Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλαράκια μου απο Θεσσαλονίκη έχει κανείς καμια ιδέα που μπορώ να βρώ alfakher ή starbuzz 250gr στην πόλη μας σε καλή τιμή ? Αν ναι κάντε ενα σχολιάκι ... Ευχαριστώ πολύ :)

Tα 250 θα σου βγουν ακριβά για alfakher, στα 30€ βασικά (αν θυμάμαι καλά) μόνο στο Ραχατι είχε. Έχω αρκετό καιρό να πάω κιόλας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ρε μαγκες αυτος που πουλαει 50 γρ για 6 ευρω ειναι για λιθοβολισμο ,στην ουσια σου δινει 3 πυλινα για 6 ευρω..στην τελικη βγαινω εξω να μου τον φτιαξουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχουν άλλες επιλογές εδώ πάνω Δυστυχώς.

Παρέλαβα σήμερα ένα μούφα kaloud αλλά έχω μικρό πήλινο και δεν μπορώ να το δοκιμασω.

To kaloud δεν δουλευει καλα με  αιγυπτιακο θελει φυννελ... παιδια απο πανω μιληστε με ehab.... και για καμια ομαδικη σε σας θα αξιζει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μαγκες αυτος που πουλαει 50 γρ για 6 ευρω ειναι για λιθοβολισμο ,στην ουσια σου δινει 3 πυλινα για 6 ευρω..στην τελικη βγαινω εξω να μου τον φτιαξουν

Γενικά εδώ στη Θεσσαλονίκη την έχουν δει μονοπώλιο και μόνο κανά 2 πουλάνε, βέβαια βρήκα και κάτι ψιλό ότι νάναι καπνούς σε ένα ψιλικατζίδικο στη Ναυαρίνου που έχει τα 250 12€. Είναι με λίγα λόγια αρκετά δύσκολο να βρεις εδώ.... Μόνο από internet διαφορετικά από Αθήνα που δε ξέρω τις τιμές. 

παιδια απο πανω μιληστε με ehab.... και για καμια ομαδικη σε σας θα αξιζει....

Ισχύει ότι αξίζει, φουλ κιόλας τόσο δυσεύρετα που είναι εδώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...