Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγω μαγκες παρηγγειλα το d hose 2.0 hybrid απο εξωτερικο και ειμαι πολυ ευχαριστημενος

καλα στο εξωτερικό έχει τα πάντα φίλε μου και ότι ποιότητα θέλεις δεν συγκρίνετε με εδώ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα φίλε μου εγώ παραγγέλνω από shishahouse από την Αθήνα και ειμαι ευχαριστημένος πολύ.εχει ότι χρειαστείς στο θέμα του ναργιλε

Ευχαριστώ πολύ φίλε! Πώς παραγγέλνεις; Δεν βρίσκω κάποιο σάιτ τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ φίλε! Πώς παραγγέλνεις; Δεν βρίσκω κάποιο σάιτ τους

εγω φίλε από το φέισμπουκ τους έχω βρει..shisha house emmanouil benaki 22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσοι κάνετε παραγγελίες καπνού απο εξωτερικό να ξέρετε ότι έχουν αυξηθεί οι τελωνειακοί έλεγχοι κατα πολύ  και αν σταματήσουν το δέμα ( που θα το σταματήσουν ) ο καπνός κατάσχετε και καταστρέφετε . εμένα φαντάσου μου σταμάτησαν έναν φάκελο που είχε 3 250άρια που ήταν εκτός συσκευασίας σε χύμα χακουλάκια με ετικέτα αρωματικού χώρου. δηλαδή αν δεν περνάνε αυτά δεν περνάει τίποτα. εκτός αν βρειτε άτομο εντός ευρωπαϊκής ένωσης και κάνει τον μεσάζοντα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε γενικές γραμμές απο ευρώπη δεν σε νοιάζει. αλλά και εμένα μια φορά που πήρα υγρά τσιγάρου μου το άνοιξαν να δουν αν καλύπτει της απαιτούμενες προδιαγραφές. δεν έφαγα πρόστιμο αλλά ανοίχτηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη ανεφερες τα υγρα. εχει περαστει ο νομος και σχεδον οτι ατμιστικο εισερχεται απο ξενη χωρα οχι απο 3η μονο κατασχεται.τωρα για τον καπνο δεν ξερω τι ισχυει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...