Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τελικά πήρα αυτά τα 2:

https://www.darnashop.fr/en/charcoal/356-tom-cococha-premium-gold-3kg.html

https://www.darnashop.fr/en/charcoal/1175-tom-cococha-3-blocks.html

Ελπίζω να κάνουν δουλειά...

Περιμένω Titanium στα μέσα του άλλου μήνα οπότε θα την παλέψω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτα απο ολα η αλ φαχερ μεντα ειναι χαλια και δευτερον ο ναργιλες στα 100 αυτος ειναι πολυ ακριβος και οχι αρκετα  ποιοτικος,θα μπορουσες να παρεις ανοξειδωτο,τωρα για να μειωσει την χασουρα αν εισαι αθηνα παρε ναχλα μιζο μεντα και καρβουνα  μαρκας ταορι απο εμ μπενακη

Θα βαζεις δυο μεσα στο καλουντ και θα σαι αρχοντας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι στο 100€ μ βγήκαν όλα μαζί μαζί με δεύτερο λάστιχο πυλινο γυαλι κ γεύσεις κ τέτοια 

θα δοκιμάσω σήμερα τς συμβουλές σας παιδια ελπίζω να τν κανω σωστά 

ΥΓ. μ είπαν να θερμάνω κ λίγο τ σιδερένιο βαζάκι (kaloud) π βάζω τ Καρβούνα σαν τιπ...

να τ κάνω η να τ αφήσω να ζεσταθεί απο τ κάρβουνα απο μόνο του; 

Δεν ειμαι κοντά Αθήνα 😕 Όσο για κάρβουνα μ έδωσαν αυτά C452-E173-911-E-45-E1-AF47-6-A904-FA7-A8

Επεξ/σία από Nikos_lolis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άμα το kaloud και vitria είναι γνήσια καλή τιμή είναι τα 100

 

 

Όχι! Μην το ζεστάνεις από πριν , μπορεί να λιώσει. Μπορεί να κερδίζεις χρόνο αλλά αν περιμένεις έχεις καλύτερο αποτέλεσμα αν ζεσταθεί μόνο του

Επεξ/σία από virginkiller
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο τον ναργιλε καταλαβα εγω,αν οντως το καλουντ ειναι γνησιο τοτε οκ..μην ζεστανεις kaloud αν δεις οτι δεν εχεις ενταση ,τοτε βαλε 3 καρβουνα,δυο μεσα ,ενα απο πανω

Η γευση για μενα φταιει ,ολα τα αλλα που χεις ειναι μια χαρα

Virginkiller το kaloud ειναι copy☺☺μαζι με πυλινο κανει 20,συν 4 τα καρβουνα 24,αρα 75 αυτος ο ναργιλες ειναι πολλα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωλούνται 2 200γρ Kentucky fire big boss(καφες) 22€ αποστολή σε ολη την Ελλάδα...Οι καπνοι έρχονται στα κουτιά τους....Απο το ενα το κουτί εχουν χρησιμοποιηθεί 17 γραμμάρια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αδερφε σκέτο τν ναργιλέ μ τν αφισε 60 ευρο + ένα λάστιχο ακόμα κ αυτά π είπες μ βγήκε στα 95-100 ευρο 

μπορείτε να μ προτείνεται kaloud καλό και ναργιλέ σ περίπτωση π θέλω να τα αλλάξω ; 

:) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα hydrex , εμφανισιακά δεν μου αρέσει  τόσο τελικα σε μερικά σημεία  φαίνεται  και η κολλα... Σαν κάπνισμα μ'αρέσει πολύ καλύτερα από τον oduman μου... Πιστεύω πως θα έπρεπε να είναι λίγο πιο φθηνός...  Άκουσα και από άλλο παιδί μετά που τον πήρα πως μετά από πολύ χρήση λασκαρει ο ναργιλές.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα με τους hydrex για  μρνα σε σχεση με καποιον ανοξειδωτο που το εχεις για παντα ειναι η διαρκεια,μετα απο κανα χρονο χανουν την ποιοτητα καπνισματος,απο την αλλη ειναι και ακριβοι για τα λεφτα τους,με τα ιδια λεφτα προτιμω να παρω κανα ανοξειδωτο amy,elbadia,ενα θετικο που μπορω να βρω ειναι στα αρχικα σταδια εχουν καλο καπνισμα και επισης δν εχουν γυαλα να φοβασαι μην σπασει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...