Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 hour ago, alex19871987 said:

True passion από πού και τι τιμή??

Ταζ Μαχαλ Θεσσαλονικη, 15 τα 200γρ. Διαβασε από την σελιδα 254 του νηματος για περισσοτερες πληροφοριες!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 8/5/2020 στις 2:30 ΠΜ, marikbane είπε

Ενυπωσεις απο True Passion: Okolom πολυ καλη κ εντονη γευση (σαν γιασεμι), le cak επισης πολυ εντονη (σαν λεμονοπιτα ειναι η γευση κ βγαζει εξισου λεμονι κ πιτα), cinderella μετρια προς αδιαφορη (Σαν να μην ειχε συγκεκριμενη γευση) και η sluShy peami περιεργη (η μεντα καλυπτει καπως το ροδακινο, το οποιο μενει κυριως σαν επιγευση και οχι οταν ρουφας). Προφανως ειναι και θεμα προσωπικου γουστου, αλλα αυτα απο εμενα!

Το okolom ειναι αυτο που εχει με μεντα?η  με granbrry?καμια αλλη γευση καλη ξερεις?

Επεξ/σία από gaurorakomelas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, έχω εναν Amy Deluxe Alu 55cm, τον οποιο πήρα 70 ευρω..πολλες φορες μου βγαζει μια πολυ περιεργη γευση στο καπνισμα,σαν χαλασμενο,ενω πριν τη χρηση εχω καθαρισει τον ναργιλε..η κεφαλη ειναι γυαλινη Amy deluxe,ενω χρησιμοποιω και καλουντ..η γευση αυτη βγαινει ανεξαρτητως καπνου που χρησιμοποιω..

τι μπορει να φταιει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 hours ago, gaurorakomelas said:

Το okolom ειναι αυτο που εχει με μεντα?η  με granbrry?καμια αλλη γευση καλη ξερεις?

Την σκέτη OKOLOM έκανα Γιάννη, η οποία είναι μέντα γιασεμί και είναι σίγουρα μια που θα ξαναπάρω. Δυστυχώς όπως είπα από τις 4 γεύσεις που πήρα, μόνο αυτή κ η le cak ήταν του γούστου μου. Θα δοκιμάσω κ άλλες 2 OKOLOM που έχει το Ταζ, αλλά περιμένω λίγο μήπως κάνω καμία καλή παραγγελία από Γερμανία. (εκεί βέβαια ο True Passion πάει 18 τα 200 λόγω φορολογίας...) 

 

7 hours ago, Ali95 said:

Καλησπέρα, έχω εναν Amy Deluxe Alu 55cm, τον οποιο πήρα 70 ευρω..πολλες φορες μου βγαζει μια πολυ περιεργη γευση στο καπνισμα,σαν χαλασμενο,ενω πριν τη χρηση εχω καθαρισει τον ναργιλε..η κεφαλη ειναι γυαλινη Amy deluxe,ενω χρησιμοποιω και καλουντ..η γευση αυτη βγαινει ανεξαρτητως καπνου που χρησιμοποιω..

τι μπορει να φταιει;

Υποπτεύομαι λάστιχο. Στήσε το ναργιλέ, αφού τον πλύνεις όλο, και άρχισε να εντοπίζεις που μπορεί να είναι, χωρίς να τον ανάψεις. Ειδάλλως, αν δεν βρεις έτσι κάτι, μπορεί να είναι κ το κάρβουνο, το οποίο πχ αν έχει πάρει κάποια υγρασία, μπορεί να σου βγάζει πολύ άσχημη γεύση! Ελπίζω να το βρεις!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, marikbane είπε

Την σκέτη OKOLOM έκανα Γιάννη, η οποία είναι μέντα γιασεμί και είναι σίγουρα μια που θα ξαναπάρω. Δυστυχώς όπως είπα από τις 4 γεύσεις που πήρα, μόνο αυτή κ η le cak ήταν του γούστου μου. Θα δοκιμάσω κ άλλες 2 OKOLOM που έχει το Ταζ, αλλά περιμένω λίγο μήπως κάνω καμία καλή παραγγελία από Γερμανία. (εκεί βέβαια ο True Passion πάει 18 τα 200 λόγω φορολογίας...) 

Υποπτεύομαι λάστιχο. Στήσε το ναργιλέ, αφού τον πλύνεις όλο, και άρχισε να εντοπίζεις που μπορεί να είναι, χωρίς να τον ανάψεις. Ειδάλλως, αν δεν βρεις έτσι κάτι, μπορεί να είναι κ το κάρβουνο, το οποίο πχ αν έχει πάρει κάποια υγρασία, μπορεί να σου βγάζει πολύ άσχημη γεύση! Ελπίζω να το βρεις!

Παντως η περιγραφη λεει για τζιντζερ,λεμονι και elderberry

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σκέφτομαι να επενδύσω σε καινούριο ναργιλε ειδικά τώρα το καλοκαιράκι τα απογευματα τραβάει αρκετά . Λέω να πάω στους τετράγωνο θα hydrex έχω ακούσει καλά λόγια γιαυτους κ μια φορά που έκανα ήταν δυνατός . Τι λέτε ; Είδα έναν που πεζει στο 120 ρι . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Mrsmoke95 είπε

Παιδιά σκέφτομαι να επενδύσω σε καινούριο ναργιλε ειδικά τώρα το καλοκαιράκι τα απογευματα τραβάει αρκετά . Λέω να πάω στους τετράγωνο θα hydrex έχω ακούσει καλά λόγια γιαυτους κ μια φορά που έκανα ήταν δυνατός . Τι λέτε ; Είδα έναν που πεζει στο 120 ρι . 

Γνωμη μου καλυτερη επιλογη ο Aladin MVP470 στα 85€ με ρυθμιζομενο diffuser για ολα τα γουστα και με τα υπολοιπα 35 παιρνεις 1-2 ποιοτικά bowl 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Mrsmoke95 είπε

Παιδιά σκέφτομαι να επενδύσω σε καινούριο ναργιλε ειδικά τώρα το καλοκαιράκι τα απογευματα τραβάει αρκετά . Λέω να πάω στους τετράγωνο θα hydrex έχω ακούσει καλά λόγια γιαυτους κ μια φορά που έκανα ήταν δυνατός . Τι λέτε ; Είδα έναν που πεζει στο 120 ρι . 

Για μενα ουτε καν ,βολικος στην μεταφορα ,αλλα λογω του οτι ειναι πλεξιγκλας δεν.εχει την ιδια αντοχη με εναν ανοξείδωτο,εγω για ναργιλεδες κοιταω σε ενα γαλλικο σαιτ el badia,μπες παρε μια ιδεα,καλη φαση ειναι σε χαμηλο μπατζετ οι mr wood και οι elbadia,τωρα κατι aladin και κατι αλλα ουτε καν τα ξερω και δεν εχουν καν ονομα στην ξενη αγορα,αν θες να.παρεις πραγματικα.κατι καλο ξεπερνας τα 200 ενδεικτικα wookah,nube,alpha,vz hookah,mamay customs,τελος αν πραγματικα θες ναργιλε ευκολο στην μεταφορα και να μην σπασει ποτε παρε την ναργιλεδαρα vz raido _οπου την βρεις😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, gaurorakomelas είπε

Για μενα ουτε καν ,βολικος στην μεταφορα ,αλλα λογω του οτι ειναι πλεξιγκλας δεν.εχει την ιδια αντοχη με εναν ανοξείδωτο,εγω για ναργιλεδες κοιταω σε ενα γαλλικο σαιτ el badia,μπες παρε μια ιδεα,καλη φαση ειναι σε χαμηλο μπατζετ οι mr wood και οι elbadia,τωρα κατι aladin και κατι αλλα ουτε καν τα ξερω και δεν εχουν καν ονομα στην ξενη αγορα,αν θες να.παρεις πραγματικα.κατι καλο ξεπερνας τα 200 ενδεικτικα wookah,nube,alpha,vz hookah,mamay customs,τελος αν πραγματικα θες ναργιλε ευκολο στην μεταφορα και να μην σπασει ποτε παρε την ναργιλεδαρα vz raido _οπου την βρεις😁

Κ από καπνό παιδιά που μπορώ να βρω οικονομικό all fakher ? Καιρό τώρα επερνα πέτρες ατμού και έκανα της rocks τώρα λέω να δοκιμάσω καπνό τον αποφεύγω λόγω νικοτίνης αλλά ψάχνω και δεν μπορώ να βρω και εκεί που βρήκα είχε κάτι τιμές πολύ υψηλές . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα 

ηθελα να ρωτήσω αν ξέρετε στην Ελλάδα κανένα σάιτ η μαγαζί για καπνό ναργιλε al fakher η στη Θεσσαλονίκη κάποιος ; Γιατί όλα είναι εξαντλημένα και στο eBay δεν έχει πια .... sos 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 hours ago, gaurorakomelas said:

Παντως η περιγραφη λεει για τζιντζερ,λεμονι και elderberry

Γιάννη έχει σίγουρα κάτι δροσερό μέσα, τώρα που την κάνω. Ίσως μενθολη λίγη. Σου την προτείνω αν σου αρέσουν οι λουλουδένιες γεύσεις, το elderberry βγάζει γεύση γιασεμί/νυχτολούλουδο φάση.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα σας,
ειναι η πρώτη φορά που γράφω.περιστασιακα κάνω μόνο ναργιλέ ούτε τσιγάρο ούτε τίποτα άλλο..πήρα πρόσφατα έναν Amy I need you και τον χρησιμοποιώ με κάρβουνα Tom coco diamond και το μαμά πήλινο ενώ παρηγγηλα ήδη σιλικόνη/γυαλί μπολ και καλουντ (βάζει 2 κάρβουνα το 3ο από πάνω όχι μεγάλο).

παρήγγηλα σήμερα Επίσης δυο κιλά για να την μοιραστώ με φίλο απ το «παλάτι» στην Θεσσαλονίκη (καταλάβατε νομίζω ;) ) True Passion le cak και την love story...είδωμεν τις επόμενες εβδομάδες λοιπόν...
εσεις ανάμεσα σε adalya και true passion τι θα επιλέγατε;
Είμαστε σίγουροι ότι είναι αυθεντικές απ τον συγκεκριμένο «προμηθευτή» οι γεύσεις;;

ευχαριστω προκαταβολικά :)

Επεξ/σία από Giannisma
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...