Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους... έχω δοκιμάσει 2 3 καπνούς και έχω καταλήξει σε al fakher.. σε τι τιμή αξιζει η αγορά για 1 κιλό; Επίσης αντίστοιχος καπνός για πρόταση; ευχαριστωωωωωω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πωλειται STEAMULATION CLASSIC PLATINUM CLEAR  για λογαριασμό φίλου!

Τον έχει ενα μηνα στην κατοχη του.
   Επισης δίνεται με σωληνα σιλικονης και mouthpiece  el badia carbon!
Ο ναργιλές βρίσκεται σε εξαιρετική κατάσταση!

Τιμη αγορας ναργιλε 300€
Τιμη πωλησης 240€ (μαζι με σωληνα κ το mouthpiece) 
Για περισσοτερες φωτογραφιες και πληροφοριες στειλτε μου μηνυνα ή επικοινωνήστε με τον κάτοχο μέσω facebook

 https://www.facebook.com/xristos.chris.1

FB_IMG_1600416486914.jpg.5680a9c7dd037b19ec1fb35d2e93c412.jpgFB_IMG_1600416479491.jpg.f6a78eaf395d0aa5d26c2add29b3a647.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/9/2020 στις 11:11 ΜΜ, mtgnikolas είπε

Καλησπέρα σε όλους... έχω δοκιμάσει 2 3 καπνούς και έχω καταλήξει σε al fakher.. σε τι τιμή αξιζει η αγορά για 1 κιλό; Επίσης αντίστοιχος καπνός για πρόταση; ευχαριστωωωωωω.

θελει προσοχή γιατί παίζει πολύ μούφα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σας

Μηπως γνωριζει κανεις γερμανικο σαϊτ που μπορω να παραγγειλω γευσεις και να κανει αποστολη;(γιατι εχω ακουσει δεν το κανουν ολοι)

ενδιαφερομαι για adalya+al waha

Ξανθες γευσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!Ψαχνω κόκκινο καπνό adalya lady killer είμαι Θεσσαλονίκη.Οποίος έχει ή ξερει που μπορώ να βρω ας μου πει.Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα αν εχει παραγγηλει καποιος απο εξωτερικο επωνυμο συσκευασμενο καπνο?

(απο καποιο eshop το οποιο να κανει αποστολές Ελλάδα)

Επίσης υπάρχει πιθανότητα να περάσει ο καπνός χωρίς να φορολογηθεί ωστε να ρισκάρουμε την παραγγελία?

ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Επεξ/σία από perr_leon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα στους συναγώνιστες,

Εχω παρει 1 κιλο al waha  blueberry απο τον  gaurorakomelas

αν καποιος θελει να το σπασουμε μου στελνει μνμ

 

Επεξ/σία από BraziL
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/9/2020 στις 10:41 ΠΜ, perr_leon είπε

Καλησπέρα αν εχει παραγγηλει καποιος απο εξωτερικο επωνυμο συσκευασμενο καπνο?

(απο καποιο eshop το οποιο να κανει αποστολές Ελλάδα)

Επίσης υπάρχει πιθανότητα να περάσει ο καπνός χωρίς να φορολογηθεί ωστε να ρισκάρουμε την παραγγελία?

ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Φιλε και εγω ακριβως αυτο ρωταω πιο πανω αν εχεις κανενα νεο ενημερωσε με

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/9/2020 στις 9:20 ΠΜ, gaurorakomelas είπε

Koress k3 γιατι εχεις 3 επιλογες καπνίσματος,αν και ο alpha x joker edition μου αρεσε πολυ,αλλα επειδή λες για μαυρο καπνο θα πηγαινα στον Κ3 με το diffuser τερμα πανω😉

Καλημερα , για καρβουνα προτασεις και απο που αγοραζουμε? kaloud + , Alpaca lipache bowl

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Κριτική γεύσεων

+++Καλός: Γεύση δυνατή, χαλάρωση πλήρης

++Καλός: Ωραία γεύση με χαλάρωση

+Καλός: Ωραία γεύση χωρίς χαλάρωση

Γεια Χαρά: Μάπα γεύση, καπνός Ε' κατηγορίας, δεν τους νοιάζει τι βάζουν μέσα

 

Καπνοί

 

---Εισαγωγής (από προσωπικά ταξίδια, πρo εποχής COV19)---

Tangiers: +++Καλός, Absinth, Watermelon, Kashmir, Mint, φανταστική ποιότητα, άλλα επίπεδα καπνίσματος, δεν υπάρχει σύγκριση

Darkside: +++Καλός, Supernova, BananaPapa, περίπου στο league των tangiers, λίγο πιο κάτω

Starbuzz Serpent: ++Καλός, Skull, Lioness, Sting Mint, Rogue

Starbuzz Vintage: ++Καλός: honey Dew me, tiramisu

 

 

---Local Official Vendor---

True Passion: +Καλός, Τα ανακατεύω για 15 μέρες, δίνουν καλό κάπνισμα, καλός καπνός, γεύση πρώτη στις: Μέντες, Βαμπιρ, Οκολομ. Ευγενέστατη εξυπηρέτηση

Al Fakher Original: +Καλός: Mint, Double Apple, Melon, WaterMelon, σταθερή ποιότητα

Νakhla: ++Καλός, Double Apple,

Panorama Gold: Γεια Χαρά, δεν ξαναπαίρνω άλλην φορά

Voulkana GV: +Καλός: Μέντα, Τσουρέκι, Μοκα. Πολύ καλή ποιότητα καπνού/μελάσας, Μπράβο ρε Voulkana και σ' ανώτερα 👍

 

---ΧΧΧ---

Web ordered : Al Waha 70e/k , Ice-Mint, ο καπνός πετάχτηκε, (είχε χαρτόνια και κλαδιά!), μαζί με τα φράγκα μου, Al Fakher 80e/k, Mint:

καλός την πρώτη φορά, για πέταμα την δεύτερη φορά που αγόρασα. Double Apple, καλός την πρώτη και την δεύτερη, μάπα την τρίτη φορά. Ακριβός σε σχέση με την ποιότητα, επίσης ο τύπος ήταν ειρωνικός στις επικοινωνίες μας. Χάρισμα τα 200e, δεν ξαναπαίρνω.

Από Λαική Αγορά B.E.: Al Fakher, 10e/200gr, το δίνουνε σε σακουλάκια, η θέση τους αλλάζει από μέρα σε μέρα, ψάξτε και θα τους βρείτε (ναι, είναι διάφοροι τύποι/τύπισες): Mint (1 φορά, +καλό, 2 φορές,  καλό, μια φορά για πέταμα, ), Double Apple, (3 φορές +καλό, 3 καλό, 2 για πέταμα). Πολύ ευγενικοί οι διάφοροι τύποι από τον Λίβανο, Ναϊρόμπι, Αίγυπτο, είναι λίγο τζόγος η ποιότητα αλλά τουλάχιστον δεν πετάς 80αρια την φορά ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα! Να ρωτησω? Θελω να αγορασω γευσεις για ναργιλε και τοπικα εχω δοκιμασει 2 μαγαζια...Ειμαι απο τα Χανια Κρητης...υπαρχει κανενα μαγαζι για αγορα γευσεων μεσω ιντερνετ? το μονο που εχω δοκιμασει ειναι το naranara απο γευσεις αλλα γενικα θελω να δοκιμασω και αλλες διαφορετικες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνομαι για αγορά ναργιλέ με budget ~100 ευρώ.
Έχω καταλήξει σε αυτούς : Aladin MVP460   ή   Kaya Elox 630CE   ή   Αladin MVP670 .
Διάβασα πως ο MVP460 είναι τίμιος και vfm  ,για τους άλλους δύο δεν βρήκα κάτι σχετικό.
Αξίζει να πάω σε κάποιος από τους άλλους δυο , εννοώ τα χρήματα θα πιάσουν τόπο; Έχετε να προτείνετε κάτι καλύτερο σε αυτά τα λεφτά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 λεπτά πριν, vaggelisthesgr είπε

Ψάχνομαι για αγορά ναργιλέ με budget ~100 ευρώ.
Έχω καταλήξει σε αυτούς : Aladin MVP460   ή   Kaya Elox 630CE   ή   Αladin MVP670 .
Διάβασα πως ο MVP460 είναι τίμιος και vfm  ,για τους άλλους δύο δεν βρήκα κάτι σχετικό.
Αξίζει να πάω σε κάποιος από τους άλλους δυο , εννοώ τα χρήματα θα πιάσουν τόπο; Έχετε να προτείνετε κάτι καλύτερο σε αυτά τα λεφτά; 

Πηγαινε για τον 460,αφου ο 470 δεν βλεπω να υπαρχει σε ελληνικο καταστημα διαθέσιμος και με τα ρεστα παρε ενα καλο bowl.Σου προτείνω Foyer Kali Army 25€ απο Ελλαδα,Γαλλια παιζει και με τα μισα αλλα δεν το εχω ψαξει περισσοτερο. 

https://shishalove.gr/?s=Foyer+Kali+Army

Επεξ/σία από stathis97
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...