Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 hours ago, DrDrob said:

Ευχαριστώ πολύ  για τα tips φίλος. Όσον αφορά τα κάρβουνα κάνω ακριβώς αυτό για πολύ απλά και τα 2 τα παίρνει πολύ στριμωχτά όπως φαντάζομαι και τα περισσότερα φθηνά HMD με σχέδιο παρόμοιο του Kaloud Lotus I. Τους καπνούς από που αν επιτρέπεται; Με βλέπω να μένω χωρίς παρότι δεν κάνω συχνά (ασχέτως αν το γουστάρω και ψάχνω την καλύτερη απόδοση στο budget μου) 

Γερμανία, shishamax24.de. Μέσω φίλου, γιατί απαγορεύεται να στείλουν καπνό από την υπάρχουσα νομοθεσία (χρειάζεται να βάλεις στην παραγγελία valid γερμανική ταυτότητα ή διαβατήριο). Αν είσαι ηράκλειο κρήτης, κάτι θα κάνουμε για καπνό ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 λεπτά πριν, marikbane είπε

Γερμανία, shishamax24.de. Μέσω φίλου, γιατί απαγορεύεται να στείλουν καπνό από την υπάρχουσα νομοθεσία (χρειάζεται να βάλεις στην παραγγελία valid γερμανική ταυτότητα ή διαβατήριο). Αν είσαι ηράκλειο κρήτης, κάτι θα κάνουμε για καπνό ;)

Μένω Αθήνα οπότε μαλλον αργότερα θα χρειαστεί να βολευτώ με μέτρια πράγματα ως πατάτες μέχρι να βρουν εμβόλιο και πάω μονοήμερη Αυστρία (φοιτητής πας οικονομικά ) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Bahamut21 είπε

Παιδιά εχει δοκιμασει καποιος καμια γευση απο al waha τις καινούργιες (νομιζω elite edition) να μας πει καμια γνωμη; Πηρα προσφατα την big boy(μεντα καρπουζι) αλλα δεν τρελαθηκα... Απο δροσια σε μεντα ειναι πολυ καλα εντονη αρκετά αλλα το καρπούζι ειναι καπως περίεργο...

Δοκίμασα al waha big boy και Friday 13.. Δε με ενθουσίασε καμία από τις δύο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες,έχει κανείς πάρει από shisha house greece στο facebook? Έχει καλές τιμές αλλα μου φαίνονται όλες οι κριτικές λίγο fake και φοβάμαι μην είναι μούφα ο καπνός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/3/2020 στις 7:48 ΜΜ, mitsoszn είπε

Αν σ αρέσουν τα Phunnel bowl, το Lerook ή Rook είναι άψογα.. Εγώ προτιμώ το Lerook καθώς χωράει και λιγότερα γραμμάρια, οπότε έχεις και μία εξοικονόμηση στον καπνό σου. 

Γιατί χρησιμοποίησες και kaloud και αλουμινοχαρτο? Κατά τη γνώμη μου το kaloud μόνο αρκεί. 

Επίσης το περίεργο είναι ότι σου έφεραν κόκκινο Adalya από Αυστρία. Διότι εκεί κυκλοφορούν κυρίως ξανθά κάπνα. 

Το Cascade αν και δε το προτιμώ, για την τιμή του είναι τίμιο. Στο περίπου χωράει 15-17γρ, ανάλογα πως κάνεις το pack σου. Βάλε το kaloud σου από πάνω με 2 κάρβουνα και κλειστό καπάκι. Περίμενε 5-6 λεπτά να ζεσταθεί και έπειτα άρχισε το κάπνισμα σου. Πιστεύω θα σου αρέσει το αποτέλεσμα 😉

Πλούσια και εύγευστα ντουμάνια εύχομαι 😊💨

Αν και καθυστερημένα ευχαριστώ πολύ. Εύχομαι υγεία και καλά ντουμανια 😃💨

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα! Υπάρχει περίπτωση να βρω κανεναν που να πουλάει καπνό adalya (love66,lady killer) στη θεσσαλονικη; Αν ξέρει κάποιος απο που μπορω να παρω ας μου στειλει ένα μνμ,εχω πήξει στην πέτρα και σε κακής ποιότητας καπνό! Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καπου διαβασα προσφατα οτι πρεπει να εχει αραβικα γραμματα πανω στο κουτι. θεωρητικα οι μουφα δεν εχουν. δεν υποσχομαι ομως κιολας οτι διαβασα μεταφερω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς το alpaca predator??αν ναι ποσά γραμμάρια καπνό βάζει η αν έχει φωτό να ανεβάσει από πακ..γιατί το έχω αλλά δεν μου βγαίνει πολυ καλό το σεσιον ρε γμτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, Bahamut21 είπε

Υπαρχει εύκολος τρόπος να καταλαβουμε αν κάποιος αλ φακερ είναι γνήσιος η όχι; 

οχι μαν,το μονο σιγουρο  ηταν  οι καπνοι οι παλιοι που τους βρισκαμε σε κουτια

Στις 31/3/2020 στις 1:57 ΠΜ, DrDrob είπε

Ευχαριστώ πολύ  για τα tips φίλος. Όσον αφορά τα κάρβουνα κάνω ακριβώς αυτό για πολύ απλά και τα 2 τα παίρνει πολύ στριμωχτά όπως φαντάζομαι και τα περισσότερα φθηνά HMD με σχέδιο παρόμοιο του Kaloud Lotus I. Τους καπνούς από που αν επιτρέπεται; Με βλέπω να μένω χωρίς παρότι δεν κάνω συχνά (ασχέτως αν το γουστάρω και ψάχνω την καλύτερη απόδοση στο budget μου) 

Παιδια καλημερα τα καλουντ ειναι σχεδιασμενα να δουλευουν χωρις αλουμινοχαρτα,αρα με λιγα λογια παρτε ενα δυνατο καρβουνο κατα προτιμηση zocomo απο το σαιτ της el badhia και ειστε οκ.

Στις 26/3/2020 στις 9:47 ΠΜ, ndokie είπε

Καλημερα .. Ο καπνοςVulkana τι λεει ??

Εχει καποιες πολυ καλες..μπαγκλαβα,μαστιχα, μπλουμπερι μεντα,και σκετη μεντα δυνατη

Στις 14/3/2020 στις 10:52 ΜΜ, Mike_89 είπε

Εγω πήρα απο γερμανία love66 ξανθό και πήρα απο ελλάδα love66 κόκκινο και ήταν μέρα με την νύχτα.Μάπα τελείως ο κόκκινος

δεν θα ηταν αυθεντικος,γενικα ο κοκκινος ειναι ο τουρκικος και τον νοθευουν φουλ ειδικα στην αθηνα..εφαγα και γω κακη παρτιδα σε lady killer

 

Επεξ/σία από gaurorakomelas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, gaurorakomelas είπε
10 ώρες πριν, gaurorakomelas είπε

οχι μαν,το μονο σιγουρο  ηταν  οι καπνοι οι παλιοι που τους βρισκαμε σε κουτια

Παιδια καλημερα τα καλουντ ειναι σχεδιασμενα να δουλευουν χωρις αλουμινοχαρτα,αρα με λιγα λογια παρτε ενα δυνατο καρβουνο κατα προτιμηση zocomo απο το σαιτ της el badhia και ειστε οκ.

 

Θεωρείς ότι χαλάει κατι στο σεσιον αν βάλουμε αλουμινόχαρτο?γιατι κι εγω βάζω κ από πάνω το ιγκνις..

και κάρβουνα έχω μια παρτίδα 320 κ μια. Black coco

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, gaurorakomelas είπε

οχι μαν,το μονο σιγουρο  ηταν  οι καπνοι οι παλιοι που τους βρισκαμε σε κουτια

Παιδια καλημερα τα καλουντ ειναι σχεδιασμενα να δουλευουν χωρις αλουμινοχαρτα,αρα με λιγα λογια παρτε ενα δυνατο καρβουνο κατα προτιμηση zocomo απο το σαιτ της el badhia και ειστε οκ.

Εχει καποιες πολυ καλες..μπαγκλαβα,μαστιχα, μπλουμπερι μεντα,και σκετη μεντα δυνατη

δεν θα ηταν αυθεντικος,γενικα ο κοκκινος ειναι ο τουρκικος και τον νοθευουν φουλ ειδικα στην αθηνα..εφαγα και γω κακη παρτιδα σε lady killer

Περιέργως μου ήρθε από ταξίδι Αυστρία κόκκινος love66 και παρότι ειμαι noob σε phunnel, από θέμα γεύσης ήταν πολύ ωραίος. Κρίμα που δεν το ήξερα να πω πάρε παραπάνω.

Επεξ/σία από DrDrob
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, SIP1995 είπε

Οι γεύσεις που είχα τελείωσαν, και ξέμεινα, τα μαγαζιά είναι κλειστά για να αγοράσω....καμία λύση ?

Ναι, ευκαιρία να το κόψεις.

Θα με θυμηθείς στα -αντα σου.

Ο ναργιλές και το τσιγάρο: Οι καπνιστές εισπνέουν τις ίδιες τοξικές ουσίες αλλά ο ναργιλές είναι ακόμη πιο επικίνδυνος

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...