Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)

santana99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοιτα το οριο ειναι 250.πες του να εχει σκισει λιγο το σακουλακι να φαινεται σαν χρησιμοποιημενο και καλα οτι ειναι για προσωπικη χρηση.Το καλυτερο ειναι να παρει 4 250ρια και να το κανει αυτο.και αμα ταξιδευει βραδυ για εδω ακομα καλυτερα.BTw αμα εισαι αθηνα εισαι ευπροσδεχτος για ενα session με akis kai amplaxoumplis χαχαχα.

Είναι δυστυχώς 10x100 fumari αρα να τα ανοίξει όλα χτυπάει στο μάτι... Θα ναι μου είπε 5αδα οποτε μάλλον θα τα μοιράσουμε 2x100... Επίσης ευχαρίστως να κάναμε αλλά πεφτω στην αλλη άκρη του χάρτη πολύ Βόρεια!!
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 4,5k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Όποτε γράφω εδώ, τα παπαγαλάκια των καταστημάτων/διάφοροι 'καλοθελητές' ποσταρουν δεκάδες σχόλια και άσχετες φωτογραφίες 'πωλείται τάδε προϊόν' για να 'θάψουν' το άρθρο. Παρακαλώ παρατηρήστε σε πόσο χ

Παραθέτω τις προτάσεις μου και εγώ για οποιονδήποτε είναι ανερχόμενος εραστής της μυσταγωγίας του Ναργιλέ. Πριν ακολουθήσει το πάπλωμα από κάτω, σου παραθέτω αρχικά όλο το πακέτο για 200€ σε περί

Τι ποσοστά περνεις?

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ειστε για συναντηση στο qassabach?εγω ειμαι μεσα να σας γνωρισω απο κοντα

Τον amplaxoumpli τον ξερω ηδη..

Για ποτε λεμε? Δυστηχως σκ δεν παιζει για μενα :/

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Σε λιγες μερες κοντα σας στις καλυτερες τιμες της αγορας....πλεον θα ειμαστε οι μοναδικοι αντιπροσωποι στην ελλαδα...shisha house emmanouil mpenaki 22...til ..6930787326

post-428905-0-65590100-1487595723_thumb.jpg

post-428905-0-63718400-1487595751_thumb.jpg

post-428905-0-48436800-1487595775_thumb.jpg

post-428905-0-96865600-1487595790_thumb.jpg

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.