Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον φιλε μου, ειναι αναλογα την γευση, δηλαδη εμενα το ροδακινο πανοραμα μου αρεσει περισσοτερο απο αλ φακχερ... γενικα ειναι καλη μαρκα και ειναι θεμα προτιμησης και μονο... αλ ραγιαν τωρα νομιζω ειναι λιγο καλυτερης ποιοτητας χωρις να βαζω το χερι μου στη φωτια, αν θες να δοκιμασεισ πανοραμα εχει και ο qassabah στου ζωγραφου. δευτερα θα παω απο μπενακη να ψωνισω γευση εγω..απο αλ ραγιαν τι εχει?

Εγω ειμαι απο Θεσσαλονικη και απλα μιλησα με τον Ehab στο fb και μου πε τι μαρκες εχει και οτι al rayan ειναι καλυτερες απο al fakher και ηθελα να δω αν τις εχει τσεκαρει κανεις και αν οντως ισχυει αυτο...οποτε δεν ξερω τι παιζει συγκεκριμενα απο γευσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγω ειμαι απο Θεσσαλονικη και απλα μιλησα με τον Ehab στο fb και μου πε τι μαρκες εχει και οτι al rayan ειναι καλυτερες απο al fakher και ηθελα να δω αν τις εχει τσεκαρει κανεις και αν οντως ισχυει αυτο...οποτε δεν ξερω τι παιζει συγκεκριμενα απο γευσεις

Γενικα νομιζω πως ειναι.. Αλλα ολα αυτα ειναι θεμα γουστων.. Δλδ ακουσα καποιους να λενε ναι ειναι ωραια αλλα ελαφρυα.( της al rayan) Εγω θελω να δοκιαμσω ροδακινο κρεμα , τσιχλα , πορτοκαλι κρεμα .  γενικα γλυκες.

@pantskom δοκίμασα απο panorama Lebanon nights εμένα μου φάνηκε πολύ καλός καπνός και όταν τον έβγαζα απο την μύτη μου θύμιζε λιγο το καρπούζι της al fakher.Επισης κάποιος γνωστης πριν κάποιες μέρες δοκίμασα starbuzz blue mist ενώ έκανα 2 rounds απο κάρβουνα καρύδας μετά μου ήρθε μια ζαλάδα μια αναγούλα και έντονος πονοκέφαλος παίζει να ήταν απο τον καπνό ;

Μπορεις να μας πεις απο που βρηκε σταρμπαζ κυριως? Γιατι εδω κανουμε μαυρα ματια να δοκιμασουμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για starbuzz μπορείτε να βρείτε και εδω: https://www.shishagear.com/collections/shisha-starbuzz

Eυχαριστουμε. Προς το παρον θα βολευτω με oduman. και σε κανα μηνα starbuzz. 

 

Καμια γευση θα παρουμεεε?? αχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταία ερώτηση πριν την παραγγελια.

Βρήκα και τον kaya elox pyramid 4s που έψαχνα εκτός από τον Dschinni baba 2.0 .

Σε σχέση τιμής - ποιότητας ακόμα προτείνετε τον Dschinni?

O kaya έχει 119 με σωλήνα και κεραμικό και ο  Dschinni 149 χωρίς σωλήνα και κεραμικό, οπότε

πάει περίπου στα 180.

Αξίζει τη διαφορά λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταία ερώτηση πριν την παραγγελια.

Βρήκα και τον kaya elox pyramid 4s που έψαχνα εκτός από τον Dschinni baba 2.0 .

Σε σχέση τιμής - ποιότητας ακόμα προτείνετε τον Dschinni?

O kaya έχει 119 με σωλήνα και κεραμικό και ο Dschinni 149 χωρίς σωλήνα και κεραμικό, οπότε

πάει περίπου στα 180.

Αξίζει τη διαφορά λέτε?

Και οι δυο ειναι καλοι.. τωρα ανλογα πιστευω και τι σαρεσει. Απλα το γυαλι εχει αλλο κοστος παραγωγς. Ο.τι και να παρεις το ιδιο ειναι για μενα. Πολυ καλης ποιοτητας και τα δυο. Αν ειναι να σπασεις το γυαλι παρε ελοξ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ψηλα ξεκολλησε η σιλικονη..μετα απο κανα χρονο

Το πανω ειναι αλουμινιο,δεν εχει θεμα..μονο το πηλινο χαλαει

Επεξ/σία από gaurorakomelas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...