Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)

santana99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 12/9/2020 στις 7:22 ΜΜ, Mohito6 είπε

Γεια χαρά στην ομάδα. Είμαι φίλος του ναργιλέ, κάνω 2-3 φορές την εβδομάδα σε μαγαζιά και μερικές φορές σπίτι με φίλους. Γνωρίζω πολλά για τον τρόπο λειτουργίας και την διαδικασία "φτιαξίματος" του ναργιλέ καθώς έχω κάνει πολλές φορές μόνος στο σπίτι με δανεικό ναργιλέ.

Είμαι σε ψάξιμο για αγορά του πρώτου μου ναργιλέ, με budget 150€ μαξ για όλον τον εξοπλισμό. Έχω (ψιλό)κατασταλάξει σε αυτόν τον Dschinni: https://dschinni-shisha.com/new-in/hookahs/1490/dschinni-chucky-black-purple-rain-crystal-hookah . Διάβασα πολύ καλά σχόλια για τα λεφτά του. Είναι και stainless steel όσο το σώμα (εκτός από το εξωτερικό αλουμινένιο περίβλημα) οπότε ευελπιστώ και στην αντοχή χρόνου. Λέω να τον παραγγείλω από shisha nil μαζί με τα περισσότερα αξεσουάρ μιας και έχουν μόνο 16€ μεταφορικά. Oduman Ignis για hmd και μπολ δεν διάλεξα ακόμα.

Ποια είναι η γνώμη σας για τις επιλογές μου; Είναι καλή επιλογή του ναργιλέ και του καταστήματος; Οποιαδήποτε συμβουλή είναι καλοδεχούμενη. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

Τσέκαρε και αυτόν εδω φιλε

https://www.hookahjoy.gr/collections/frontpage/products/bigmaks-rapier

Το πακετο μετα απο τηλ για καλύτερη τιμη βγηκε στα 160€ μαζι με μεταφορικά και περιλαμβανε εκτος το ναργιλε τα εξης:

https://www.hookahjoy.gr/collections/bowl-ναργιλε/products/upgrade-form-upg-classic-mini

https://www.hookahjoy.gr/collections/καπνοσ-ναργιλε/products/bundle-vullkana-tobacco-120gr-blonde-shaman-coals-στομια-μιασ-χρησησ

https://www.hookahjoy.gr/collections/ηλεκτρικεσ-θερμαστρεσ/products/ηλεκτρική-θερμάστρα-για-κάρβουνα-el-badia-100w

https://www.hookahjoy.gr/collections/διαχειριστές-θερμότητας/products/kaloud-1-replica

Νομίζω είναι vfm... 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 4,3k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Αντρα θελω, τωρα τον θελω. Κανεις δεν θα ρισκαρει τον κωλο του να εισαγει ΠΑΡΑΝΟΜΑ καπνο για την ανεση σου. Οποτε εδω υπαρχει ενα διλλημα. Η διαλεγεις ποιοτητα και τα σκας, η τιμη και καπνιζεις μαρμελ

Να πω και γω την ταπεινή μου γνώμη περι του θέματος. Σίγουρα για μένα πρώτο ρόλο παίζει ο καπνός και μετά το μπωλ σε συνδυασμό με το hm. Ο ναργιλές, ο σωλήνας και το mouthpiece έρχονται αμέσως μετά μα

Για να ασχοληθείς με ναργιλέ στο σπίτι θέλεις τα παρακάτω υποχρεωτικά κατά την άποψη μου.  1) έναν ναργιλέ, έχω καπνίσει στον c1 πάνω από 50 φορές και είναι οκ με ότι κακό όμως έχει ενας μικρός ν

Δημοσιευμένες Εικόνες

11 ώρες πριν, chrisnaruto είπε

Καλησπέρα σε όλους! @Mihalos  @gaurorakomelas  διάβασα που λέτε για τον koress k3. Μπορείτε να μου πείτε από που μπορώ να τον πάρω; Για να μην πάρω από κάπου που δεν γνωρίζω και μου έρθει καμια ρεπλικα

καλημερα ,εγω τον πηρα απο https://www.elwano.de/  . τελικη 280 euro με μεταφορικα

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλησπέρα σε όλους... έχω δοκιμάσει 2 3 καπνούς και έχω καταλήξει σε al fakher.. σε τι τιμή αξιζει η αγορά για 1 κιλό; Επίσης αντίστοιχος καπνός για πρόταση; ευχαριστωωωωωω.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Πωλειται STEAMULATION CLASSIC PLATINUM CLEAR  για λογαριασμό φίλου!

Τον έχει ενα μηνα στην κατοχη του.
   Επισης δίνεται με σωληνα σιλικονης και mouthpiece  el badia carbon!
Ο ναργιλές βρίσκεται σε εξαιρετική κατάσταση!

Τιμη αγορας ναργιλε 300€
Τιμη πωλησης 240€ (μαζι με σωληνα κ το mouthpiece) 
Για περισσοτερες φωτογραφιες και πληροφοριες στειλτε μου μηνυνα ή επικοινωνήστε με τον κάτοχο μέσω facebook

https://www.facebook.com/xristos.chris.1

FB_IMG_1600416486914.jpg.5680a9c7dd037b19ec1fb35d2e93c412.jpgFB_IMG_1600416479491.jpg.f6a78eaf395d0aa5d26c2add29b3a647.jpg

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Στις 17/9/2020 στις 11:11 ΜΜ, mtgnikolas είπε

Καλησπέρα σε όλους... έχω δοκιμάσει 2 3 καπνούς και έχω καταλήξει σε al fakher.. σε τι τιμή αξιζει η αγορά για 1 κιλό; Επίσης αντίστοιχος καπνός για πρόταση; ευχαριστωωωωωω.

θελει προσοχή γιατί παίζει πολύ μούφα. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλημερα σας

Μηπως γνωριζει κανεις γερμανικο σαϊτ που μπορω να παραγγειλω γευσεις και να κανει αποστολη;(γιατι εχω ακουσει δεν το κανουν ολοι)

ενδιαφερομαι για adalya+al waha

Ξανθες γευσεις.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλησπέρα!Ψαχνω κόκκινο καπνό adalya lady killer είμαι Θεσσαλονίκη.Οποίος έχει ή ξερει που μπορώ να βρω ας μου πει.Ευχαριστω!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα αν εχει παραγγηλει καποιος απο εξωτερικο επωνυμο συσκευασμενο καπνο?

(απο καποιο eshop το οποιο να κανει αποστολές Ελλάδα)

Επίσης υπάρχει πιθανότητα να περάσει ο καπνός χωρίς να φορολογηθεί ωστε να ρισκάρουμε την παραγγελία?

ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Επεξ/σία από perr_leon
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα στους συναγώνιστες,

Εχω παρει 1 κιλο al waha  blueberry απο τον  gaurorakomelas

αν καποιος θελει να το σπασουμε μου στελνει μνμ

Επεξ/σία από BraziL
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Στις 28/9/2020 στις 10:41 ΠΜ, perr_leon είπε

Καλησπέρα αν εχει παραγγηλει καποιος απο εξωτερικο επωνυμο συσκευασμενο καπνο?

(απο καποιο eshop το οποιο να κανει αποστολές Ελλάδα)

Επίσης υπάρχει πιθανότητα να περάσει ο καπνός χωρίς να φορολογηθεί ωστε να ρισκάρουμε την παραγγελία?

ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Φιλε και εγω ακριβως αυτο ρωταω πιο πανω αν εχεις κανενα νεο ενημερωσε με

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Στις 2/9/2020 στις 9:20 ΠΜ, gaurorakomelas είπε

Koress k3 γιατι εχεις 3 επιλογες καπνίσματος,αν και ο alpha x joker edition μου αρεσε πολυ,αλλα επειδή λες για μαυρο καπνο θα πηγαινα στον Κ3 με το diffuser τερμα πανω😉

Καλημερα , για καρβουνα προτασεις και απο που αγοραζουμε? kaloud + , Alpaca lipache bowl

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Κριτική γεύσεων

+++Καλός: Γεύση δυνατή, χαλάρωση πλήρης

++Καλός: Ωραία γεύση με χαλάρωση

+Καλός: Ωραία γεύση χωρίς χαλάρωση

Γεια Χαρά: Μάπα γεύση, καπνός Ε' κατηγορίας, δεν τους νοιάζει τι βάζουν μέσα

Καπνοί

---Εισαγωγής (από προσωπικά ταξίδια, πρo εποχής COV19)---

Tangiers: +++Καλός, Absinth, Watermelon, Kashmir, Mint, φανταστική ποιότητα, άλλα επίπεδα καπνίσματος, δεν υπάρχει σύγκριση

Darkside: +++Καλός, Supernova, BananaPapa, περίπου στο league των tangiers, λίγο πιο κάτω

Starbuzz Serpent: ++Καλός, Skull, Lioness, Sting Mint, Rogue

Starbuzz Vintage: ++Καλός: honey Dew me, tiramisu

---Local Official Vendor---

True Passion: +Καλός, Τα ανακατεύω για 15 μέρες, δίνουν καλό κάπνισμα, καλός καπνός, γεύση πρώτη στις: Μέντες, Βαμπιρ, Οκολομ. Ευγενέστατη εξυπηρέτηση

Al Fakher Original: +Καλός: Mint, Double Apple, Melon, WaterMelon, σταθερή ποιότητα

Νakhla: ++Καλός, Double Apple,

Panorama Gold: Γεια Χαρά, δεν ξαναπαίρνω άλλην φορά

Voulkana GV: +Καλός: Μέντα, Τσουρέκι, Μοκα. Πολύ καλή ποιότητα καπνού/μελάσας, Μπράβο ρε Voulkana και σ' ανώτερα 👍

---ΧΧΧ---

Web ordered : Al Waha 70e/k , Ice-Mint, ο καπνός πετάχτηκε, (είχε χαρτόνια και κλαδιά!), μαζί με τα φράγκα μου, Al Fakher 80e/k, Mint:

καλός την πρώτη φορά, για πέταμα την δεύτερη φορά που αγόρασα. Double Apple, καλός την πρώτη και την δεύτερη, μάπα την τρίτη φορά. Ακριβός σε σχέση με την ποιότητα, επίσης ο τύπος ήταν ειρωνικός στις επικοινωνίες μας. Χάρισμα τα 200e, δεν ξαναπαίρνω.

Από Λαική Αγορά B.E.: Al Fakher, 10e/200gr, το δίνουνε σε σακουλάκια, η θέση τους αλλάζει από μέρα σε μέρα, ψάξτε και θα τους βρείτε (ναι, είναι διάφοροι τύποι/τύπισες): Mint (1 φορά, +καλό, 2 φορές,  καλό, μια φορά για πέταμα, ), Double Apple, (3 φορές +καλό, 3 καλό, 2 για πέταμα). Πολύ ευγενικοί οι διάφοροι τύποι από τον Λίβανο, Ναϊρόμπι, Αίγυπτο, είναι λίγο τζόγος η ποιότητα αλλά τουλάχιστον δεν πετάς 80αρια την φορά ;)

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.