Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)

santana99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 hour ago, The_Judas said:

Το ραχάτι τι καπνούς πουλάει και σε τι τιμές;

Επίσης έχει ένα ανατολίτικο μινι μάρκετ, φιλίππου με αγνώστου στρατιώτου, δίπλα στην ρωμαική αγορά. Adalya πουλάει απ' ότι μου έχουν πει.

Για το Ραχάτι, από τιμές δεν ξέρω δυστυχώς τι παίζει.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 4,3k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Αντρα θελω, τωρα τον θελω. Κανεις δεν θα ρισκαρει τον κωλο του να εισαγει ΠΑΡΑΝΟΜΑ καπνο για την ανεση σου. Οποτε εδω υπαρχει ενα διλλημα. Η διαλεγεις ποιοτητα και τα σκας, η τιμη και καπνιζεις μαρμελ

Να πω και γω την ταπεινή μου γνώμη περι του θέματος. Σίγουρα για μένα πρώτο ρόλο παίζει ο καπνός και μετά το μπωλ σε συνδυασμό με το hm. Ο ναργιλές, ο σωλήνας και το mouthpiece έρχονται αμέσως μετά μα

Για να ασχοληθείς με ναργιλέ στο σπίτι θέλεις τα παρακάτω υποχρεωτικά κατά την άποψη μου.  1) έναν ναργιλέ, έχω καπνίσει στον c1 πάνω από 50 φορές και είναι οκ με ότι κακό όμως έχει ενας μικρός ν

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 ώρες πριν, SIP1995 είπε

Πήγες δυστυχώς σε λάθος μαγαζιά...πάνε 1) Taj Mahal (πάνω στην ερτ 3, γωνιακό μαγαζί), 2) Ραχάτι (πάνω στην Ολύμπου), 3) από την πάνω μεριά του Μπιτ Παζάρ, έχει ένα ναργιλεδάδικο που πουλάει.

Από ταζ μαχαλ πέρασα το πρωί, γιατί είδα ότι πουλάνε λίγο πιο πίσω στο νήμα, παρόλα αυτά ενώ η κοπέλα ήταν μέσα δεν μου άνοιξε καν (κλειδωμένα) και πέρασα γύρω στις 11

Για το ραχατι δεν ήξερα ότι πουλάει

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Τελικά παιδιά είπα να δώσω κάποια παραπάνω λεφτά κ ένας φίλος μ πρότεινε αυτόν (https://e-shisha.gr/nargiles/hookah/nargiledes/amy-deluxe-little-stick-diafano/) κ τον πήρα στα 150€..δεν πήρα κάτι έξτρα για τον ναργιλέ γιατί μου είπαν κ από το μαγαζί ότι κ το καλουντ π έχει κ το γυάλινο μπολ ότι είναι ήδη καλά κ δεν χρειάζεται κάτι..ποια είναι η άποψη σας?

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλημέρα στα παιδιά,

Παρέλαβα την Παρασκευή τον νέο μου ναργιλέ, Aladin MVP 470 και ένα Oblako Phunnel M.

Πολύ ευχαριστημένος από το setup, σαν αρχάριος δεν μπορώ να καταλάβω ακόμα πολλά, δεν έχω κάποιο μέτρο σύγκρισης πέρα από διάφορα μαγαζιά.

Αν κάποιος μπορεί για καπνό από Θεσ/νίκη ας στείλει ένα pm.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλησπέρα παιδιά εχω αδελφικό φίλο Γερμανία και μ αγόρασε κάτι καπνούς από Γερμανία από μαγαζί . Μήπως γνωρίζεται αν μπορεί να στείλει με ταχυδρομεία Ελλάδα χωρίς αυτά να κατασχεθούν ;;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
29 minutes ago, esgnapalm said:

Καλησπέρα παιδιά εχω αδελφικό φίλο Γερμανία και μ αγόρασε κάτι καπνούς από Γερμανία από μαγαζί . Μήπως γνωρίζεται αν μπορεί να στείλει με ταχυδρομεία Ελλάδα χωρίς αυτά να κατασχεθούν ;;

Μπορεί, δεν ελέγχεται τίποτα εντός Ευρωπαϊκής ζώνης Schengen αν και θα πρότεινα να τοποθετηθεί σε κούτα που δεν έχει διακριτικά του μαγαζιού που αγοράστηκε...

• Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια σμρ επειδη μου τειλειωσαν τα καρβουνα ειπα να δοκιμασω θυμιαματος εκανα 2-3 sessions και αναρωτιεμαι ειναι βλαβερα αν συνεχισω θα εχω προβλημα ?αν σταματησω τωρα εχει προλαβει να δημιουργηθει καποιο προβλημα?

Επεξ/σία από Kissandrakis
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
11 minutes ago, Kissandrakis said:

Παιδια σμρ επειδη μου τειλειωσαν τα καρβουνα ειπα να δοκιμασω θυμιαματος εκανα 2-3 sessions και αναρωτιεμαι ειναι βλαβερα αν συνεχισω θα εχω προβλημα ?αν σταματησω τωρα εχει προλαβει να δημιουργηθει καποιο προβλημα?

Σταμάτα ΕΝΝΟΕΙΤΕ, όχι δεν έχει προλάβει να δημιουργηθεί. Έχουν πολλά χημικά μέσα ρε συ, και μπαρουτι και άλλα πράγματα. Μην τα κάνεις ούτε για έκτακτη ανάγκη, μια ζωή την έχουμε...

• Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, marikbane είπε

Σταμάτα ΕΝΝΟΕΙΤΕ, όχι δεν έχει προλάβει να δημιουργηθεί. Έχουν πολλά χημικά μέσα ρε συ, και μπαρουτι και άλλα πράγματα. Μην τα κάνεις ούτε για έκτακτη ανάγκη, μια ζωή την έχουμε...

Αρα να μην ανυσηχω? Να σημειωθει οτι ολα τα sessions ζητημα να ηταν 30-40 λεπτα νομιζω.

Επεξ/σία από Kissandrakis
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
57 λεπτά πριν, Kissandrakis είπε

Αρα να μην ανυσηχω? Να σημειωθει οτι ολα τα sessions ζητημα να ηταν 30-40 λεπτα νομιζω.

Μακρια όπως σου είπε το παιδι,αν σου τελειώνουν τα καρύδας,μην κανεις καθόλου.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλησπέρα,άμα ταξιδέψω απο θεσσαλονίκη για ηράκλειο και έχω μέσα στη βαλίτσα μου 1 κιλό γεύση,θα έχω κάποιο θέμα;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
37 λεπτά πριν, mG131 είπε

Καλησπέρα,άμα ταξιδέψω απο θεσσαλονίκη για ηράκλειο και έχω μέσα στη βαλίτσα μου 1 κιλό γεύση,θα έχω κάποιο θέμα;

Κανένα

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα!

Γνωρίζετε κάποιο αξιόπιστο μαγαζί/site που να πουλάει καπνούς(γεύσεις) της Adalya?

Αν δεν υπάρχει κάτι στην Ελλάδα,  δεν έχω πρόβλημα να παραγγείλω από εξωτερικό.

Edit: Βρίσκομαι στην Θεσσαλονίκη

Επεξ/σία από papageorge007
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλησπερα εχω τον oduman n9 spider και απο εκει που κανεις εξαερωση βγαινει και μπαινει αλλο ενα λαστιχο...θα μπορω να βαλω και να εχει δυο λαστιχα ή θα χαλασει την ποιοτητα του αναμματος και να μην αγορασω δευτερο?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.