Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.

ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑΝ ΚΛΑΣΙΚΟ ΑΙΓΥΠΤΙΑΚΟ ΝΑΡΓΙΛΕ..

ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΠΝΟ ΝΑΡΓΙΛΕ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ. ΕΧΩ ΚΑΠΝΙΣΕΙ ΜΟΝΟ ΠΕΤΡΕΣ ΚΑΙ ΓΛΥΚΕΡΙΝΗ ΑΤΜΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ. ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟ SHISHA-NIL ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΠΝΟ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΦΤΑΝΩ ΣΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΕΞΗΣ ΜΗΝΥΜΑ    ¨¨Δεν υπάρχει μέθοδος αποστολής¨¨ 

ΤΙ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ; ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΝΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, virginkiller είπε

η γερμανία δεν στέλνει εκτός καπνό. είναι παράνομο

Που θα μπορούσα να βρω καπνό εύκολα; Επίσης ποια είναι η γνώμη σου για το προϊον  irsa shisha το οποίο εντόπισα πριν λίγο καιρό πλην όμως δεν το έχω καπνίσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας μάγκες! 

Εδω και 3 χρόνια περίπου το ειχα γυρισει απο ναργιλέ σε ατμισμα... Το βαρέθηκα και έχω νοσταλγήσει τι παλιές καλες στιγμές με τα ωραια αραγματα με τους ναργιλέδες και την ηρεμία που σου προσφέρει η ολη φάση...  Οποτε πάμε στο ζουμί...

Δεν εχω τπτ απο εξοπλισμό γτ τα χάρισα όλα τότε πανω στην τρελα νου... το μπατζετ είναι περιορισμένο... γυρω στα 60-70 αν ειναι εφικτο μαζι με κάρβουνα Σκέφτομαι να παρω κατι σε amy απo τον ehab που ειδα οτι εχει κάτι προσφορές, ξερουμε τπτ για αυτές τιμες, μοντελα κτλ;  γτ παίρνω τον ehab τηλεφωνο και δεν τον βρισκω με τπτ...  Θελω κατι οχι με πολύ ύψος 60εκ περίπου γτ θα μπαινει σε τραπεζι λογο σκύλου, φουλ ανοξείδωτο αν με παίρνει στα λεφτά...  Επίσης απο καπνούς /κάρβουνα τι ισχύει αυτον τον καιρό; Θυμαμαι τότε έπαιρνα αλ φακερ κιλο απο Εμ. Μπενακη γυρω στα 40? Ισχύει ακόμη; Λάτρης της μέντας κυρίως, σταφύλι μεντα, πορτοκάλι. 

Και καρβουνα amy gold παλι απο εμ Μπενάκη.. 

Έχετε εσείς καμία αλλη πρόταση; συμβουλες για μαγαζια καπνους καρβουνα κτλ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, gaurorakomelas είπε

Παρε απο αθηνα

Από Πειραιά που θα είμαι δεν ξέρω πουθενά να πάω,  επίσης θα είμαι ένα μήνα κοντά Πάτρα δεν ξέρω αν με φτάσει όσο παρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/1/2019 στις 8:43 ΜΜ, Nikos_lolis είπε

Καλησπέρα παιδια έχω ένα θεματάκι πλζ Χέλπ πήρα εναν ναργιλέ στα 100 ευρο Αίγυπτιακο όλα καλα αλλά όταν βάζω τν γεύση, οτι γεύσεις κ να βαλω ειναι σαν να μν παίρνω γεύση έχω δοκιμάσει πολλές (μέντα, γκρέιπφρουτ, μιξ φρούτων, αλλά δν έχω καθόλου γεύσεις μυρίζει σχεδων σ όλα τ ίδιο δλδ γεύση καπνού κάπως έτσι πρόσεξα τν ποσότητα π βάζω κ αυτά αλλά πάλι τ ίδιο κάνω κατι λάθος ;;; 

Στ μαγαζιά π έχω κάνει ναργιλέ είχε απίστευτες γεύσεις κ ας ειναι κ απλές μέντα η λεμόνι ήταν καθαρά γεύση ο ναργιλες αυτό θέλω να πετύχω κ σπιτι μ αλλά δν μπορώ

Ειμαι  νέος στν χώρο ελπίζω να καταλάβατε τ εννοώ :( 

Χρειάζεσαι νέο μπολάκι το μπολάκι σου από ότι φαντάζομαι δεν χωράει αρκετή γευση για αυτό τον λόγο καίγεται αμέσως απτά καρβουνακια και καπνίζεις γευση κάρβουνο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια εχω μια ερωτηση εχω 2 ναργιλεδες ιδιους αλλα και οι 2 εχουν ραγισμενη γυαλα..υπαρχει τροπος να φτιαξω καπως μ καμια κολα ? η να βρω γιυαλα που ταιριαζει ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρέα. Ονομάζομαι Δημήτρης και είμαι καινούργιος στην ομάδα. Έχω διαβάσει αρκετές σελίδες αλλά πελάγωσα με τόσες που είναι. Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος που μπορώ να βρω καπνό Panorama μέντα. Κατά προτίμηση από Ελλάδα και σε τιμή μάξιμουμ 45 ευρώ το κιλό. 15 χρόνια τώρα καπνίζω μέντα της Al fakher. Ήμουν πολύ ικανοποιημένος. Πρόσφατα όμως δοκίμασα μέντα Panorama και μου άρεσε αρκετά. Αν γνωρίζει κάποιος που μπορώ να προμηθευτώ αυτή τη μάρκα, ας κάνει τον κόπο να μου στείλει κάποιο μαγαζί σε αυτό το τόπικ ή με π.μ. Αν επίσης έχει να μου προτείνει κάποια άλλη μάρκα σε γεύση μέντα είμαι ανοιχτός στις προτάσεις, αρκεί η τιμή κιλού να κυμαίνεται σε αυτή την τιμή. Ευχαριστώ πολύ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, gaurorakomelas είπε

Αν ραγισει το γυαλι πας για αλλο..μην κανεις αλχημειες

το θεμα ειναι που θα βρω να ταιριαζει βιδωτο ιδια βαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, pasxaliskar είπε

το θεμα ειναι που θα βρω να ταιριαζει βιδωτο ιδια βαση

Καλημέρα και καλό μήνα! Αν δε βρεις γυάλα με το ίδιο σπείρωμα, μία λύση είναι να ζεστάνεις το δαχτυλίδι της παλιάς γυάλας και αφού το ξεκολλήσεις, να το κολλήσεις στη συνέχεια στην καινούργια σου γυάλα. Αν βέβαια είναι επώνυμος ο ναργιλές σου ίσως υπάρχουν ανταλλακτικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, mitsoszn είπε

Καλημέρα και καλό μήνα! Αν δε βρεις γυάλα με το ίδιο σπείρωμα, μία λύση είναι να ζεστάνεις το δαχτυλίδι της παλιάς γυάλας και αφού το ξεκολλήσεις, να το κολλήσεις στη συνέχεια στην καινούργια σου γυάλα. Αν βέβαια είναι επώνυμος ο ναργιλές σου ίσως υπάρχουν ανταλλακτικά.

να ξεκωλησω το γυαλι καιν α το κολήσω αλλου ? ειναι βιδωτο γυαλι... ε μαλλον ειναι επωνυμη γτ ειναι μεγαλη και καλοί και οι 2 (ιδιοι ειναι ) αλλα ουτε θυμαμε μαρκα κλπ γτ είχε χρονια πριν π εκανα και τωρα π ειδα το τοπικ ψηθηκα ..

αμα μπορειτε θελω να μου προτινετε καποις καλες γευσεις + καρβουνακια.. και ακομα κ καναν αργυλε γυρο στην τιμη 40-70 κ παραπανω εαν αξίζει...

επισης εχω εναν σακο με κανα 6-7 γυαλες καμια 10αρα παπαδες , σωληνες καλαμια κλπ θελω ν καθαρισω κ να δω πια κανουν πια οχι..

εχω εναν αργυλε δρακο με 2 λουλαδες (στα χερια του ) αλλα εκεινος απο οτι θυμαμε πιο πολυ διακοσμιτικος παρα πρακτικος ειναι ... λιγο τον ειχα δοκιμασει γτ ειχα καλυτερους.. καλα για 2-3 ατομα καλα ειναι εμεις αραζαμε κανα 7-8 ατομα και στηναμε κανα 2 αργυλεδες (6 καλαμια δλδ) ..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...