Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Συναρπαστική ανακάλυψη σήμερα στα Χανιά. Μαγαζί πουλάει χύμα alfahker τις 4 βασικές γεύσεις (μέντα, καρπούζι, σταφύλι, 2μήλα) σε τιμή 50/κιλό (άκουσα ότι σε άλλους το βάζει κ χαμηλότερα), 3ε τα 50gr και 10ε τα 250gr (τα δύο τελευταία μου τα είπαν εγώ πήρα χύμα). Επίσης καρβουνα σε 3.5-4.5 ευρώ(τα golden river μπλε κουτί) ! Και έχει κ διάφορα αξεσουάρ :D Τέτοια χαρά καιρό είχα να πάρω! Καλή συνέχεια σε όλους και καλό πάσχα να έχουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συναρπαστική ανακάλυψη σήμερα στα Χανιά. Μαγαζί πουλάει χύμα alfahker τις 4 βασικές γεύσεις (μέντα, καρπούζι, σταφύλι, 2μήλα) σε τιμή 50/κιλό (άκουσα ότι σε άλλους το βάζει κ χαμηλότερα), 3ε τα 50gr και 10ε τα 250gr (τα δύο τελευταία μου τα είπαν εγώ πήρα χύμα). Επίσης καρβουνα σε 3.5-4.5 ευρώ(τα golden river μπλε κουτί) ! Και έχει κ διάφορα αξεσουάρ :D Τέτοια χαρά καιρό είχα να πάρω! Καλή συνέχεια σε όλους και καλό πάσχα να έχουμε!

μεγάλη προσοχή φίλε μου. πολλές φορές ο καπνός είναι μούφα. παίρνε μόνο χύμα τις περισσότερες φορές που πήρα συσκευασμένο απο αυτόν ειδικά nakhla το μετάνιωσα. αλλα το χύμα είναι καλή φάση. τα καρύδας που έχει τραγικά.... έχει καλούς χουρμάδες πάντως να ξέρεις! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ με την σειρά μου θεσσαλονικη Λεωνιδα Ιασονιδου 36(πίσω απο τον σταγκιδη στην Αγίου Δημητρίου) έχει ένα μαγαζί dragon wear and gear λέγετε έχει πολλά πράγματα για ναργιλέ και έφερε oduman ignis αυθεντικό στα 25€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ με την σειρά μου θεσσαλονικη Λεωνιδα Ιασονιδου 36(πίσω απο τον σταγκιδη στην Αγίου Δημητρίου) έχει ένα μαγαζί dragon wear and gear λέγετε έχει πολλά πράγματα για ναργιλέ και έφερε oduman ignis αυθεντικό στα 25€

Έχει καπνους, κουπακια κτλ και σε τι τιμές ? Η αλήθεια είναι ότι πρώτη φορά το ακούω το μαγαζί....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SIP1995 έχει μόνο αλ φαχερ 50γρ στα 7€ ξερω είναι ακριβά αλλα έχει τεράστια γκάμα απο hoses και γενικά οτι θες για ναργιλέ

Σε ευχαριστώ, θα πάω αυτή τη βδομάδα να τσεκάρω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην ομάδα και από εμένα. Κάνω ναργιλε πάνω από 10 χρόνια και έχω μάθει το στήσιμο και το κάπνισμα από την Τουρκία

Έχω στα χέρια μου 3 ναργιλε και έχω να πω πως το μέγεθος δεν μετράει καθόλου. Τον καπνό τον αγοράζω από Τουρκία όπως και τα κάρβουνα (όχι τα έτοιμα με μαρούτι αλλά φυσικό από ινδοκαρυδο). Για τον καπνό υπάρχουν κατηγορίες. Όπως είπε αν με σιρόπι η χωρίς σιωπή anason το λένε στην Τουρκία. Δεν ξέρω πως είναι στα ελληνικά

μετά είναι η μάρκα όπου στην Τουρκία είναι συνήθως 2. Al fakheer και bahrain. Το fakheer είναι ο βαρύς και για εμένα δεν καπνίζεται επειδή είναι βαρύς όπως και στον bahrain προτιμώ να είναι χωρίς anason μιας και αυτό το κάνει αρκετά βαρύ.

Στο στήσιμο πριν στην Τουρκία έχουν ξεκινήσει αντί να βάζουν αλουμινοχαρτο ένα χονακι μεταλλικό τους τελευταίους μήνες, δεν αλλάζει όμως στο κάπνισμα τίποτα. Πολλού; Έμπειρους που ρώτησα μου είπαν το αλουμινοχαρτο είναι και πάλι καλύτερο

Τώρα σχετικά με την τιμή είδα πάνω 50/κιλο. Έχω να πω πως το πληρώνετε πολύ ακριβά μιας και το bahrain τι παίρνω στα 20tl το κιλό που είναι 6 ευρώ περίπου και για το κάρβουνο 10tl το κιλό. Που δεν είναι ούτε 3 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bahrain μακρια οτι χειροτερο. να υποθεσω κανεις μηλο.Το ανασον πρεπει να ειναι ο γλυκκανοσος(anisse) και ο al fakher εχει μεσα αρκετο στο μηλο του.Πλεον παιζουμε με heat management τους ναργιλεδες , αρα εκτος απο τους πιο παραδοσιακους δεν βαζουμε αλουμινοχαρτο αλλα oduman ignis,kaloud lotus ktl.Ειναι μακραν πιο υγιεινο .Μιας και πας συχνα εκει  δεν μας φερνεις κανα Oduman ignis που εχει κανα 5 ευρω τουρκια ? :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...