Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν guys για όποιον/ους είναι απο Θεσσαλονίκη, θέλω να πάρω καπνο από shisha nil Γερμανία κιλό γιατί δεν πάει άλλο με τους μουφα από τα αραβικά μαγαζιά. Αν θέλει κανείς να πάρουμε συνεταιριστικά στείλτε μου προσωπικο μήνυμα . Adalya, al waha βγαίνει 70€ (55 + 15) μεταφορικά μπορείτε να τσεκάρετε και το συζητάμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αφου λέει ότι στέλνει και Ελλάδα το shisha nil στις πληροφορίες . Εχω βέβαια και γνωστό να μου τα στείλει  αλλα είπα να μν τν βάλω σε κόπο. Αν χρειαστεί όμως νταξει θα του πω. Ταχυδρομικώς δεν υπάρχει θέμα ετσι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δε στέλνει κανένα μαγαζί γεύσεις και ταχυδρομικώς το κάνεις με δικό σου ρίσκο.

Το μόνο σίγουρο είναι να τα έχεις μαζί σου όταν ταξιδεύεις και αυτό σε συγκεκριμένη ποσότητα.

Επεξ/σία από morfin
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Greeniaris είπε

Αφου λέει ότι στέλνει και Ελλάδα το shisha nil στις πληροφορίες . Εχω βέβαια και γνωστό να μου τα στείλει  αλλα είπα να μν τν βάλω σε κόπο. Αν χρειαστεί όμως νταξει θα του πω. Ταχυδρομικώς δεν υπάρχει θέμα ετσι; 

Η καλύτερη λύση είναι πάνω σου για Ευρωπαϊκές χώρες μέχρι 900 γραμμάρια σύμφωνα με την σελίδα της ΕΕ. ΑΛΛΑ η κάθε χώρα έχει το δικαίωμα να θέσει δικό της όριο, οπότε τσεκάρεις πριν την αντίστοιχη κυβερνητική σελίδα πριν το ταξίδι. Ταχυδρομικά κινδυνεύεις να ελεγχθούν και να φύγουν σκουπίδια μαζί με τα χρήματα σου, πράγμα που κανένας δε θα ήθελε. Υγεία και καλά ντουμάνια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/4/2020 στις 8:25 ΜΜ, virginkiller είπε

καλός είναι αλλά μου έκανε μαλακια με τα μεταφορικά και τα πλήρωσα 2 φορες. ο καπνος κομπλέ πάντως

Πήρα σήμερα al waha,πολύ κομπλέ. Ευχαριστώ για την απάντηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Greeniaris είπε

Λοιπόν guys για όποιον/ους είναι απο Θεσσαλονίκη, θέλω να πάρω καπνο από shisha nil Γερμανία κιλό γιατί δεν πάει άλλο με τους μουφα από τα αραβικά μαγαζιά. Αν θέλει κανείς να πάρουμε συνεταιριστικά στείλτε μου προσωπικο μήνυμα . Adalya, al waha βγαίνει 70€ (55 + 15) μεταφορικά μπορείτε να τσεκάρετε και το συζητάμε. 

Πολύ καλό καπνό Θεσσαλονίκη έχει στο ταζ Μαχάλ και σε πολύ καλές τιμές. Επίσης έχει και τους ναργιλεδες εξαιρετικές τιμές. Μια πάρα μα πάρα πολύ καλή ρεπλικα (το τονίζω) του alpha X την έχει 55€ μόνο! Έχοντας κάνει και αυτό αλλά και τον alpha X με ίσιο σετ κάρβουνα bowl heater πήλινο είδα ελάχιστες διαφορές. Για καπνό πάντως εξαιρετική ποιότητα adalya. Αν δεν κάνω λάθος πήρα προσφορά ένα κιλό (250χ4 γεύσεις) 45€

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, babble tribe είπε

Πολύ καλό καπνό Θεσσαλονίκη έχει στο ταζ Μαχάλ και σε πολύ καλές τιμές. Επίσης έχει και τους ναργιλεδες εξαιρετικές τιμές. Μια πάρα μα πάρα πολύ καλή ρεπλικα (το τονίζω) του alpha X την έχει 55€ μόνο! Έχοντας κάνει και αυτό αλλά και τον alpha X με ίσιο σετ κάρβουνα bowl heater πήλινο είδα ελάχιστες διαφορές. Για καπνό πάντως εξαιρετική ποιότητα adalya. Αν δεν κάνω λάθος πήρα προσφορά ένα κιλό (250χ4 γεύσεις) 45€

Είσαι σίγουρος ότι είναι όμως ορίτζιναλ ρε μπρο? Γιατί τις τελευταίες φορες που εχω καπνίσει απο ταζ μαχαλ δν μου άρεσε ο καπνός να σου πω τν αλήθεια μου θυμησε τον ναργιλέ που κανω μονος μου σπίτι με καπνο απο το αραβικο στν ρωμαϊκή αγορά. 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, Greeniaris είπε

Είσαι σίγουρος ότι είναι όμως ορίτζιναλ ρε μπρο? Γιατί τις τελευταίες φορες που εχω καπνίσει απο ταζ μαχαλ δν μου άρεσε ο καπνός να σου πω τν αλήθεια μου θυμησε τον ναργιλέ που κανω μονος μου σπίτι με καπνο απο το αραβικο στν ρωμαϊκή αγορά. 😂

Αυθεντικός είναι 100%. Επειδή έχω πάρει και από το αραβικό (έχω και σπίτι μου) δεν έχουν καμμία σχέση φαίνεται απο τα φύλλα του καπνού. Αυτοί στην ρωμαϊκή αγορά έχουν καθίσει πολύ καιρό με την γεύση και έχουν και παλαίωση σε λάθος συνθήκες ήλιος, ανοιχτή συσκευασία κλπ. Ο καπνός που έχει καλή διατήρηση και δεν είναι εμποτισμένος έχω και 5 χρόνια φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 hours ago, Greeniaris said:

Είσαι σίγουρος ότι είναι όμως ορίτζιναλ ρε μπρο? Γιατί τις τελευταίες φορες που εχω καπνίσει απο ταζ μαχαλ δν μου άρεσε ο καπνός να σου πω τν αλήθεια μου θυμησε τον ναργιλέ που κανω μονος μου σπίτι με καπνο απο το αραβικο στν ρωμαϊκή αγορά. 😂

Ούτε εμένα μου άρεσε που πήρα πρόσφατα και κοιτάω για κάτι άλλο.

Ξέρετε αν θα υπάρξει πρόβλημα, αν μου στείλει καπνό φίλος μου από Γερμανία ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/4/2020 στις 6:37 ΜΜ, morfin είπε

Δε στέλνει κανένα μαγαζί γεύσεις και ταχυδρομικώς το κάνεις με δικό σου ρίσκο.

Το μόνο σίγουρο είναι να τα έχεις μαζί σου όταν ταξιδεύεις και αυτό σε συγκεκριμένη ποσότητα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/3/2020 στις 11:34 ΠΜ, marikbane είπε

Αν είσαι ηράκλειο κρήτης, κάτι θα κάνουμε για καπνό ;)

Καλησπέρα.... Ηράκλειο Κρήτης που μπορώ να βρω καπνό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/4/2020 στις 11:33 ΜΜ, Georgethecretan είπε

Καλησπέρα.... Ηράκλειο Κρήτης που μπορώ να βρω καπνό;

Και εγω ενδιαφερομαι φιλε μου .. αν και ειμαι χανια.. αλλα δεν ειναι πια αποσταση :) στειλε μου να ενημερωθω κ γω για μαρκα κ τιμες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 minutes ago, djensar said:

Και εγω ενδιαφερομαι φιλε μου .. αν και ειμαι χανια.. αλλα δεν ειναι πια αποσταση :) στειλε μου να ενημερωθω κ γω για μαρκα κ τιμες

Υπάρχει περίπτωση να γίνεται τίποτα και για την υπόλοιπη Ελλάδα, ή μόνο για Κρήτη ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...