 500 GB. Λειτουργικό σύστημα Windows 7 Home Premium.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία φορά αξιώθηκα να γράψω κάτι κι εγώ εδώ αλλά με πρόλαβες φίλε val007. Μου ήρθε το πρωί με το newsletter του Electroworld.

Το είχα βάλει στο μάτι από το Πλαίσιο που το έχει 669 € εδώ. Το έχω δει από κοντά και είναι πολύ όμορφο και ιδιαίτερο. Επιτέλους ένας υπολογιστής με καλά χαρακτηριστικά, καλή τιμή (;)) και design όπως τις παλιές καλές εποχές (για τους παλιούς να θυμίσω κάτι Compaq προ εποχής HP...). Από εμένα μπήκε ήδη μία παραγγελία.

Ευχαριστούμε πολύ val007 :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φίλε, πως τα έχεις καταφέρει; εχω προσπαθήσει να το παραγγείλω απο το πρωί πολλές φορές και μου βγάζει σφάλμα.

Επίσης τους πήρα και τηλέφωνο και μου είπανε να προσπαθήσω αργότερα γιατί o server είναι φορτωμένος.

επίσης τους είπα να το παραγγείλω τηλεφωνικά και μου είπανε οτι αυτό δε γίνεται....

δε θέλουν να πουλήσουν μάλλον!!! :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμ.. σε Firefox (4) το link δουλεύει μια χαρά

σε ΙΕ 8 μου βγάζει σφάλμα

 

μάλλον κάτι στην κωδικοποίηση του λινκ τον πειράζει

ξαναδοκιμάζω εδώ λινκ

>http://www.electroworld.gr/site/product.jsp?catid=10097945&cmicc=pr-099482

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φίλε, πως τα έχεις καταφέρει; εχω προσπαθήσει να το παραγγείλω απο το πρωί πολλές φορές και μου βγάζει σφάλμα.

Επίσης τους πήρα και τηλέφωνο και μου είπανε να προσπαθήσω αργότερα γιατί o server είναι φορτωμένος.

επίσης τους είπα να το παραγγείλω τηλεφωνικά και μου είπανε οτι αυτό δε γίνεται....

δε θέλουν να πουλήσουν μάλλον!!! :rolleyes:

 

Επειδη τον christos_k τον ξερω ειναι και βαρεμενος :)

ειναι η πρωτη φορα που ψωνιζει ηλεκτρονικα μεσω Internet που θα παει θα τα καταφερει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη τον christos_k τον ξερω ειναι και βαρεμενος :)

ειναι η πρωτη φορα που ψωνιζει ηλεκτρονικα μεσω Internet που θα παει θα τα καταφερει :P

 

 

Τόσο βαρεμενος σα κι εσένα πάντως δεν είμαι....

Ανακατέβεις όλο το διαδύκτιο και στο τελός δε ψωνίζεις τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φίλε, πως τα έχεις καταφέρει; εχω προσπαθήσει να το παραγγείλω απο το πρωί πολλές φορές και μου βγάζει σφάλμα.

Επίσης τους πήρα και τηλέφωνο και μου είπανε να προσπαθήσω αργότερα γιατί o server είναι φορτωμένος.

επίσης τους είπα να το παραγγείλω τηλεφωνικά και μου είπανε οτι αυτό δε γίνεται....

δε θέλουν να πουλήσουν μάλλον!!! :rolleyes:

Πάντως αυτή τη στιγμή δοκίμασα μία παραγγελία μέχρι το σημείο επιλογής τρόπου πληρωμής και δουλεύει κανονικά. Εγώ βέβαια είμαι πιστός στον πατροπαράδοτο IE (9). Επίσης είχα κάνει ήδη login πριν την παραγγελία.

(Μήπως έχεις γράψει στο παρελθόν κάτι κακό για τον Κοτσόβολο και σου κάνουν μουτραλάκια; ;))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αυτή τη στιγμή δοκίμασα μία παραγγελία μέχρι το σημείο επιλογής τρόπου πληρωμής και δουλεύει κανονικά. Εγώ βέβαια είμαι πιστός στον πατροπαράδοτο IE (9). Επίσης είχα κάνει ήδη login πριν την παραγγελία.

(Μήπως έχεις γράψει στο παρελθόν κάτι κακό για τον Κοτσόβολο και σου κάνουν μουτραλάκια; ;))

 

ειδες εγω σας τα ελεγα οτι δεν ξερει να κανει παραγγελεια αφου χθες εμαθε ο τυπος την χρηση του mouse

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε για home theater είναι, καθώς δεν υποστηρίζει Dolby True HD και DTS. Στην 310 για desktop χρειάζεται εσωτερικό καλώδιο για να περάσει ήχος από HDMI, στα laptops δεν ξέρω τι παίζει και αν κάνει την κατάλληλη καλωδίωση ο κατασκευαστής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα παραγγελια χθες απο το πλαισιο το ειχε web offer €499!!!

αφου εκανα την παραγγελια με πηραν τηλ και μου ειπαν οτι τους

εχουν τελειωσει, περιμενουν νεα παραλαβη και θα με ενημερωσουν οταν θα ειναι διαθεσιμο.

 

 

πλεον στο site το εχουν €549 και γραφει Εκθεσιακό κομμάτι!

 

ελπιζω να μην εχω κανενα θεμα με την παραγγελια μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα παραγγελια χθες απο το πλαισιο το ειχε web offer €499!!!

αφου εκανα την παραγγελια με πηραν τηλ και μου ειπαν οτι τους

εχουν τελειωσει, περιμενουν νεα παραλαβη και θα με ενημερωσουν οταν θα ειναι διαθεσιμο.

 

 

πλεον στο site το εχουν €549 και γραφει Εκθεσιακό κομμάτι!

 

ελπιζω να μην εχω κανενα θεμα με την παραγγελια μου

 

και γιατί δε το παραγγέλνεις απο Electroworld?

Εγώ έκανα τη παραγγελία Τρίτη μεσημέρι και το παρέλεβα χτες με courier.

Το πήρα με αντικαταβολή 499Euro (Χωρίς άλλη χρέωση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...