Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ρε μάγκες έβλεπα στο e-shisha.gr ότι έχει το kaloud 15 ευρώ την ίδια στιγμή που στο ebay έχει 50.Ειναι εντελώς μουφα η υπάρχει και η πιθανότητα να είναι αυθεντικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω απολυτα...

Το e shisha ειναι πανακριβο και αναξιοπιστο...καρβουνα που βρισκα με 4 ευρω τα πουλαγε 7..μετριας ποιοτητας..και απο ναργιλεδες τιποτα..να μην εχω λεφτα ρε που@@@να ανοιξω μαγαζι χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον για όσους είναι από Θεσσαλονίκη υπάρχει και το Shisha Lounge. Ακόμα δεν έχω πάει βέβαια οπότε από τιμές δε ξέρω ακόμα, όταν μάθω θα σας πω. Πάντως έχει ναργιλέδες και περιφερειακά, κάρβουνα και καπνούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλησπερα και καλη χρονια πουλαω αυτον τον ναργιλε https://www.amazon.com/Shapes-Primo-Glass-Hookah/dp/B00WGDAWBQ οπως ειναι και οπως τον βλεπετε εδω με το led του κανονικα τον καπνισα μονο μια φορα ειναι σαν καινουργιος οποιος θελει πληροφοριες σε πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Mike_89 είπε

καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους.πηγα μια βολτα απο το shisha lounge στην θεσσαλονικη και μου φανηκαν ακριβα 50γρ. 15ευρω

πόσοοοοοοοοοοοο; έχουν κιλά τί είδες; τί άλλο έχουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, gsisr είπε

πόσοοοοοοοοοοοο; έχουν κιλά τί είδες; τί άλλο έχουν;

κιλα δεν εχουν..50γρ και 500γρ.50 γρ. 15 ευρω και 500γρ. 200 ευρω με ειπαν θα φερουν ειπαν και ποιο οικονομικα σε λιγο καιρο.εγω παντως τοσσα λεφτα δεν δεινω για καπνο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...