Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βουρτσακι και νερο ! Μεγιεςςς

Ευχαριστώ... Βουρτσάκι δεν εχω, παίζει να κάνει κάνα σφουγγάριή βετεξ επίσης το νερό κρύο ή ζεστό ?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ευχαριστώ... Βουρτσάκι δεν εχω, παίζει να κάνει κάνα σφουγγάριή βετεξ επίσης το νερό κρύο ή ζεστό ?

Στον σωληνα αν ειναι μεταλλικος ζεστο χωρις κανενα θεμα. Στην γυαλα μονο να βαζεις παντα χλυαρο , γιατι εχει κινδυνο να σπασει απο αποτομη αλλαγη θερμοκρασιας. 

 

Ναι οπως μπορεις αρκει να καθαρισει μεσα ο σωληνας και η γυαλα.. :D 

 

Τι ναργιλες ειναι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον σωληνα αν ειναι μεταλλικος ζεστο χωρις κανενα θεμα. Στην γυαλα μονο να βαζεις παντα χλυαρο , γιατι εχει κινδυνο να σπασει απο αποτομη αλλαγη θερμοκρασιας.

 

Ναι οπως μπορεις αρκει να καθαρισει μεσα ο σωληνας και η γυαλα.. :D

 

Τι ναργιλες ειναι ?

Απο Αίγυπτο είναι τώρα το όνομα δε το ξέρω, μόλις πάω σπίτι θα ανεβάσω φωτογραφίες να μου πείτε αν είναι και καλός.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά να του πω να γράψει gift ?

δεν εχει σημασια δεν τα ελεγχει κανεις ειναι απο ευρωπαικη ενωση...

vxepnn.jpg10z8sy8.jpgjazaqa.jpg

Πως σας φαίνεται ?

Ωραιος φιλε, μονο παρε αλλο σωληνα γιατι αυτος ειναι κακος, βγαζει κομματακια, κραταει γευση και δεν πλενεται.... παρε σολοκονατο η παρε απο καπου το al fakher disposable hose

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς για την ώρα λεφτά δεν έμειναν οπότε για λίγο καιρό θα μείνω με αυτόν το σωλήνα, τώρα που θα δοκιμάσω σε μπορώ να το πλύνω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς για την ώρα λεφτά δεν έμειναν οπότε για λίγο καιρό θα μείνω με αυτόν το σωλήνα, τώρα που θα δοκιμάσω σε μπορώ να το πλύνω

Οχι σε καμια περιπτωση τον σωληνα, το al fakher disposable hose κανει 1-2 ευρω οποτε αν μενεις καπου αθηνα δεν ειναι τιποτα... βεβαια δεν ειναι ομορφος αλλα πλενεται και ειναι καλος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την μάνικα μην την πλύνείς ποτέ! θα σκουριάσει. και να την κρεμάς όταν δεν χρησιμοποιείτε για να βγαίνει απο μέσα η υγρασία. το ναργιλέ πέρνατον με νερο αν έχει λίγη βρόμα ( και απο εκεί που συνδέεται η μάνικα) αν έχει μαζέψει πολύ τρίψε είτε με βούρτσα είτε με σχοινοβελό  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την μάνικα μην την πλύνείς ποτέ! θα σκουριάσει. και να την κρεμάς όταν δεν χρησιμοποιείτε για να βγαίνει απο μέσα η υγρασία. το ναργιλέ πέρνατον με νερο αν έχει λίγη βρόμα ( και απο εκεί που συνδέεται η μάνικα) αν έχει μαζέψει πολύ τρίψε είτε με βούρτσα είτε με σχοινοβελό  

+1 αλλα με την μανικα που εχεις εσυ τωρα, γενικα υπαρχουν πλενομενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είχα κάνει μια παραγγελία από UltimateHookah διάφορους κάπνους συνολικής αξίας 135,92$ (+35$ μεταφορικά) με USPS. Ζήτησα να σημειωθεί ως δώρο και να μη αναγραφθεί η πραγματική αξία. Σήμερα κοίταξα το tracking και είδα αυτό

 

JmUINHv.png

Θέλω να ρωτήσω αν και κατά πόσο είναι σίγουρο ότι θα ανοιχτεί το δέμα για έλεγχο ή μπορεί να περάσει έτσι και να την γλυτώσω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...