Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)

santana99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Απαντήσεις 4,4k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Όποτε γράφω εδώ, τα παπαγαλάκια των καταστημάτων/διάφοροι 'καλοθελητές' ποσταρουν δεκάδες σχόλια και άσχετες φωτογραφίες 'πωλείται τάδε προϊόν' για να 'θάψουν' το άρθρο. Παρακαλώ παρατηρήστε σε πόσο χ

Παραθέτω τις προτάσεις μου και εγώ για οποιονδήποτε είναι ανερχόμενος εραστής της μυσταγωγίας του Ναργιλέ. Πριν ακολουθήσει το πάπλωμα από κάτω, σου παραθέτω αρχικά όλο το πακέτο για 200€ σε περί

Τι ποσοστά περνεις?

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπερα στη παρεα.Υπαρχουν γνησιοι φορολογημενοι καπνοι εκ Γερμανιας προς πωληση.Alfakher,true passion,xracher,fumari,aqua mentha,adalya,nameless,και darkside.Οχι μεγαλες ποσοτητες αλλα αρκετες να εξυπηρετησουν ιδιωτες και ανθρωπους που δεν εχουν τη δυνατοτητα να προμηθευτουν απτο εξωτερικο.Οι τιμες ειναι στα 15-20 ευρω τα 100γρμ(αναλογως εταιριας).Οσοι πραγματικα ενδιαφερεστε,επικοινωνηστε με μηνυμα.Ευχαριστω.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
Στις 3/11/2020 στις 11:31 ΠΜ, gianno1 είπε

Χαίρεται , ο γνήσιος  καπνός love66 της adalya τι χρωμα πρέπει να είναι ;; Ξανθό η κοκκινο ; 

Στις 3/11/2020 στις 11:31 ΠΜ, gianno1 είπε

Χαίρεται , ο γνήσιος  καπνός love66 της adalya τι χρωμα πρέπει να είναι ;; Ξανθό η κοκκινο ; 

Τουρκια κοκκινος ειναι, γερμανια ξανθος ειναι ο καπνος και τωρα δινουν εξτρα ενα μικρο υγρο μενθολη νομιζω χωρις αυτο δεν καπνιζεται!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
3 ώρες πριν, Johny R είπε

Τουρκια κοκκινος ειναι, γερμανια ξανθος ειναι ο καπνος και τωρα δινουν εξτρα ενα μικρο υγρο μενθολη νομιζω χωρις αυτο δεν καπνιζεται!

Και τα 2 γνησια είναι απλα στην Γερμανια η εταιρεια στελνει ξανθο , στην Τουρκία κόκκινο. Και χωρις το υγρο καπνιζεται αλλα χανεις στην ενταση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
2 λεπτά πριν, greekboy είπε

Και τα 2 γνησια είναι απλα στην Γερμανια η εταιρεια στελνει ξανθο , στην Τουρκία κόκκινο. Και χωρις το υγρο καπνιζεται αλλα χανεις στην ενταση

Καλησπέρα στο Forum...
Ξέρεις κανείς που και πως θα μπορούσαμε να προμηθευτούμε Adalya άριστης ποιότητας (όχι από παρεμπόριο - Είμαι από Θεσσαλονίκη και έχω καπνίσει πολλά μη αποδεκτά!) και σε κάπως normal τιμές? Όχι του τύπου...150/kg.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Lelosss23 είπε

Καλησπέρα στο Forum...
Ξέρεις κανείς που και πως θα μπορούσαμε να προμηθευτούμε Adalya άριστης ποιότητας (όχι από παρεμπόριο - Είμαι από Θεσσαλονίκη και έχω καπνίσει πολλά μη αποδεκτά!) και σε κάπως normal τιμές? Όχι του τύπου...150/kg.

Αντρα θελω, τωρα τον θελω. Κανεις δεν θα ρισκαρει τον κωλο του να εισαγει ΠΑΡΑΝΟΜΑ καπνο για την ανεση σου. Οποτε εδω υπαρχει ενα διλλημα. Η διαλεγεις ποιοτητα και τα σκας, η τιμη και καπνιζεις μαρμελαδα. Μεση λυση αμα δεν εχεις γνωστο η δικια σου ακρη δεν υπαρχει. Βεβαια βλεπουμε κατι παραλογα ποσα κατα καιρους ακομα κι εδω μεσα. Σε φαση, εχω φερει καπνα απο γερμανια για να "βοηθησω" κοσμο και οι τιμες που αναγραφει απο κατω ειναι διπλασιες απο την λιανικη της Γερμανιας. Να μας λειπει τετοιου ειδους "βοηθεια".

Επεξ/σία από stalker96
  • Like 1
  • Thanks 3
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οντως οι τιμες ειναι ψιλα , πχ τα darkside που δινω εγω..35 ευρω πιστευω ειναι καλα σε σχεση με τα 45 που τα δινουν αλλοι..μην ξεχναμε οτι ειναι και τα μεταφορικα και το ρισκο..εγω τα δινω οχι για να βγαλω κερδος απλα μου ειναι βαρη στο καπνισμα ο μαυρος καπνος..οποτε τα δινω και σε λογικη τιμη :)

για οποιον κανει φθηνους καπνους , ας παρει μια φορα με 30-35 ευρω κανα ξανθο γερμανιας ετσι για δοκιμη για να καταλαβει και την διαφορα απο αυτα που κυκλοφορουν στην αγορα (μαρμελαδες οπως τα αποκαλουν μερικοι xD)

Επεξ/σία από nosense
  • Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Γεια σας!θελω να κανω μια αγορα ναργιλε και ειμαι αναμεσα σε Aladin MVP470 σε Amy Deluxe Radiant και σε Luna Shisha 003.02 By Amy Deluxe σε αυτα τα λεφτα...ποιο πιστευετε οτι ειναι η καλυτερη αγορα να κανω?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 ώρα πριν, andreaskarna είπε

Γεια σας!θελω να κανω μια αγορα ναργιλε και ειμαι αναμεσα σε Aladin MVP470 σε Amy Deluxe Radiant και σε Luna Shisha 003.02 By Amy Deluxe σε αυτα τα λεφτα...ποιο πιστευετε οτι ειναι η καλυτερη αγορα να κανω?

aladin

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
18 λεπτά πριν, greekboy είπε

aladin

Σ΄ευχαριστω!!!και εγω εκει πηγαινα,απλα κοιταγα και τους αλλους δυο σε ομορφια...σε ποιοτητα εχω διαβασει οτι ειναι ο aladin...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.