Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

42 λεπτά πριν, greekboy είπε

Πόσο καιρό τον έχεις? Εσύ είσαι ευχαριστημένος από τον pyrawood? Στα 80 που τον βλέπω στο eshisha φαίνεται όντως πολύ τίμια τιμή 

Τον έχω ένα μήνα περίπου.. Προς το παρόν είμαι αρκετά ευχαριστημένος με σχεδόν καθημερινή χρήση. Η συσκευασία μέσα περιλαμβάνει όλα όσα θα χρειαστείς οπότε είναι ένα συν ακόμα ότι δεν θα ξοδέψεις άλλα χρήματα για έξτρα αξεσουάρ.. Από κει και πέρα σίγουρα υπάρχουν πολύ καλύτερα μπολ και καλουντ φυσικά.. Και εγώ έχω αρχίσει να ψάχνομαι για την επόμενη κίνηση σε αυτά.. Πάντως αν το πάρεις από το μαγαζί που λες γιατί και εγώ από εκεί το πήρα πιστεύω θα κάνει καλύτερη τιμή αν το παζαρεψεις λίγο και θα πάρεις και αρκετά δωράκια.. Αυτά.. Ελπίζω να σε κάλυψα 

43 λεπτά πριν, giorgos-76 είπε

Ο aladin mvp 470 τι σας λέει;;Η ξεκάθαρα el-badia;

Ο mvp ο el badia και ο Amy που σου είπα πάνω κάτω είναι στα ίδια επίπεδα από ότι μου είπαν και στο μαγαζί που πήγα.. Οπότε μετά πας με βάση και το τι σου αρέσει εμφανισιακα.. Για τους δύο που αναφέρεις δεν ξέρω τι περιλαμβάνει η συσκευασία αλλά τις amy τα έχει όλα μέσα.. Μόνο καπνό και κάρβουνα παίρνεις και εισαι έτοιμος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπερα! Βρηκα social smoke σε γευση καρπουζι αξιζει να παραγγειλω? Επισης με ενημερωσαν για καποια γευση ice της social που δε τη βρηκα μηπως μπορειτε να μου πειτε ποια ειναι?

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάμεσα σε Aladin MVP460 και MVP470, θα έχει μεγάλη διαφορά σε σταθερότητα ο 460? σαν να φαίνεται ότι η γυάλα του 460 έχει πιο πλατειά βάση από τον 470...  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εσείς πως καθαρίζετε τον ναργιλε??εγω τον καθάριζω με νερό και με υγρό πιατων(χωρίς χρωστικά κ άρωμα) και ξύδι..

καπου είχα δει για baking soda και χυμό λεμονιού αλλά δεν το έχω δοκιμάσει..

υπαρχει κατι καλύτερο από υγρό πιάτων και ξύδι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, manos_21_ είπε

Παιδιά εσείς πως καθαρίζετε τον ναργιλε??εγω τον καθάριζω με νερό και με υγρό πιατων(χωρίς χρωστικά κ άρωμα) και ξύδι..

καπου είχα δει για baking soda και χυμό λεμονιού αλλά δεν το έχω δοκιμάσει..

υπαρχει κατι καλύτερο από υγρό πιάτων και ξύδι?

Εγώ θεωρώ καλή λύση τις ταμπλέτες corega που είναι για οδοντοστοιχίες . Με τι λογική ότι το βάζεις στο στόμα άφοβα το ίδιο θα ισχύει κ στο ναργιλέ σου . Έχω αγοράσει δεν έχω χρησιμοποιήσει ακόμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεμίζεις την μπουκάλα με μπόλικη σόδα και ζεστό νερό , κουμπώνεις το ναργιλέ νκαι ρίχνεις από πάνω ξύδι. Θα γίνει ηφαίστειο και θα βγαίνει από πάνω από βαλβίδα και από είσοδο μανικας οπότε καθαρίζει όλος ο ναργιλές. Όταν αρχίζει να κάθεται του περνάς την βούρτσα και μετά ξέπλυμα και είναι σαν καινούργιος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, virginkiller είπε

Γεμίζεις την μπουκάλα με μπόλικη σόδα και ζεστό νερό , κουμπώνεις το ναργιλέ νκαι ρίχνεις από πάνω ξύδι. Θα γίνει ηφαίστειο και θα βγαίνει από πάνω από βαλβίδα και από είσοδο μανικας οπότε καθαρίζει όλος ο ναργιλές. Όταν αρχίζει να κάθεται του περνάς την βούρτσα και μετά ξέπλυμα και είναι σαν καινούργιος

Εγώ χρησιμοποιώ ζεστό νερό και μαγειρική σόδα με χυμό λεμονιού που αφήνει μια αίσθηση φρεσκάδας.

Το ξύδι δεν σου αφήνει έντονη μυρωδιά μετα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενδιαφέρομαι για αγορά ναργιλέ πηγαίνουμε αρκετές φορές με φίλους έξω και καταντάει λίγο ασύμφορο

Μέχρι 200 Υπάρχει κάτι για πρόταση (με δικό μου ναργιλέ εννοώ) ώστε να πάρω? αγορά εντός Ευρώπης για να μην μπλέκω με τελωνεία(βρίσκομαι Θεσσαλονίκη αν υπάρχει κάποιο τοπικό κατάστημα με νορμάλ τιμές)

Επεξ/σία από Inuyasha
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Inuyasha είπε

Ενδιαφέρομαι για αγορά ναργιλέ πηγαίνουμε αρκετές φορές με φίλους έξω και καταντάει λίγο ασύμφορο

Μέχρι 200 Υπάρχει κάτι για πρόταση (με δικό μου ναργιλέ εννοώ) ώστε να πάρω? αγορά εντός Ευρώπης για να μην μπλέκω με τελωνεία(βρίσκομαι Θεσσαλονίκη αν υπάρχει κάποιο τοπικό κατάστημα με νορμάλ τιμές)

Εγω με 215 πηρα τον Alpha hookah model x neon απο shishalounge και ειναι πολυ καλος και ευκολος στο καθαρισμα..Και ειναι και Θεσσαλονικη νομιζω(εγω τον πηρα απο το internetshop)..Σιγουρα υπαρχουν πιο εμπειρα απο εμενα παιδια να σου πουν και αλλου η αλλες τιμες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, SkiLopSaRo είπε

Εγώ χρησιμοποιώ ζεστό νερό και μαγειρική σόδα με χυμό λεμονιού που αφήνει μια αίσθηση φρεσκάδας.

Το ξύδι δεν σου αφήνει έντονη μυρωδιά μετα;

Αν ξεπλύνεις με νερό όχι. Λευκό ξύδι κατά προτίμηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, virginkiller είπε

Αν ξεπλύνεις με νερό όχι. Λευκό ξύδι κατά προτίμηση

Με λευκό ξύδι κ νερό κάνω εγω κ λιγο υγρό πιάτων...θέλω να δοκιμασω αυτό με την σόδα που ειπες...αυτό μετά από κάθε χρήση η μια φορά στο τόσο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
15 ώρες πριν, Inuyasha είπε

Ενδιαφέρομαι για αγορά ναργιλέ πηγαίνουμε αρκετές φορές με φίλους έξω και καταντάει λίγο ασύμφορο

Μέχρι 200 Υπάρχει κάτι για πρόταση (με δικό μου ναργιλέ εννοώ) ώστε να πάρω? αγορά εντός Ευρώπης για να μην μπλέκω με τελωνεία(βρίσκομαι Θεσσαλονίκη αν υπάρχει κάποιο τοπικό κατάστημα με νορμάλ τιμές)

Θα προτιμούσα αν είναι κατάστημα εντός Ελλάδος πρόταση με κάρβουνα καπνούς κτλ ώστε να στήσω και να τον καπνίζουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, manos_21_ είπε

Με λευκό ξύδι κ νερό κάνω εγω κ λιγο υγρό πιάτων...θέλω να δοκιμασω αυτό με την σόδα που ειπες...αυτό μετά από κάθε χρήση η μια φορά στο τόσο??

Αλλάζεις νερό κάθε φορά και πέρνα την βούρτσα μια φορά. Μια στο τόσο κάνε αυτό που είπα. Εγώ το κάνω 2 φορές το μήνα περίπου με καθημερινή χρήση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, virginkiller είπε

Αλλάζεις νερό κάθε φορά και πέρνα την βούρτσα μια φορά. Μια στο τόσο κάνε αυτό που είπα. Εγώ το κάνω 2 φορές το μήνα περίπου με καθημερινή χρήση. 

Οκ σε ευχαριστω..εγω μετά από κάθε χρήση καθαρίζω με υγρό πιάτων και ξύδι...αν είναι θα το κάνω ανά 2-3 χρήσεις και 1-2 φορές τον μήνα ότι ειπες..

μπορεί κάποιος να προτείνει ένα καλό μποουλ??εχω το cascade και θέλω ακόμη ένα..με το καλουντ ιγκνις να ταιριάζει...όχι κατι ακριβό..στα 25 περίπου

Επεξ/σία από manos_21_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...