Προς το περιεχόμενο

Αποσυνδέσεις όποτε βρέχει;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια πειτε καμια ιδεα... γιατι μπορει να μου κοβεται το adsl 2 megabit του οτε οποτε βρεχει???

εχω δοκιμασει 3 διαφορετικα router και δεν μπορω να καταλαβω τι φταιει!!

ανοιγοκλεινει η συνδεση συνεχεια και εδω στην κοζανη οταν αρχιζει να βρεχει δεν λεει να σταματησει!!

πολλες φορες προσεχω πως κατα την διαρκεια τησ βροχης συγχρονιζει και σε πολυ χαμηλοτερεσ ταχυτητες... μεχρι και σε 256d με 56u το εχω πετυχει...

Κοιταξα και την συνδεση που γινεται στο σπιτι απο την κολωνα και δεν βρεχεται πουθενα!!

Ειναι κατι λογικο αυτο, ή ηρθε ο καιροσ να παρω τηλ τον οτε που αν δεν βρεχει θα μοθ λενε πως η συνδεση πεταει???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορω γιατι ρωτας! εννοειται πως αμεσσα επρεπε ηδη να ειχες παρει τηλ. τον παροχο σου!!!!!!!!!!!!! αυτοι μονο θα σου λυσουν το προβλημα....(ακομα στα 2Mbit εισαι?)

 

 

πρεπει και να αναβαθμιστεις σε adsl 2 (8αρα ταχυτητα πχ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι μονο το κομματι κολωνα σπιτι που μπορει να ειναι σε σιδερενιο box και να βαζει τα αντερα του μεσα απο νερο μπορει να ειναι και στο υπογειο καλωδιο καφαο κολωνα μεχρι και στο αστικο κεντρο καφαο.και δεν εισαι ο μονος που εχεις τετοιο θεμα.jOin the club της ελληνικης πραγματικοτητας.

το δινεις για βλαβη.και αμα θες να ειναι πιο αμμεση η λυση μην αναφερεις το adsl καν.παρε τηλ τον οτε και πεστους οταν καθε φορα που βρεχει εχεις παρασιτα στο τηλεφωνο και καποιες φορες νεκρωνει.μεγαλητερη προτεραιοτητα θα δωσουν στο να σου φτιαξουν το τηλεφωνο παρα το adsl.:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μενω σε χωριο της κοζανης, οχι μες στην πολη. Τα 2 Mbit ειναι η μεγαλυτερη ταχυτητα και μονο απο οτε.

Θα ενημερωσω τον οτε για την βλαβη (με τα παρασητα του ακουστικου) οπως μου λετε. Οντως εχς και παρασιτα ειναι η αλιθεια

και κατακαιρους πολλες καμμενεσ συσκευες τηλεφωνου απο κεραυνους κλπ. Θα σας ενημερωσω αν βγαλω καμια ακρη...

 

Ευχαριστω για την help!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...