Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ φίλε μου δυστυχώς δεν την έχω δοκιμάσει την εταιρεία. Φαίνεται καλή κατασκευή και ελπίζω να σου βγει καλός μιας και έχεις ήδη κάνει τη παραγγελία σου. Καλό θα ήταν βέβαια πριν πάρεις κάτι να έχεις και καμιά γνώμη παραπάνω από κάποιον που έχει χρησιμοποιήσει το προϊόν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Θεσσαλονίκη που θα βρω καπνό για ναργιλέ ; Όχι τις πετρουλες που μου έχουν ξαναπροτεινει αλλά τύπου al fakher κτλ. Έψαξα λίγο ονλαιν αλλά παντού γράφει εξαντλημένο, ενδιαφέρομαι για 250γρ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά απίστευτος ναργιλες τελικα, τέλεια κατασκευή φουλ ποιοτικος κατασκευαστικα, διάφορα εξτραδακια και σε 3 μερες απο γερμανια ηρθε σπιτι μου τελεια εξυπηρετηση και πανω απο ολα πολυ καλος λειτουργικα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τα serbetli εμεινε μηλο για οποιον θελει ,πηρα και μεντα πολυ καλη με διαρκεια

Στις 30/11/2018 στις 8:42 ΜΜ, Parriiss είπε

Για οσους ειναι απο Ηρακλειο Κρητης εχει ανοιξει το shisha stories στην 62 μαρτυρων και μινωος. https://www.facebook.com/ShishaStories/ 

8 ευρω al fakhir τα 100g αλλα χυμα.Πηρα και μου φαινεται μια χαρα (εαν ειναι οντως al fakhir)

Πολλα λεφτα οταν πλεον το κιλο το βρισκουμε45☺☺

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, gaurorakomelas είπε

Απο τα serbetli εμεινε μηλο για οποιον θελει ,πηρα και μεντα πολυ καλη με διαρκεια

Πολλα λεφτα οταν πλεον το κιλο το βρισκουμε45☺☺

Μέχρι τώρα Ηράκλειο έπαιζε μπάλα μόνος του ο Νάρα Νάρα με τις τιμές στο θεό. Ο ανταγωνισμός δεν είναι κακός. Ας ελπίσουμε όμως ότι θα κρατήσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/12/2018 στις 4:17 ΜΜ, l3ck είπε

Ξέρετε κάποιο μηχανηματάκι για το άναμα του ναργιλέ? Σαν αυτο ,αλλα να μπορώ να το πάρω από κάπου στην Αθήνα!

Για ποιο λόγο να αγορασεις κατι τετοιο; Μου φαίνεται αχρειαστο. Βαζεις τα κάρβουνα σου μεσα στο Heat Management Device που εχεις (Kaloud Lotus κλπ) και τα αφήνεις μερικα λεπτά για να ζεσταθεί το σύστημα Μπωλ - hmd. Ξεκινάς τραβας και απολαμβανεις!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ. Αυτό μπορεί να φανεί χρήσιμο σε ναργιλεδαδικο αν θέλει γρηγορότερο σερβις. Σπίτι σου όμως αξίζει να περιμένεις μερικά λεπτά παραπάνω για να ανάψει σωστά ο ναργιλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, virginkiller είπε

Συμφωνώ. Αυτό μπορεί να φανεί χρήσιμο σε ναργιλεδαδικο αν θέλει γρηγορότερο σερβις. Σπίτι σου όμως αξίζει να περιμένεις μερικά λεπτά παραπάνω για να ανάψει σωστά ο ναργιλές

Γ αυτο το θέλω, γιατί δουλεύω σε ναργιλεδάδικο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 04/12/2018 at 10:02, AdventChild said:

Θεσσαλονίκη που θα βρω καπνό για ναργιλέ ; Όχι τις πετρουλες που μου έχουν ξαναπροτεινει αλλά τύπου al fakher κτλ. Έψαξα λίγο ονλαιν αλλά παντού γράφει εξαντλημένο, ενδιαφέρομαι για 250γρ.

Στο Al Amir...έχει αν δεν κάνω λάθος με 6€ 50gr.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/12/2018 στις 6:29 ΜΜ, l3ck είπε

Γ αυτο το θέλω, γιατί δουλεύω σε ναργιλεδάδικο :P

https://www.shisha-world.com/hookah-pump-elektrische-luftpumpe

https://www.ebay.com/itm/RDC-Hookah-Shisha-Starter-Pro-Vacuum-Version-2-0-New-More-Powerful-/162675406735?_ul=GR

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα χρονια πολλα καλα χριστουγεννα σε ολους,νεος στο χωρο εχτες αγορασα τον 1ο αργιλε μου πηρα και καρβουνα και καπνο ολα καλα προς το παρον.

IMG_20181224_184152_111.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...