Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδια θελω τη γνωμη σας, μου ηρθε πριν κανα 20ημερο ενα Kaloud Lotus, η καινουρια εκδοση ομως που ειναι σαν αυτο:

 

 

post-193969-0-29289400-1487949117_thumb.jpg

 

 

Μετα απο 20 μερες χρησης (περιπου 1 φορα την ημερα) εχει γινει ετσι:

 

 

post-193969-0-93882800-1487949317_thumb.jpg

 

 

Επισης δειτε πως εχει σκουριασει στο κεντρο το καπακι απο πανω:

 

 

post-193969-0-97190200-1487949430_thumb.jpg

 

 

Το καθαριζω με νερο μετα απο καθε session. Επειδη το εχω κανει warranty register με το serial που εχει πλεον η συσκευασια, εστειλα μηνυμα στο επισημο site τους kaloud.com και περιμενω απαντηση τους να δω τι θα μου πουν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θελω τη γνωμη σας, μου ηρθε πριν κανα 20ημερο ενα Kaloud Lotus, η καινουρια εκδοση ομως που ειναι σαν αυτο:

 

 

 

 

Μετα απο 20 μερες χρησης (περιπου 1 φορα την ημερα) εχει γινει ετσι:

 

 

 

 

Επισης δειτε πως εχει σκουριασει στο κεντρο το καπακι απο πανω:

 

 

 

 

Το καθαριζω με νερο μετα απο καθε session. Επειδη το εχω κανει warranty register με το serial που εχει πλεον η συσκευασια, εστειλα μηνυμα στο επισημο site τους kaloud.com και περιμενω απαντηση τους να δω τι θα μου πουν.

 

Μου το δάνεισε ένας φίλος να το δοκιμάσω και έχει ακριβώς το ίδιο θέμα.

Συν του ότι έχει μια μεταλλική γεύση στο κάπνισμα και δε χωράει και 3 κάρβουνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακρια απο SOEX. Πηρα αναγκαστικα γιατι ηρθα σε ενα φιλο και δεν εχουμε αλλες επιλογες στην πολη του, αλλιως δεν θα επαιρνα. Γευση διπλο μηλο (πρασινο-κοκκινο) και εχει γευση ουζο! Δεν ξερω πως γινεται αυτο αλλα την εδωσα δρομο γιατι εκτος της χαλια γευσης εχει βρωμισει κ το σπιτι "ουζίλα"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχχα φίλε μου δεν φταίει ο καπνός. δυστυχώς είναι λόγο αραβικών χορών και έχει επικρατήσει ότι 2 μήλα είναι στην ουσία γλυκάνισος , σε όλες τις μάρκες ισχύει αυτό. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jima αν ειχες και κανα χταποδι κατι θα γινοταν...

Απο Ελλάδα που τα βρίσκω? Αν είναι απ εξω θα πάω σε Titanium που είμαι σίγουρος...

φιλε στην ελλαδα ειναι ο εχαμπ ,,διαβασε τα ποστ πιο πισω
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι η καλάουντ τον έχει παίξει τελείως. oduman ignis 3 φορές καλύτερο

Ακοαμα να μαθω καλα το ιγκνις. Μερικες φορες καιω τον καπνο. Βαζω amy gold καρβουνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα σου πω δε βρίσκω κάτι??

https://www.facebook.com/Shisha-house-Emmanou%C3%ADl-Ben%C3%A1ki-22-GREEC-724857457554083/?ref=ts&fref=ts οριστε φιλε εχει amy gold... αν εισαι αθηνα προτεινω να πας απο εκει γιατι ολο κατι ακομα θα δεις που να σε ενδιαφερει ετσι εγκυκλοπεδικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξυ Πηρα al paca καλο φαινετε δεν εχω δοκιμασει ακομα γιατι ειμαι ψιλο αρρωστοσ γαμω.... το μονο του αρνητικο του apache ειναι οτι δεν μπαινει ignis Πανω και με δυσκολια το chimney...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.facebook.com/Shisha-house-Emmanou%C3%ADl-Ben%C3%A1ki-22-GREEC-724857457554083/?ref=ts&fref=ts οριστε φιλε εχει amy gold... αν εισαι αθηνα προτεινω να πας απο εκει γιατι ολο κατι ακομα θα δεις που να σε ενδιαφερει ετσι εγκυκλοπεδικα..

Ααα για shisha house ελεγες? Thanks μπορεί θα επικοινωνίσω!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξυ Πηρα al paca καλο φαινετε δεν εχω δοκιμασει ακομα γιατι ειμαι ψιλο αρρωστοσ γαμω.... το μονο του αρνητικο του apache ειναι οτι δεν μπαινει ignis Πανω και με δυσκολια το chimney...

ανάλογα το μέγεθος του apache δεν μπαίνει πάντα αλλά και με κάρβουνα γαμώ είναι. το καλύτερο αν μπορείς να βρεις ειναι το aladin heat reactor 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...