Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@babble tribe καλημέρα φίλε μου, μπορείς να μου δώσεις μια διεύθυνση για το Ταζ μαχαλ, έχει κάποια σελίδα στο Facebook η Instagram ?

 

Επεξ/σία από ThanasisUFC
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 hours ago, ThanasisUFC said:

@babble tribe καλημέρα φίλε μου, μπορείς να μου δώσεις μια διεύθυνση για το Ταζ μαχαλ, έχει κάποια σελίδα στο Facebook η Instagram ?

Απότι ξέρω και αυτό κλειστό είναι όπως όλα τα μαζαγία, βέβαια δεν ξέρω αν μπορείς να κάνεις παραγγελία, δες το page στο Facebook. Σε κάθε περίπτωση το μαγαζί βρίσκεται Κιλκισίου 29 στην Ευζώνων πάνω, γωνιακό είναι το μαγαζί.

14 hours ago, virginkiller said:

Ο shisha house Greece στέλνει σε όλη την Ελλάδα

Για ποιο λες διότι βρήκα 2 με αυτό το όνομα, στο Instagram τουλάχιστον, επίσης αυτό που λες έχει και γεύσεις μικρές ποσότητες, ή είναι όλες του κιλού ?

Επεξ/σία από SIP1995
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/4/2020 στις 1:32 ΠΜ, morfin είπε
Στις 14/4/2020 στις 6:37 ΜΜ, morfin είπε

Δε στέλνει κανένα μαγαζί γεύσεις και ταχυδρομικώς το κάνεις με δικό σου ρίσκο.

Το μόνο σίγουρο είναι να τα έχεις μαζί σου όταν ταξιδεύεις και αυτό σε συγκεκριμένη ποσότητ

Έτοιμο το μπλοκακι που μου δίνει και καταπληκτικά καπνίσματα. Καλό Πάσχα σε όλους.

received_787943525066981.jpeg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους με ρωτάνε για καπνό για την πόλη του Ηρακλείου, έχω περίπου 200γρ από κάθε μια από τις Adalya Rhapsody, Adalya Endless Flirt, Adalya Ice Boni, Adalya Cindy's
(γνήσια Adalya από Γερμανία, ξανθός καπνός , ακόμα στην original συσκευασία τους, μέσα στο κουτί: ανοίχτηκαν, δοκίμασα ένα session από το καθένα, δε μου άρεσαν τόσο), οπότε εάν κάποιος θέλει να τον εξυπηρετήσω, ας μου στείλει inbox! Ενημερώνω ότι δε πουλάω γενικά, απλά τους έχω κ κάθονται και ξέρω ότι είναι κόσμος που δεν έχει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, SIP1995 είπε

Απότι ξέρω και αυτό κλειστό είναι όπως όλα τα μαζαγία, βέβαια δεν ξέρω αν μπορείς να κάνεις παραγγελία, δες το page στο Facebook. Σε κάθε περίπτωση το μαγαζί βρίσκεται Κιλκισίου 29 στην Ευζώνων πάνω, γωνιακό είναι το μαγαζί.

Για ποιο λες διότι βρήκα 2 με αυτό το όνομα, στο Instagram τουλάχιστον, επίσης αυτό που λες έχει και γεύσεις μικρές ποσότητες, ή είναι όλες του κιλού ?

https://www.instagram.com/shisha.house.greece/?hl=el

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μέρες που είναι και υπάρχουν και ώρες για "χαμένο" διαδικτυακό κάψιμο για δείτε τις φωτογραφίες από ένα από τα 3 μεγαλύτερα εργοστάσια της Κίνας σε ναργιλέ. Μάλιστα στο Instagram του ενός εκ των ιδιοκτητών πατανε και καρδούλες εταιρείες και καταστηματάρχες μεγάλων ρωσικών καταστημάτων. Τιμές έως Μαξ τα 60 δολλάρια. Τα συμπεράσματα δικά σας. Και "καραβιά" nibiru hookah στους Γερμανούς. Σε φωτό έχω απλά δεν μπορώ να ανεβάσω λόγο mb 😂😂😂😂

Screenshot_2020-04-18-22-31-33-376_com.instagram.android.jpg

Screenshot_2020-04-18-22-40-51-302_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2020-04-18-22-49-07-765_com.instagram.android.jpg

Επεξ/σία από babble tribe
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, Χριστός Ανέστη!! Προτάσεις για ναργιλέ έως 150€ + καλή σωλήνα ?? Από μπολάκι εχω το Cascade και hmd κλασσικό τύπου kaloud lotus 1. Σκέφτομαι τον Moze Breeze που βγαίνει προσφορά στα 128 χωρίς τα μεταφορικά

Επεξ/σία από DrDrob
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αληθως ο κυριος,απο ναργιλέ θα σου προτεινα απο το σαιτ της el badia y4,mamay η πιο οικονομικα τους mr wood,εμενα που μου αρεσει το medium προς χαλαρο.τραβηγμα μου αρεσουν πολυ οι mamay και σαν design,και οι y 4 χαλαρο τραβηγμα εχουν,τωρα τους mr wood δεν τους ξερω ,αλλα εχω ακουσει καλα λογια,και ειναι και σε καλη τιμη.Ελπιζω να.βοηθησα😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, DrDrob είπε

Καλησπέρα, Χριστός Ανέστη!! Προτάσεις για ναργιλέ έως 150€ + καλή σωλήνα ?? Από μπολάκι εχω το Cascade και hmd κλασσικό τύπου kaloud lotus 1. Σκέφτομαι τον Moze Breeze που βγαίνει προσφορά στα 128 χωρίς τα μεταφορικά

https://www.hookahjoy.gr/collections/frontpage/products/bigmaks-rapier

https://e-shisha.gr/nargiles/hookah/nargiledes/aladin-mvp470/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και χρόνια πολλά! Ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποιο κατάστημα -ακόμα και στο εξωτερικό- με τον Alpha Hookah X σε λογική τιμή; Βλέπω στην Ρωσία τον πουλάνε 110 ευρώ και εδώ τον έχουν 240 αν είναι δυνατόν δηλαδή! Τον δοκίμασα σε γνωστό μαγαζί στην θεσσαλονίκη όπου συνεργάζονται με ένα άλλο που τους πουλάει, οι συναγωνιστές από σαλονίκη θα καταλάβουν ποιό λέω λογικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Η μπίλια που υπάρχει μέσα στην βαλβίδα εξαερισμού έχει σκουριάσει. Ξέρει κάποιος άμα μπορώ να την αντικαταστήσω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, alexisgav είπε

Καλησπέρα και χρόνια πολλά! Ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποιο κατάστημα -ακόμα και στο εξωτερικό- με τον Alpha Hookah X σε λογική τιμή; Βλέπω στην Ρωσία τον πουλάνε 110 ευρώ και εδώ τον έχουν 240 αν είναι δυνατόν δηλαδή! Τον δοκίμασα σε γνωστό μαγαζί στην θεσσαλονίκη όπου συνεργάζονται με ένα άλλο που τους πουλάει, οι συναγωνιστές από σαλονίκη θα καταλάβουν ποιό λέω λογικά.

Το πιο φτηνο που τον εχω δει εγω ειναι στα 199 απο γερμανια (Maxsells) αλλα με τα μεταφορικα βγαινει πιο ακριβα απο Ελλαδα (~230). Εχεις λινκ με τα 110 που λες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, greekboy είπε

Το πιο φτηνο που τον εχω δει εγω ειναι στα 199 απο γερμανια (Maxsells) αλλα με τα μεταφορικα βγαινει πιο ακριβα απο Ελλαδα (~230). Εχεις λινκ με τα 110 που λες?

Σε αυτό το λινκ που είναι μαγαζί ενός Ρώσου youtuber εχει 110 ευρω αλλά χωρίς το μπολ από οτι κατάλαβα 

https://hookahtimeshop.com/catalog/kalyany/alpha_hookah/model_x/

Μετά είναι το site της εταιρείας για το οποίο όμως δεν είμαι σίγουρος ότι είναι όντως επίσημο

http://alphahookah.ru/product-category/mini-kalyanyi/alphax/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιμη τις εταιρίας που τον παράγει μέσω alibaba. Απο το "εργοστάσιο" στο Petersburg. Μπορούν να το χρεώσουν συμβολικά ώστε να έρθει χωρίς τελωνεία από ότι μου είπε το κάνουν συχνά με Ελλάδα. Η τιμή για τα 50 τεμάχια και επάνω πέφτει κατά πολύ από τα 100€.

Screenshot_2020-04-19-13-51-12-758_com.alibaba.intl.android.apps.poseidon.jpg

Πιστεύω μια εταιρεία στην Ελλάδα θα φέρει σίγουρα πάνω από 50 όπως και να έχει και τα 200 που τον δίνουν εδώ είναι τίμια τιμή καθώς μην ξεχνάμε την φορολογία στην Ελλάδα και την αρχική επένδυση που θα βάλουν. Προφανώς κάτι που θα το πάρεις 80 θα το δώσεις 200+ για να βγάλεις κάποιο καθαρό κέρδος 30-40€ (μετά από αποδείξεις running cost επιχειρήσης κλπ κλπ) 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...