Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειναι και τελωνεια κλπ. Θελω να δοκιμασω τα gold.! Προσπαθω να μαθω το oduman ignis κ θεκω να αλλαξω καρβουνα

Στα κάρβουνα δεν υπάρχει τελωνείο... 3 φορες έχω πάρει Titanium (πολλά μεταφορικά εννοείται) αλλά τελωνείο δεν υπάρχει...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στα κάρβουνα δεν υπάρχει τελωνείο... 3 φορες έχω πάρει Titanium (πολλά μεταφορικά εννοείται) αλλά τελωνείο δεν υπάρχει...

Α.. καλο αυτο. Εγω ψηνομουν να παρω κανα πυλινο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Προσωπικα εχω μεινει 100% ευχαριστημενος απο το Kaloud Lotus, δεν εχω καπνισει καλυτερα και ειλικρινα εχω μετανιωσει που δεν το ειχα αγορασει τοσα χρονια.

 

 

 

Εγω χρησιμοποιω Tom Cococha Blau (τα μπλε) που ειναι flat και βαζω 3, χωρανε τσιμα τσιμα οταν τα εχω ξαπλα και ανετα οταν τα εχω stonehenged, δηλαδη ορθια να καθονται στις πλευρες τους.

 

Δε σου αφήνει αυτή τη μεταλλική γεύση?

Περίεργο...

 

Αν ψήνονται πολλοί για ομαδική αγορά από Αμερική να το οργανώσουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμεε

Δε θα λεγα όχι! Απλα νομίζω όσο ανέβαινε το βαρος ανεβαίνει ανάλογα και το κοστος μεταφορικών... Δεν είναι δηλαδή μια τιμή κ βάλε οτι θες... Αρα και ομαδική μπορεί να μη συμφέρει...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα δοκιμασει απο αυτα 1 κιλο παλιοτερα, δεν θυμαμαι ακριβως την αποδοση τους αλλα για να μην ξανα αγορασα μαλλον δεν με ικανοποιησαν. Ειμαι πληρως ικανοποιημενος με τα Tom Cococha, τα αφηνω να λαμπαδιασουν καλα καλα και δεν αισθανομαι καθολου γευση καρβουνο.

Καποια στιγμη θα ηθελα να δοκιμασω και τα Titanium Coals, αλλα δεν τα βρισκω Ευρωπη και οι Αμερικανοι βαρανε ασχημα στα μεταφορικα.

λένε ότι είναι ίδιο εργοστάσιο με cocobrico

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θα λεγα όχι! Απλα νομίζω όσο ανέβαινε το βαρος ανεβαίνει ανάλογα και το κοστος μεταφορικών... Δεν είναι δηλαδή μια τιμή κ βάλε οτι θες... Αρα και ομαδική μπορεί να μη συμφέρει...

 

Ας προτείνει κάποιος ένα site που ξέρει και έχει αγοράσει και το βλέπουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας προτείνει κάποιος ένα site που ξέρει και έχει αγοράσει και το βλέπουμε...

Ultimatehookah μετραει... Ειχε παρει 3-4 φορες παιδι απο το φορουμ και εχω μιλησει κα ιεγω μαζι τους και στελνουν κανονικα.

Στα κάρβουνα δεν υπάρχει τελωνείο... 3 φορες έχω πάρει Titanium (πολλά μεταφορικά εννοείται) αλλά τελωνείο δεν υπάρχει...

Aρα στα μπολακια βαζουν ή οχι τελωνειο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά τυχαίο είναι αν θα κάτσει φόρος τελωνείου με ελτα. έχω πάρει και ναργιλέ απο usa ( regal) και δεν έκατσε. γενικά απο ένα ποσό και πάνω πρέπει να πληρώσεις κάποιο φόρο. στα ελτα απλά προς όφελος μας βαριούνται και έτσι περνάνε χωρίς τίποτα. αυτό όμως δεν σημαίνει ότι είναι απόλυτο ότι δνε θα κάτσει τελωνείο. με τους καπνούς τώρα είναι μεγαλύτερο το ρίσκο γιατί έχει επιπλέον φορολογία πέρα του τελωνείου και έτσι αν πάρουν είδηση ότι είναι καπνός θα στο ανοίξουν και θα πονάει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας προτείνει κάποιος ένα site που ξέρει και έχει αγοράσει και το βλέπουμε...

hookah-shisha.com απο εκει αγορασαμε με αμπλαχουμπλι και ακη

http://i.imgur.com/QDFl1NQ.jpg

τα περιμενω απο αυριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά απο thehookah.com έχω παραγγείλει τρεις φορες... 190+ € το πρωτο δεμα, 150+ € το δεύτερο και κάπου στα 90+ το τρίτο... Τα 2 είχαν μπει τελωνείο αλλά για κάποιο λογο δεν υπήρξε λυπητερή... Ξέρουν καλά τι να γράψουν και να χρεωσουν οι άνθρωποι και νομίζω οτι αξίζει η αγορά απ αυτους... Τώρα που μου ήρθαν οι Fumari με το φιλαράκι μ είχαν τη μικρότερη τιμή απ όλα π.χ. hookahjohn κ.τ.λ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω τι θα παίξει με μεγάλη παραγγελία αλλά γενικά είμαι θετικός.

 

Από heat management ανάμεσα σε ignis και heat reactor τι προτείνετε?

'Η και κάποιο άλλο εκτός lotus που ξέρω γενικά τι παίζει.

 

Ξέρει κανείς μεταφορικά από Κατσαφάδος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δυο μεγαλούτσικα αλλά θα προστεθούν και άλλα διάφορα σύντομα ελπίζω.

 

Στα μεταφορικά έχει δύο επιλογές.Στη μία λέει door to door με 21 ευρώ και στην άλλη 

που δε καταλαβαίνω γύρω στα 6

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελτά είναι το δεύτερο.  και κούριερ το άλλο λογικά. κοίτα το reactor κανει  σχεδόν σε όλα τα bowl και γενικά ζεσταίνει πολύ ομαλά και είναι δύσκολο να κάψεις το καπνό.  τώρα με ignis θες το κατάλληλο bowl. apo alpaca το rook κάνει και μερικά apache ( ρώτησε τον καλύτερα) και το θετικό του είναι ότι τα κάρβουνα κρατάνε περισσότερο. εγώ χρησιμοποιώ apache με reactor καθημερινά ( σε λίγο ανεβάζω και φώτο αν θες) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...