Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ καλός ναργιλές δεν τον αλλάζω δλδ και τώρα που θέλω να πάρω μεγάλο ναργιλέ τον Ν2 δεν τον δίνω. Στήνεται και ξεστηνεται πολύ γρήγορα και καθαρίζει μόνο με νερό. Το μπωλ δεν έχει μαυριλαδια γτ το καθαρίζω συνέχεια. Απλα απο μέσα μυρίζει κάπως το unglazed αυτό θέλω να μάθω πως θα το κάνω να ξεμυρισει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Απλα μου αρεσει πολυ περισσοτερο ο Ν5 junior και τον βλεπω και αυτον αρκετα μικρο και πιστευω μπορει να γινει και αυτος φορητος σε μια τσαντα πλατης. Αν ειναι να δωσω αυτα τα χρηματα, εχουν 10€ διαφορα, σιγουρα θα παω προς N5 Junior.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα μου αρεσει πολυ περισσοτερο ο Ν5 junior και τον βλεπω και αυτον αρκετα μικρο και πιστευω μπορει να γινει και αυτος φορητος σε μια τσαντα πλατης. Αν ειναι να δωσω αυτα τα χρηματα, εχουν 10€ διαφορα, σιγουρα θα παω προς N5 Junior.

Απλα εχει την βασουλα του ο n5 .. δεν ξερω γουστα ειναι αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εχω καμια βδομαδα τωρα που δοκιμάζω τα amygold... Πολυ θερμότητα δε μπορω να πω, αλλα μετα απο λιγο μολις καρβουνιασει σε μερικα σημεια η γευση, αφηνει καρβουνιλα ... Με τα Titanium δεν παθαινα ούτε όταν τελείωνε μετα απο 45+ λεπτα... Το παθαίνετε κ σεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εχω καμια βδομαδα τωρα που δοκιμάζω τα amygold... Πολυ θερμότητα δε μπορω να πω, αλλα μετα απο λιγο μολις καρβουνιασει σε μερικα σημεια η γευση, αφηνει καρβουνιλα ... Με τα Titanium δεν παθαινα ούτε όταν τελείωνε μετα απο 45+ λεπτα... Το παθαίνετε κ σεις?

Οχι φιλε...

 

Κατα την γνωμη μκυ μπορει ν ανγαζουν κ περισσοτερη θερμοτητα απο κατι αλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εχω καμια βδομαδα τωρα που δοκιμάζω τα amygold... Πολυ θερμότητα δε μπορω να πω, αλλα μετα απο λιγο μολις καρβουνιασει σε μερικα σημεια η γευση, αφηνει καρβουνιλα ... Με τα Titanium δεν παθαινα ούτε όταν τελείωνε μετα απο 45+ λεπτα... Το παθαίνετε κ σεις?

τι καπνό και τι μπολ; αυτό ακούγεται σαν πρόβλημα του πως το φτιάχνεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα το μονο που εχει αλλαξει στο πακετάρισμα ειναι το κάρβουνο... Ολα τ αλλα ακριβως ίδια... Amy hot cut και αναλόγως Alfa, fumari, starbuzz ή και μίξη τους... Δεν λεω οτι γινεται κάρβουνο τελειως αλλα σ αφηνει μια υφή μετα απο καποια ωρα που με τα Titanium δεν ειχα ακομη και αν το έφτιαχνα πολυ πρόχειρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυαλινος μικρος τον πουλανε σε ειδικο κουτι...και χωραει ανετα στην μπαγκαζιερα

Αυτο το κομματι με το γυαλινος ειναι που με προβληματιζει.

Στον odduman n.3 αναφερεσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το κομματι με το γυαλινος ειναι που με προβληματιζει.

Στον odduman n.3 αναφερεσαι;

στον ν2 τραβελ αναφερεται ο μόνος που έχει δική του θήκη.. Φιλε αυτό όντως μορει να ισχύει είναι αρκετά δυνατά καρβουνα και αν είχα εναλλακτική ίσως την κυνηγούσα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα το μονο που εχει αλλαξει στο πακετάρισμα ειναι το κάρβουνο... Ολα τ αλλα ακριβως ίδια... Amy hot cut και αναλόγως Alfa, fumari, starbuzz ή και μίξη τους... Δεν λεω οτι γινεται κάρβουνο τελειως αλλα σ αφηνει μια υφή μετα απο καποια ωρα που με τα Titanium δεν ειχα ακομη και αν το έφτιαχνα πολυ πρόχειρο...

δοκίμασε να το φτιάξεις ποιο λιγο ποιο χαμηλά να ακουμπάει ιιισα ισα το "lotus" 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...