Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ζομο ειδικά ξανθιά τα σπάει

4 ώρες πριν, gkampanis είπε

Καλησπερα και απο εμενα παιδια , ειχα μια εποικ. με ενα καταστημα στο FB ( Shisha House Greece) εχει παρει κανεις καμια γευση που να αξιζει γτ με τρομαζει να παρω ενα κιλο ολοκληρο ετσι χωρις να εχω ακουσει μια γνωμη.

Έλα φίλε μου έχω πάρει 2-3 φορές. Αλλά δεν θα ξαναπάρω. Έχω πάρει να είναι καλός αλλά έχω πάρει και σκουπίδι. Όταν λέμε σκιυπιδι παίζει να μην ήταν καν φίλα καπνού μέσα. Ας μην παίζουμε με την υγεία μας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα σας,

μάτια προηγούμενες σελίδες είχα διαβάσει για αξιόλογες ρέπλικες ναργιλέ από Ρωσία αν δε κάνω λάθος.εχει αγοράσει κανείς; Υπάρχει κάτι σε steamulation η κάτι ανάλογο; Όποια γνώμη δεκτή. Κάνω περιστασιακά με amy I need you και σιλικόνη γυαλί φθηνό πήλινο και μικρό kalud

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απορία που έχω εδώ και καιρό είναι εάν μπορώ να πάρω κάποια γεύση που να πωλείται ξεχωριστά ο καπνός και το μπουκαλάκι γλυκερίνης (π.χ. Vulkana Virginia) και να προσθέσω κάποιο άλλο υγρό στον καπνό (π.χ. μπουκαλάκι Adalya Mix, σαν αυτό). Με Vulkana Virginia και αυτό το μπουκαλάκι, ας πούμε, να προσεγγίσω κάποια γεύση Adalya που δε βρίσκω στην Ελλάδα.

Το έχει δοκιμάσει κανείς;

Σκέφτομαι ότι από το να πέσω σε μούφα γεύση ή να περιμένω να βρω γνήσια γεύση από Γερμανία ή να πέσω σε κάποια γνήσια γεύση που κυκλοφορεί στην αγορά και δε θα μ' αρέσει, αν το αποτέλεσμα είναι κοντά, να τη "φτιάξω" μόνη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου αν παρεις εναν Aladin Mvp.. εισαι καλημενος και με το παραπανω... Επισης Οι Βουλκανα ειναι πολυ αξιολογοι τωρα που εβγαλαν GV παρε μια γευση που σου αρεσει και αστο τουλαχιστον 8 μερες και μετα θα ειναι πολυ καλος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά έχω ένα καπνό zomo orange που πουλάω διότι δεν Μ άρεσε αγορασμενο από Γερμανία όποιος θέλει ας Μ στείλει έχει περίπου 180 γραμμάρια μέσα 

Θεσσαλονίκη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά εχω τον ναργιλε oduman micro γνωριζει κανεις αν κανει αυτη η φλαντζα https://www.naranara.gr/product/φλάντζα-μπώλ-κεφαλής-grommet/ σε αυτο το μπολ γιατι εχασα την δικη του?https://www.naranara.gr/product/oduman-κεραμικό-κεφαλάκι-μπλε/

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/8/2020 στις 2:20 ΠΜ, Mihalos είπε

Γειά χαρά σε ολους

Πρόταση για ναργιλε

Koress K3 'η  Alpha hooka X? 

Καπνοί είναι μαύροι επί το πλείστον 

bowl alpaka lipache 

Screenshot_20200829_191814.jpg

Koress k3 γιατι εχεις 3 επιλογες καπνίσματος,αν και ο alpha x joker edition μου αρεσε πολυ,αλλα επειδή λες για μαυρο καπνο θα πηγαινα στον Κ3 με το diffuser τερμα πανω😉

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...