Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

νομίζω είναι κεραμικό. καλύτερα πήλινο πάρε  

πηλινο απ οσο βλεπω ειναι

The technical data of the Calyx Bowl Black

 

Height : approx 14.5cm

Diameter: approx 7cm

Hole diameter : approx 1.5cm

Material: clay - glazed

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφού είναι clay μιά χαρα!  πάντως παιδιά καλά μπωλ και καλή τιμή είναι τα alpaca. http://www.katsafados.com/catalogsearch/result/?q=Alpaca%20bowls  απο κύπρο!  

Για τα al paca εχω ακουσει πολυ καλα λογια, αν ψηνετε κανεις και να παραγγειλουμε να σπασουμε μεταφορικα εγω ψηνομαι να το δουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα al paca εχω ακουσει πολυ καλα λογια, αν ψηνετε κανεις και να παραγγειλουμε να σπασουμε μεταφορικα εγω ψηνομαι να το δουμε...

Aμεεε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το rook είναι στύλ harmony αλλά πολύ καλύτερο! μετά apache και syphony πάλι πολύ καλά. και το predator είναι καλό αλλα δύσκολο να το δουλέψεις. rook = μεγάλο , syphony = μικρο, predator = αρκετά μικρό, apache = μεσέο προς μεγάλο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλικάρια φιλαράκι μου που πήγε USA του παρήγγειλα 1000γρ fumari γεύση.. Θέλω να ρωτήσω αν θα χει θέμα στο τελωνείο όταν γυρίσει... Ξέρει κανείς;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλικάρια φιλαράκι μου που πήγε USA του παρήγγειλα 1000γρ fumari γεύση.. Θέλω να ρωτήσω αν θα χει θέμα στο τελωνείο όταν γυρίσει... Ξέρει κανείς;;;

Aπο τι ξερουμε 250 περνας ανετα. απο εκει και μετα δεν ξερω τι παιζει..... ποσα θα μπορει να δικαιλογησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλικάρια φιλαράκι μου που πήγε USA του παρήγγειλα 1000γρ fumari γεύση.. Θέλω να ρωτήσω αν θα χει θέμα στο τελωνείο όταν γυρίσει... Ξέρει κανείς;;;

Κοιτα το οριο ειναι 250.πες του να εχει σκισει λιγο το σακουλακι να φαινεται σαν χρησιμοποιημενο και καλα οτι ειναι για προσωπικη χρηση.Το καλυτερο ειναι να  παρει 4 250ρια και να το κανει αυτο.και αμα ταξιδευει βραδυ για εδω ακομα καλυτερα.BTw  αμα εισαι αθηνα εισαι ευπροσδεχτος για ενα session με akis kai amplaxoumplis χαχαχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...