Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

και εγώ είχα πάρει κάτι khalil mammoon για τα σκουπιδια

οι τυποι δεν κανουν καν ναργιλε ,πηρα μια βανιλια μου λεει ο τυπας στο ταμειο α πολυ ωραιο.Πλακα μου κανεις του λεω? μου χες πει οτι δεν κανεις ναργιλε.Ε λεει, το χω ανοιξει στο δωματιο για αρωματικο και ειναι τελειο.Οτι να ναι πραγματικα.Η βανιλια btw σαν τσοχα, δεν το καπνισα καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lotus ignis? σε μπρικι η κατι παρόμοιο να χωράει βάλε σχεδόν βραστό νερο και λίγο ξύδι. αστο να κάτσει καμιά ώρα και τρίψε με σύρμα. κάποιοι το τρίβουν με βρεγμένο κάρβουνο και λέει κάνει πολύ καλή δουλειά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρέα .. είμαι φοιτητής και θα ήθελα να αγοράσω έναν ναργιλέ για να αραζουμε με φίλους σπίτι που και που . Θα ήθελα να μου στείλει κάποιος λινκ με την πρόταση του με έναν μέσο κανονικό ναργιλέ .γενικα προτιμώ κάποιον πιο "υγιεινό " (αν βέβαια μπορεί να ειπωθεί κάτι τέτοιο ) γιατί δε ξέρω και πολλά ..Αθήνα είμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρέα .. είμαι φοιτητής και θα ήθελα να αγοράσω έναν ναργιλέ για να αραζουμε με φίλους σπίτι που και που . Θα ήθελα να μου στείλει κάποιος λινκ με την πρόταση του με έναν μέσο κανονικό ναργιλέ .γενικα προτιμώ κάποιον πιο "υγιεινό " (αν βέβαια μπορεί να ειπωθεί κάτι τέτοιο ) γιατί δε ξέρω και πολλά ..Αθήνα είμαι

μεχρι ποσα λεφτα θα ηθελες να διαθεσεις ειναι η κυρια ερωτηση.. Με κανα 50 60 παιρνεις ωραιους ναργιλεδες αν ανεβεις απο εκει παιρνεις κατι διαφορετικο λιγο καλυτερο μια μεση λυση ειναι oduman n2 travel http://www.katsafados.com/oduman-n2-clear-travel.html#.WREkOKnl5nE που ειναι και καλος και φτηνος...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ordion εμενα θα μου φτιαξεις καπια στηγμη αλλα θελω ενα πολυ μουρατο μπουκαλη :-)

3 ιουνη θα ειμαι ξανθη, οτι θες σου φερνω και το καπνιζουμε :P

ακουστηκε καπως περιεργα αυτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι μπουκαλια εχεις ?

τι πρεπει να φανταστω ?

jose cuervo kitrini jose cuervo leuki haig absolut beefeeter kahlua bombay tanqueray jhonny black jhonny double black olmeca blanco drambui jim beam havana club tulamore dew famous jhonie Jack daniels,jameson

https://www.facebook.com/hand.made.nargile/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...