Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πείτε μου ένα καλό μεγαλο μπωλ. Έχω tangiers το μικρό που είναι άριστο αλλά θέλω κάτι μεγαλύτερο. Τον απλό αιγυπτιακό Λούλα δεν τον χρησιμοποιώ καν. Επίσης πείτε μου ένα καλό hose. Έχω oduman N2 travel ναργιλέ αλλά έχω ήδη αγοράσει ανταπτορα για να βάλω 2ο hose

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε μου ένα καλό μεγαλο μπωλ. Έχω tangiers το μικρό που είναι άριστο αλλά θέλω κάτι μεγαλύτερο. Τον απλό αιγυπτιακό Λούλα δεν τον χρησιμοποιώ καν. Επίσης πείτε μου ένα καλό hose. Έχω oduman N2 travel ναργιλέ αλλά έχω ήδη αγοράσει ανταπτορα για να βάλω 2ο hose

alpaca rook

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα έχει ο ehab? Τι τιμες παίζουν;

Γενικα για το hose.. μην βαλεις δευτερο γιατι αν τραβανε γενικα δυο ατο.α , αλοιωνει την γευση. Οποτε δν συμφερει

 

Ο ehab δεν εχει alpaca. Εχει ομως KM πολυ καλο μπολ phunnel αλλα παιρνει 27-30 γρ. Καπνου. Επισης εχει της amy τα απλα πυλινα , διλικονης κλπ. Δεν εχω παει και προσφατα για να δω

 

Για hose θα προτεινα γυαλινο ή D hose που μαρεσει προσωπικα πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε μου ένα καλό μεγαλο μπωλ. Έχω tangiers το μικρό που είναι άριστο αλλά θέλω κάτι μεγαλύτερο. Τον απλό αιγυπτιακό Λούλα δεν τον χρησιμοποιώ καν. Επίσης πείτε μου ένα καλό hose. Έχω oduman N2 travel ναργιλέ αλλά έχω ήδη αγοράσει ανταπτορα για να βάλω 2ο hose

Μεγαλο μπωλ, το ΚΜ ειναι πολυ καλο.. δεν ξερω αν πολυ φαινετε αλλα ειναι καλο, αλλιως αλ πακα αλλα θα σου κοστισει αρκετα, χωρις ιδιαιτερο λογο... hose τωρα παιζουν πολλα branded unbranded, αν ειναι σιλικονατο οτι και να ειναι πλενετε οποτε... οτι θες, αν δεν βρισκεις απο που στειλε πμ να σου δωσω καμια ιδεα..Mu3feqt.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι είδος bowl πιστεύετε ότι είναι το καλύτερο?

Εγώ χρησιμοποιώ phunnel και είμαι αρκετά ευχαριστημένος.

οταν έχει πολλά υγρά ο καπνός θες φανελ... Όταν είναι στεγνος σαν τον νακχλα τον απλο το αιγυπτιακό είναι μια χαρά
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...